Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. W awatorku jest Mikoś z Ostródy. Mnie też urzekła ta mordka. Jest u mnie od czerwca ubieglego roku. Jak chcesz mozesz poczytac jego wątek : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/mikos-szczeniak-wyrzucony-z-balkonu-ma-dom-111100/[/URL]
  2. Dianka cały czas resocjalizuje się psychicznie. Od pewnego czasu podchodzi na mizianie do mojego TZ choć początkowo sama obecność mężczyzn ją przerażała. Dziś zaobserwowołam jak bawi sie z Kacprem . To 10-letni bernardyn a bawił się z Dianką jak szczeniak.Nie widzę możliwości ponownego jej przenoszenia w inne miejsce. To odbiłoby się bardzo na jej psychice. Myślę, że powinna już u mnie zostać.;)
  3. Powodzonka Funieczko i dużo mizianka od nowej Pańci:B-fly::B-fly::B-fly: Tylko czy język psinka zrozumie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. Na jakie konto można wpłacać;)
  5. Jeżeli mogę coś poradzić to na porost sierści i odnowę naskórka trzeba podawać A+E tzw capiwit. mozna kupić bez recepty w aptece. No i jakis psi preparat z biotyną.;)
  6. Czy moge prosić o adres i konto na pw;)
  7. Super hotelik i extra warunki ma Ania w Brodnicy, ale tam się czeka w kolejce :shake: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f937/hotel-dla-psow-brodnica-woj-kuj-pom-niesiemy-pomoc-dogomaniackim-psiakom-126059/[/URL]
  8. Znalazłam cos takiego : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f937/propozycja_-hotelik-dla-psow-w-potrzebie-148872/[/URL]
  9. Wysłałam wsparcie finansowe. Tylko tyle mogę.......:-(
  10. Wczoraj wyruszyła do niemiec Funia z Torunia. Też wszyscy mają nadzieję, że tam zacznie chodzić.....
  11. Szczęśliwej drogi ! Już czas malutka:hand::hand::hand:
  12. Jak wygląda sytuacja:razz:
  13. Witajcie ! Jakiego typu pomoc jest potrzebna?
  14. Se zaznaczam:cool3:
  15. Ja przed chwilą też co nieco wysłałam tak, że może się uzbiera.;)
  16. Majuska ! Wstaw jakiegoś futrzaka na profil:lol:
  17. Pewnie, że lepiej zawczasu tym bardziej, że sterylka też powinna być robiona w odpowiednim okresie. Najlepiej 2 m-ce po cieczce a wiadomo, że wiosną to moze być za późno:roll:
  18. A Ty to też mogłabyś chodzić spać o przyzwoitej porze:mad:
  19. Fajnie wyglada z michą w pazurkach:lol::lol::lol:
  20. Dziewczyny ! Ja podziwiam każdą z Was za ogromne poświęcenie i oddanie! Ja mam Mikosia z Ostródy, ale on nie ma aż tak dużego stopnia niepełnosprawności. W tej chwili czasem troszkę powłóczy nogami jak zmarznie. Na co dzień nieźle sobie radzi.
  21. Dzielne zwierzaki:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...