W awatorku jest Mikoś z Ostródy. Mnie też urzekła ta mordka. Jest u mnie od czerwca ubieglego roku. Jak chcesz mozesz poczytac jego wątek :
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/mikos-szczeniak-wyrzucony-z-balkonu-ma-dom-111100/[/URL]
Dianka cały czas resocjalizuje się psychicznie. Od pewnego czasu podchodzi na mizianie do mojego TZ choć początkowo sama obecność mężczyzn ją przerażała. Dziś zaobserwowołam jak bawi sie z Kacprem . To 10-letni bernardyn a bawił się z Dianką jak szczeniak.Nie widzę możliwości ponownego jej przenoszenia w inne miejsce. To odbiłoby się bardzo na jej psychice. Myślę, że powinna już u mnie zostać.;)
Jeżeli mogę coś poradzić to na porost sierści i odnowę naskórka trzeba podawać A+E tzw capiwit. mozna kupić bez recepty w aptece. No i jakis psi preparat z biotyną.;)
Super hotelik i extra warunki ma Ania w Brodnicy, ale tam się czeka w kolejce :shake:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f937/hotel-dla-psow-brodnica-woj-kuj-pom-niesiemy-pomoc-dogomaniackim-psiakom-126059/[/URL]
Pewnie, że lepiej zawczasu tym bardziej, że sterylka też powinna być robiona w odpowiednim okresie. Najlepiej 2 m-ce po cieczce a wiadomo, że wiosną to moze być za późno:roll:
Dziewczyny ! Ja podziwiam każdą z Was za ogromne poświęcenie i oddanie! Ja mam Mikosia z Ostródy, ale on nie ma aż tak dużego stopnia niepełnosprawności. W tej chwili czasem troszkę powłóczy nogami jak zmarznie. Na co dzień nieźle sobie radzi.