Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. To, że tymczas jest bezpłatny wcale nie oznacza, że akurat Ty masz za niego płacić:cool3:Ty możesz zapewniać schronienie i spacerki, a karmę, szczepienia i inne atrakcje sponsorzy poszczególnych piesków. Każdy ma prawo kupić karmę bezdomniakowi. To akurat karalne nie jest.:lol:
  2. Newtonek śliczniutki.:loveu:Tak sobie pomyslałam : skoro u Neris jest tak dużo psiaków, to czy nie lepiej skonstruować wątek na tej zasadzie co w hoteliku u Ani. W perwszym poście ująć hotelikowane psiaki i ewentualne deklaracje na ich utrzymanie. Może wtedy zainteresowanie wątkiem byloby większe i pomoc dla psów Neris hojniejsza;)Np. Tymczasy u Neris:lol:
  3. Wcale się nie dziwię. Ja umieram ze strachu przy szczepieniu a co dopiero taka ciężka i skomplikowana operacja.
  4. [URL]http://img140.imageshack.us/img140/3537/psy017.jpg[/URL] Mam napisane, że nie mogę wklejać załączników:-(Dlaczego Wy możecie a ja nie:mad: [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/UZYTKO%7E1/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-5.jpg[/IMG]
  5. Dzięki ! Ja próbuję zaznajomić się z techniką wklejania zdjęć na nowym dogo i jak widać idzie mi kiepsko:shake:
  6. Dziewczyny ! Na co klikacie żeby wstawić zdjęcie? Ja chyba nie mam takiej ikony:shake:
  7. [URL]http://img140.imageshack.us/img140/2363/psy005.jpg[/URL]
  8. Nie piszę , ale cały czas czytam Wasz wątek i podzielam opinię, że : JESTEŚCIE WIELKIE. Życzę wielu udanych adopcji w Nowym Roku:BIG::BIG::BIG:
  9. A ja trzymam kciuki za udaną operację....
  10. Fajno mieć takich znajomych. Mnie się jakoś w tym względzie nie poszczęściło. Same samoluby.
  11. A malutka Ola, która oddała wszystkie oszczędności. To prawdziwy Aniołek:lilangel::lilangel::lilangel:
  12. Nie martw się. Po Świetach są wyprzedaże w Media Markt. Oczywiście nie dla idiotów. Cokolwiek to znaczy.:diabloti:
  13. Kiedy malutka będzie miała operację ? Czy pieniążki na pewno wpłyną ? Żeby nie skończyło sie tak, że z powodu braku 100 zł na koncie trzeba będzie przełożyć zabieg ?
  14. :diabloti:No to mnie pozostało złożyć tylko życzenia noworoczne:diabloti: Pochodzę za karę z banerkiem Ari:diabloti:
  15. Marti! Ja przy drugiej łapce też pomogę. Tylko żeby pierwsza operacja się powiodła. Trzymajmy kciuki. I tak szybko udało się zebrać środki,
  16. Aukcja nie musi być pod patronatem fundacji, ale trzeba zadbać o jej nagłośnienie. Zwykle wysyła się prośbę o zakup cegiełek na pw indywidualnie do wszystkich osób z dogo. To bardzo ciężka praca i czasochłonna........Inaczej nie ma sensu wystawiać allegro.
  17. a ja sobie zaznaczam tak przedświątecznie:santagri::santagri::santagri::tree1:
  18. A ja jeszcze raz poproszę o konto bo mi się skasowało:oops:
  19. Poproszę o konto ! Jeżeli chodzi o radę to zde4cydowanie najlepszy polski ortopeda jest w Grudziądzu. Facet odbył praktykę w Stanach. Było o nim głośno bo operował słynną sunię ratowniczkę, której operacje sponsorowała kancelaria Prezydenta. Podaje namiary : Jacek Mederski tel 0 56 463 54 54; kom. 512 292 155
  20. CUDNIE :roflt::roflt::roflt:
  21. :lol:No to i ja życzę szczęśliwej drogi:lol::lol::lol:
  22. Neris śnieg zasypał razem z psiunami....:evil_lol::diabloti:
  23. Agresja u jamnisia to raczej nie jest normalne zjawisko......
×
×
  • Create New...