-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
Mikser- szalony kudłacz pełen miłosci- MA DOM U MIŚKI84:)
Saphira replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Proponuję wapno z witaminą c i zyrtec.:diabloti::evil_lol: -
Funia już w swoim domu w Niemczech.Trzymamy kciuki.
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Z tego co pamiętam to ostatnio pisał o wyjeździe z Funią do rodziców na wieś;) -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
A nic :cool3: Pogoda pod psem :cool3: -
Funia już w swoim domu w Niemczech.Trzymamy kciuki.
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Jestem tutaj:lol::lol::lol: -
Itulec pojechal...Diuna i reszta pochlipuje..powodzenia malutki
Saphira replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
Czy Dziewczyny z AFN-u się odezwały? -
[quote name='Miśka84']Szczeniaków pełno w schronie!!!:-( Nowe psiaki cudeńka takie Mikserowskie. Dziewczyny dziś z Panem Żabą mają być w schronie i specjalnym gościem:loveu: Ja niestety wymiękłam bo po wczorajszym dniu padam.[/quote] Ha, ha, ha..... a ja wiem kto jest tym specjalnym gościem:loveu::loveu:
-
Mikser- szalony kudłacz pełen miłosci- MA DOM U MIŚKI84:)
Saphira replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
A jak nie ma na opłatę to zawsze może odpracować przy myciu misek:diabloti::evil_lol: -
Przepraszam, że wtrącam ,ale Biefra to głownie konmi się zajmuje to moze zajrzy : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1208/traper-ma-chore-kopyta-moze-trafic-do-rzezni-143147/[/URL]
-
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
Saphira replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Zaznaczam sobie;) -
Mikser- szalony kudłacz pełen miłosci- MA DOM U MIŚKI84:)
Saphira replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Pewnie umowę adopcyjną:diabloti::evil_lol: -
Mikser- szalony kudłacz pełen miłosci- MA DOM U MIŚKI84:)
Saphira replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
SUPEROWO :multi::multi::multi: -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
Postaram się zrobić jakieś zdjątka. Pogoda cudna:loveu::loveu::loveu: -
SPANIELKA NESCA - czeladowe cudo JUŻ W SWOIM DOMKU!!! :-)
Saphira replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jo37']Panu chodzi o psiaka już po zabiegu sterykizacji . A za starsze ok.40 to ktoś powinien :mad:.[/quote] Rany Julek.....koło 40 to już starsze[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_28.gif[/IMG] -
Itulec pojechal...Diuna i reszta pochlipuje..powodzenia malutki
Saphira replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
Diuna ! Trochę więcej informacji o Majorze znalazłam na forum AFN : [url=http://afn.pl/forum/viewtopic.php?t=586&postdays=0&postorder=asc&start=0]FORUM FUNDACJI AFN :: Zobacz temat - Major - dzielny piesek ze złamanym kręgosłupem. Jest domek![/url] -
Itulec pojechal...Diuna i reszta pochlipuje..powodzenia malutki
Saphira replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']No i z przyjemnością tu zajrzałam. Dzień dobry wszystkim!!! :lol:[/quote] Witamy, witamy.....[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_22_11.gif[/IMG] -
Itulec pojechal...Diuna i reszta pochlipuje..powodzenia malutki
Saphira replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
Wysłałam już diunie wątek Bursztyna, ale on nie był z brodnicy tylko z Ostródy. Tam działa AFN i Aga Mazury. Wydaje mi sie , że w jego przypadku leczenie w Polsce bardziej zaszkodziło niz pomogło.....tak przynajmniej zrozumiałam z diagnozy niemieckich lekarzy. Nie czytałam dawno tego wątku, ale tam są osoby, ktore zabrały Bursztynka z Ostródy jakimś cudem do Niemiec. Trzeba tylko poszperać:cool3: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/ostroda-pilnie-potrzebny-dt-pieniadze-sparalizowany-bursztyn-po-wypadku-ma-dom-118623/[/URL] -
[IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/17402121/180/main/144cc152fd.jpeg[/IMG] Chyba chodzi o to cudo i o gordona ? [IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/17402121/188/other/std/3f4a4aa457.jpeg[/IMG] Te dwa psiuny !:lol:
-
Dziewczyny! Mam 2 zapytania na profilu : 1. "Witam czy mała ruda ok 2 letnia sunia ze strony 9 waszej galerii jest jeszcze do adopcji i czy ok 1,5 roczny Lucky Luck nadal nie ma domku? Pozdrawiam " 2.Witam czy mała ruda ok 2 letnia sunia ze strony 9 waszej galerii jest jeszcze do adopcji i czy ok 1,5 roczny Lucky Luck nadal nie ma domku? Pozdrawiam Nie wiem co odpowiedzieć i do kogo podac namiar?
-
Psinka cudna ! Myślę, że on nie tyle zrezygnowany ile przestraszony nową sytuacją. Trzeba czasu żeby przywykł. Psinek szybko nauczy sie gonic na trzech łapkach i zobaczycie, że jak przestanie go boleć to i się usmiechnie. Całe szczęście, że zwierzęta łatwiej niż ludzie oswojają się z kalectwem. Problem raczej w tym aby ktoś go zechciał. Zdrowiej psineczko.
-
Ci faceci:shake:Zawsze marudzą:shake:
-
SPANIELKA NESCA - czeladowe cudo JUŻ W SWOIM DOMKU!!! :-)
Saphira replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Sunia ewidentnie jest cudna i tyle, a lat kobiecie się nie liczy:loveu: