Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Zdecydowanie na DS.
  2. [URL]http://www.fothost.pl/upload/09/47/6c59779e.jpg[/URL]
  3. [quote name='Neris']Pokaż sunię wyżełka, pokaż [URL]http://www.fothost.pl/upload/09/47/c7f1bb1d.jpg[/URL]
  4. Weszłam przez mozillę. Jest lepiej , ale to chyba jeszcze nie ta przeglądarka. Tragedia. Gdzie są te emotikony ? Moje ulubione.......
  5. [quote name='Kudłata']Co do banerków to trzeba zmienić linki tutaj macie instrukcję jak coś [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174089-Nowa-dogomania-wskazA-wki[/URL] Strasznie nieczytelne to nowe dogo dla mnie.[/QUOTE] Czy ktoś podlinkuje mi banerek dla psów Pani Romy ?
  6. A umiecie ponaprawiać te cholerne banerki ? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174089-Nowa-dogomania-wskazA-wki[/URL]
  7. A ja od wczoraj mam ósmą pociechę: małą sunię wyżełka. Potrzebuję imienia. Gdzie sie podziały te fajne emotolimonki czy jak im tam było?
  8. Nero, Neli, Nela, Nuka, Nika, Negra, Nelson, Noris, Niusia.....jeszcze poszperam........
  9. a NABUHOMONOZOR ? ładnie będzie?:lol:
  10. Ale Ty się Figa nadzikujesz po tych wątkach:diabloti:
  11. [IMG]http://images44.fotosik.pl/216/7e9336555082ef61med.jpg[/IMG] Jeżeli to Poker to dla mnie jest cudny:loveu::loveu::loveu:Ale ja to już taka głupia jestem:placz::placz::placz:
  12. To ile jest tych słodkich , małych kropeczek:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  13. Ja przelałam 12 listopada 100 zł. Niech każdy napisze jaką kwotę przelał to łatwo się podsumujemy;)
  14. Słodziaki:loveu::loveu::loveu:
  15. Najpiękniej wychodzą w łóżeczku, brzusiem i kołami do góry:evil_lol::diabloti:
  16. Z Ciebie to prawdziwa kobieta-kot;)Aleś się ukrywała:diabloti:
  17. Majuska! Czy Ty tira z golotami okradłaś:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  18. [quote name='andzia69']przepraszam za offa na tym watku...dzisiaj po tygodniu pobytu we wspaniałym ds wystraszyła się i wyrwala panu:-( pomóżcie nam jej szukać:placz: tu jest wątek Rudki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f96/gdynia-trojmiasto-ruda-rudka-zaginela-13-11-09-blagamy-o-pomoc-w-poszukiwaniach-173615/[/URL][/QUOTE] Straszne!Tyle przeszła bidulka i znowu ulica:placz::placz::placz:
  19. Mnie też udało sie wpłacić. Dzisiaj już pewnie będzie na koncie;)
  20. Ta dziewczynka zapowiada sie na całkiem ładną panią, ale trzeba chwilkę poczekać. ;)
  21. Widzę, że Ciotkom czarny chumorek dopisuje:diabloti::evil_lol:
  22. Naprawdę myślicie, że można tak nieodpowiedzialnej kobiecie powierzyć psa:-oJesteście skrajnie lekkomyślne:shake:No ale niech Wam będzie:diabloti:
×
×
  • Create New...