Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Mój Mikoś też pozarł cały kosz orzechów:evil_lol::diabloti:
  2. A ja mam orzeszkową:evil_lol:
  3. [quote name='AnnaB']Mam wielką prośbę do wszystkich osób,które robią lub robiły ogłoszenia orzechowskim psiakom na różnych stronach internetowych-bardzo proszę przejrzyjcie swoje ogłoszenia i usuńcie nieaktualne (a jest ich sporo,sama z ciekawosci zajrzałam w parę miejsc i znalazłam i Cygara,który już za TM i Ciapka i Tofika)Byłam ostatnio w schronisku i pracownicy skarżą się,że dzwonią ludzie i pytają o psy ,których już dawno w schronie nie ma-obwiniają o to wolontariacka stronę schroniska a przecież jest ona aktualizowana i ąż kilkumiesięcznych zaległosci na pewno na niej nie ma,więc to pewnie dzwonią ludzie z tych nieaktualnych ogłoszeń:roll:[/quote] Dlatego ja poprosilam Majuskę o prowadzenie profilu na nk. zdawalam sobie sprawę, ze mam za maly dostęp do bieżących informacji.
  4. Może ten wątek was zainteresuje: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/itulec-pojechal-diuna-reszta-pochlipuje-powodzenia-malutki-126579/[/URL] Iti właśnie pojechał do Niemiec na dalszą rehabilitację;)
  5. Pięknie, ze tak szybko doczekał się adopcji:multi: Wielkie dzięki dla wszystkich, którzy pomogli w akcji:B-fly::B-fly::B-fly:
  6. Pozostaje podziwiać.....;)
  7. Majuska! Ja myślę, ze najlepiej wstawiać krótkie opisy psiaków i nie za duzo naraz/po jednym gora dwa zdjęcia/ i koniecznie informacja gdzie pies przebywa i kontakt w sprawie adopcji:cool3:
  8. A ja się cieszę bo Majuska wstawiła pierwsze zdjątko na profil:multi:Wielkie dzięki:B-fly:
  9. Ja myślałam , że ten wątek nie istnieje. A jednak dzielne dziewczyny coś wywalczyły:crazyeye:
  10. Czy ktoś ma czas i ochotę poprowadzić dalej za mnie profil Stowarzyszenia Nadzieja na nk. Ja mam z tym problemy ponieważ nie mam bieżących informacji o psach. nie wiem co odpowiadać kiedy pytają o rózne sprawy. Szkoda konta usuwac bo jest tam ponad 3700 znajomych i zawsze jakas szansa na adopcję. Jeżeli jest ktoś chętny to podam login i hasło.
  11. Saphira wróciła i wymiziała psiaki. Dianka przez cały okres mojej nieobecności była w depresji. Nie ma szans jej wyadoptować. Zawsze uważałam, że domy tymczasowe to nie jest dobre rozwiązanie bo pies za bardzo wiąże się emocjonalnie. Teraz to się tylko potwierdza.
  12. doktor Krawczyk od września jest na urlopie. Wiem bo we wtorek kastrował mojego mikosia;)
  13. Mikoś pojechał z moją córcią do weta na odjajczenie........
  14. Dianka się przełamała:loveu:Podeszła do mojego TZ -a i pozwoliła się miziać:loveu:Zawsze uciekała. To bardzo duzy postęp:loveu:
  15. Stara zrzędliwa baba ma od tygodnia /oprócz 6 psów / kobyłkę i szczeniaczka mikosiopodobnego/dziewczynkę/.Raaatunku:placz::placz::placz:
  16. Czy te oczy mogą kłamać:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. A ja tak dla przyzwoitości żeby sprawić Jamorowi przyjemność postarałabym się zamerdać:cool3:
  18. :B-fly::B-fly::B-fly::B-fly::B-fly:
  19. Ode mnie też podziekuj. Te ostatnie chwile życia były bardzo ważne dla Burysia:-(
  20. Są cudne ! Może jeszcze sie im uda. Takie prawdziwe psie przytulanki:roll:
  21. [quote name='Miśka84']Nieskromnie powiem..... ładnego pieska mam :loveu:[/quote] Ja mam 6 ślicznych piesków a od niedzieli przecudną acz narowistą kobyłkę:evil_lol::diabloti:
×
×
  • Create New...