Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Proponuję wapno z witaminą c i zyrtec.:diabloti::evil_lol:
  2. Z tego co pamiętam to ostatnio pisał o wyjeździe z Funią do rodziców na wieś;)
  3. A nic :cool3: Pogoda pod psem :cool3:
  4. Jestem tutaj:lol::lol::lol:
  5. Czy Dziewczyny z AFN-u się odezwały?
  6. To Pirata też tak wyuczycie ........:diabloti::evil_lol:
  7. [quote name='Miśka84']Szczeniaków pełno w schronie!!!:-( Nowe psiaki cudeńka takie Mikserowskie. Dziewczyny dziś z Panem Żabą mają być w schronie i specjalnym gościem:loveu: Ja niestety wymiękłam bo po wczorajszym dniu padam.[/quote] Ha, ha, ha..... a ja wiem kto jest tym specjalnym gościem:loveu::loveu:
  8. A jak nie ma na opłatę to zawsze może odpracować przy myciu misek:diabloti::evil_lol:
  9. Przepraszam, że wtrącam ,ale Biefra to głownie konmi się zajmuje to moze zajrzy : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1208/traper-ma-chore-kopyta-moze-trafic-do-rzezni-143147/[/URL]
  10. Będzie dobrze. Czas goi rany. Psiunek powoli zapomni przyzwyczaji się do nowej sytuacji. Zacznie chodzić i się aklimatyzować. Dajcie mu czas. nie poganiajcie;)
  11. Pewnie umowę adopcyjną:diabloti::evil_lol:
  12. Postaram się zrobić jakieś zdjątka. Pogoda cudna:loveu::loveu::loveu:
  13. [quote name='Jo37']Panu chodzi o psiaka już po zabiegu sterykizacji . A za starsze ok.40 to ktoś powinien :mad:.[/quote] Rany Julek.....koło 40 to już starsze[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_28.gif[/IMG]
  14. Najbliżej mnie jest hotelik u Ani w Brodnicy. Ma w kolejce tylko 3 psiaki. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f937/hotel-dla-psow-brodnica-woj-kuj-pom-niesiemy-pomoc-dogomaniackim-psiakom-126059/[/URL]
  15. Diuna ! Trochę więcej informacji o Majorze znalazłam na forum AFN : [url=http://afn.pl/forum/viewtopic.php?t=586&postdays=0&postorder=asc&start=0]FORUM FUNDACJI AFN :: Zobacz temat - Major - dzielny piesek ze złamanym kręgosłupem. Jest domek![/url]
  16. [quote name='majqa']No i z przyjemnością tu zajrzałam. Dzień dobry wszystkim!!! :lol:[/quote] Witamy, witamy.....[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_22_11.gif[/IMG]
  17. Wysłałam już diunie wątek Bursztyna, ale on nie był z brodnicy tylko z Ostródy. Tam działa AFN i Aga Mazury. Wydaje mi sie , że w jego przypadku leczenie w Polsce bardziej zaszkodziło niz pomogło.....tak przynajmniej zrozumiałam z diagnozy niemieckich lekarzy. Nie czytałam dawno tego wątku, ale tam są osoby, ktore zabrały Bursztynka z Ostródy jakimś cudem do Niemiec. Trzeba tylko poszperać:cool3: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/ostroda-pilnie-potrzebny-dt-pieniadze-sparalizowany-bursztyn-po-wypadku-ma-dom-118623/[/URL]
  18. [IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/17402121/180/main/144cc152fd.jpeg[/IMG] Chyba chodzi o to cudo i o gordona ? [IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/17402121/188/other/std/3f4a4aa457.jpeg[/IMG] Te dwa psiuny !:lol:
  19. Dziewczyny! Mam 2 zapytania na profilu : 1. "Witam czy mała ruda ok 2 letnia sunia ze strony 9 waszej galerii jest jeszcze do adopcji i czy ok 1,5 roczny Lucky Luck nadal nie ma domku? Pozdrawiam " 2.Witam czy mała ruda ok 2 letnia sunia ze strony 9 waszej galerii jest jeszcze do adopcji i czy ok 1,5 roczny Lucky Luck nadal nie ma domku? Pozdrawiam Nie wiem co odpowiedzieć i do kogo podac namiar?
  20. Psinka cudna ! Myślę, że on nie tyle zrezygnowany ile przestraszony nową sytuacją. Trzeba czasu żeby przywykł. Psinek szybko nauczy sie gonic na trzech łapkach i zobaczycie, że jak przestanie go boleć to i się usmiechnie. Całe szczęście, że zwierzęta łatwiej niż ludzie oswojają się z kalectwem. Problem raczej w tym aby ktoś go zechciał. Zdrowiej psineczko.
  21. Ci faceci:shake:Zawsze marudzą:shake:
  22. Sunia ewidentnie jest cudna i tyle, a lat kobiecie się nie liczy:loveu:
×
×
  • Create New...