-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
Mikser- szalony kudłacz pełen miłosci- MA DOM U MIŚKI84:)
Saphira replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Całkowita demoralizacja:mad:Miska! jak Ty go wychowujesz:mad: -
Włocławek. Przepastne oczy Soni. Sonia zostaje w DT na zawsze.
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Takie krzyżówki teriera z jamnikiem często stosują myśliwi. Może ona zgubiła się komuś w czasie polowania? To naprawdę bardzo częste przypadki. Najlepiej złapać kontakt z kołem myśliwskim w waszej okolicy i zglaszać takie przypadki. -
Włocławek. Przepastne oczy Soni. Sonia zostaje w DT na zawsze.
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Szukanie domku jest najwazniejsze. Ja się kompletnie do tego nie nadaję bo nie lubię ludzi i nikomu żadnego psa bym nie oddała.:mad: -
Włocławek. Przepastne oczy Soni. Sonia zostaje w DT na zawsze.
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
To chyba bardziej terierek:diabloti::evil_lol: -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
[quote name='estote']no, no, no... Saphira dobra kobieto, jak pięknie dbasz o tą szkaradę przecudną :)[/quote] No bez przerzesady:loveu:Nie jest aż tak szkaradna:loveu:Bardzo sie podobała znajomej z W-wy bo podobna do jej Brutusa. Jej bym ją dała, ale ogródek mały jak na dwa psy i woli do sprzątania gówienek nie było:loveu: -
Zabka - wyciągnięta z Krężela i to wszystko? A dom?
Saphira replied to gagata's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_5_42.gif[/IMG] A gdzie się Ciotki podziewają ? -
Włocławek. Przepastne oczy Soni. Sonia zostaje w DT na zawsze.
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Jak jamnisia to Isadora7 pewno pomoże:loveu:Ona kocha jamnisie:loveu:i robi super allegra:loveu: -
Mikser- szalony kudłacz pełen miłosci- MA DOM U MIŚKI84:)
Saphira replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
No to spacerek [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_2_105.gif[/IMG] -
A więc ze względu na samą sąsiadkę przydałoby się bardzo szczelne ogrodzenie. To naprawdę pomaga.
-
[quote name='weronika1']Mam prośbę , potrzebuję pomocy. Byłam dzisiaj w Jarosławiu na interwencji. Małżeństwo ma suczkę Sabę,1,5 roczny owczarek niemiecki , nieco skundlony. Mają z nią problem , poniewaz strasznie atakuje sąsiadkę. Gdybym nie widziała to bym nie uwierzyła. Byłam tam pierwszy raz , sunia powitała mnie serdecznie , kazała się miziać, poczym wymyła mi uszy i nic.Kiedy pojawiła się sąsiadka to strach było myśleć co dalej bedzie, gdyby nie druciany płot , to miałam wrażenie że ją zeżre z butami.Właściciele boją się, zrobił facet budę i uwiązał ją , to ona razem z tym kołkiem widząc sąsiadkę wyrywa się, strasznie skatowana. Po długiej rozmowie rodzina zdecydowała, że będa musieli ją oddać do kogoś w dobre ręce, bo mają problemy, była już policja, straż miejska, wszystkie instytucje a właściciele nie moga jej uspokoić. Na policjanta nie szczekała ani się nie rzuca a na sąsiadkę wystarczy aby się pojawiła. Zamknęli sunie w domu to mało szyby nie wybije tak tą jedną osobę wyczuwa na odległość. Nie miałam aparatu ze sobę , jak by był ktoś z Jarosławia , to proszę o kontakt, może by jej zrobic ki8lka zdjęć.[/quote] A nie ma możliwości przerobienia ogrodzenia ? Ja mam pełne drewniane pergole od strony sąsiadów i dlatego problemów z psami nie mam. No i sąsiadów tez nie widuję. Zadowolenie obopólne:diabloti::evil_lol: [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/26/81332c48.jpg[/IMG]
-
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
Owsiankę w fazie wstepnej gotuję na wodzie. Jak się zagotuje to wyłączam kuchenkę i zostawiam garnek na ciepłej płycie. Dodaję siemienia lnianego a po paru godzinach mleka. Bez mleczka nie ruszą i tyle. Mleka jest stosunkowo niewiele bo daję litr na jakies 5-7 litrow owsianki, tak dla smaczku:cool3: -
Mikser- szalony kudłacz pełen miłosci- MA DOM U MIŚKI84:)
Saphira replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Ciesz się, że Ci nowych butów zimowych na letnie nie poprzerabiał:diabloti::evil_lol: -
[quote name='irenaka']Dziewczyny, jeszcze ogromna prośba do wszystkich , którzy czytają. Szukam dobrego weta- ortopedy w okolicach Konina lub Bydgoszczy. Trzeba dobrej diagnostyki i ewentualnie operacji. Rączka w górę, kto coś wie:-(?[/quote] Med-Wet Przychodnia dla Zwierząt J. Mederski 86-300 Grudziądz, Konstytucji 3 Maja kujawsko-pomorskie Tel.: (56) 4644722 To podobno jeden z najlepszych w Polsce psich ortopedów. Facet odbył praktykę w Stanach. Ostatnio pokazywali go w wiadomosciach bo operował słynną sunię, która była psim ratownikiem. Bydgoszcz dzieli od grudziądza jakieś 70 km.
-
Mikser- szalony kudłacz pełen miłosci- MA DOM U MIŚKI84:)
Saphira replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
A wiesz co to jest jak u mnie wszystkie sześć zaszczebiocze w środku nocy:diabloti::evil_lol: -
Mikser- szalony kudłacz pełen miłosci- MA DOM U MIŚKI84:)
Saphira replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
[quote name='Miśka84']Ma z czego schudnąć....ale szkoda mi jej bo przez Miksera jest na dalszym planie:shake: Nawet jak ja łapię i na chama głaszczę to Mikser zazdrośnik przybiega i ona chce uciec, nadal się boi.......[/quote] No to niedługo pewnie na nim sobie pojeździ:diabloti::evil_lol: Zazdrosne kotki tak robią:diabloti::evil_lol: -
Zagłodzony PODHALAN, taki wierny, a tak skrzywdzony... Ma dom
Saphira replied to demi's topic in Już w nowym domu
Wasz Hektor jest identiko mój Bob , którego przygarnęłam jak go sąsiad wyrzucił. Możecie nie martwic sie o pchły. to jedyna rasa, której pchła się nie ima. Maja tak gęsty podszerstek, że nawet pchła sie nie przeciśnie. Mój Bobiszon nigdy pcheł nie miał. Za to ja miałam pęcherze na rekach podczas obcinanie kołtunów i czesania. Bierzcie się aby szybko:evil_lol: Przykro mi , ale domku mu nie zapewnie bo obecnie mam na stanie 6 przygarniętych psiunów, ale taki slicznotek napewno kogos znajdzie.:lol: -
Mikser- szalony kudłacz pełen miłosci- MA DOM U MIŚKI84:)
Saphira replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Biedna kocica......coś z niej zostało:-( -
Mikser- szalony kudłacz pełen miłosci- MA DOM U MIŚKI84:)
Saphira replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
O naiwna, naiwna, naiwna........:evil_lol::diabloti: -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
Paulina ! Jak chcesz odwiedzić Diankę to zadzwoń żebym była w domu. Pewnie sie ucieszy, że ktoś o niej pamięta:lol: -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
[quote name='estote']pozdrawiamy w ten słoneczno-deszczowy pierwszy dzień wakacji :) :loveu:[/quote] Przepraszam, ale ja jestem tak nieludzko zmęczona, że ostatnio nie mam sily mysleć a co dopiero pisać -
Nie znalazłam swojej wpłaty, a wpłacałam 100,00 zł 10 czerwca:cool3: