[quote name='Kudłata']Co do banerków to trzeba zmienić linki tutaj macie instrukcję jak coś [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174089-Nowa-dogomania-wskazA-wki[/URL]
Strasznie nieczytelne to nowe dogo dla mnie.[/QUOTE]
Czy ktoś podlinkuje mi banerek dla psów Pani Romy ?
[IMG]http://images44.fotosik.pl/216/7e9336555082ef61med.jpg[/IMG]
Jeżeli to Poker to dla mnie jest cudny:loveu::loveu::loveu:Ale ja to już taka głupia jestem:placz::placz::placz:
[quote name='andzia69']przepraszam za offa na tym watku...dzisiaj po tygodniu pobytu we wspaniałym ds wystraszyła się i wyrwala panu:-( pomóżcie nam jej szukać:placz:
tu jest wątek Rudki:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f96/gdynia-trojmiasto-ruda-rudka-zaginela-13-11-09-blagamy-o-pomoc-w-poszukiwaniach-173615/[/URL][/QUOTE]
Straszne!Tyle przeszła bidulka i znowu ulica:placz::placz::placz: