Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Tak myślę, że moze zamiast kocyka lepiej położyć kawałek grubego kartonu a pod spód styropian;)
  2. [quote name='Aimez_moi']Ale on spi pod balkonem w moim bloku, wynioslam mu kocyk polozylam na folii zeby mial cieplo. Wysypalam obok karme. karmy troche zjadl a spi na golej ziemi obok kocyka. Jak udaje, ze go nie widze to lezy jak rusze w jego kierunku ucieka z predkoscia swiatla.[/QUOTE] Duzo osób podaje sedalin do uśpienia. Tylko musisz być pewna, że on go napewno zje;)
  3. Jeżeli wytrzymasz to polej je spirytusem salicylowym. Boli jak cholera, ale goi się jak na psie.
  4. Diana jest miła. Przychodzi się miziać, ale zawsze ma postawę psa, który przeprasza za to, że żyje. Tak jej już chyba zostanie.....
  5. A ja już nakarmiłam. Dziś ugotowałam galaretę. Ponoć doskonała na stawy. A napiłam się rosołku:lol:
  6. No to jutro jeszcze popada a potem przyciśnie Dziadek Mróz:diabloti::evil_lol:Ależ cudnie:diabloti::evil_lol:
  7. Tak szybko łapka się usprawniła. :loveu:Ten doktor to cudotwórca:loveu::loveu:
  8. Ja myślę, że dzisiaj to potrzebny będzie helikopter żeby gdziekolwiek dotrzeć:shake::shake::shake:
  9. No to Ci On nielegalny emigrant był. Do obozu dla uchodźców z nim:diabloti::evil_lol:
  10. Moja Córcia minie ostatnio złajała bo Frycia zioberka ma niewymacywalne. Ponoć za dużo jada:evil_lol::diabloti:
  11. O tym Waszym niedźwiadku to cała Polska słyszała. A czemu nikt nie zauważył Fryci w zimowej oprawie. Tak bardzo się starałam.....:-(Napiszcie chociaż, że cudna:placz:
  12. Ano cyca to mu nie odstąpię, ale brzusia chętnie:diabloti::diabloti::diabloti:
  13. [quote name='Neris']Tygrys merdał do mnie ogonem, wyłożyłam mu fotel miękkim kocykiem i on tam sobie siedzi. Fotel jest metr od grzejnika, pies nie ma żadnej tkanki podskórnej więc mu ciągle zimno... Kucnęłam obok fotela a pies położył mi łeb na ramieniu i tak sobie siedzieliśmy.[/QUOTE] Ja chętnie mu odstąpię nadmiar mojej tkanki podskórnej, coby mu ciepłej nieborakowi było.:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  14. Ja też Was serdecznie pozdrawiam:ylsuper::ylsuper::ylsuper:
  15. [quote name='Neris']Ja mam Microsoft Office Picture Manager i to zmniejsza ładnie.[/QUOTE] Wielkie Dzięki!
  16. Cudnie ! To teraz rehabilitacja...:laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:
  17. Jadowite Baby, Czarownice czy jak Was zwą : proszę - znajdźcie mi jakiś darmowy program do zmniejszania zdjęć na dogo i na nk. Mój ostatnio się nie otwiera. Mnie moja przeciwniczka procesowa nazywa : durną babą. Też fajnie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  18. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/241/4e2701ca77b725d4med.jpg[/IMG] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/241/11482e214fcaf0ebmed.jpg[/IMG] A u nas śnieg......jest pięknie
  19. [url]http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=4e2701ca77b725d4][/url][IMG]http://images40.fotosik.pl/241/4e2701ca77b725d4m.jpg[/IMG][/URL]
  20. Prześliczne przedstawienie :roflt::roflt::roflt:
  21. :loveu:Cudne fotki:loveu:uwielbiam szczęśliwe zakończenia:loveu:
  22. Ja to tak myślę, ze to była Gagata. Po unikalnej barwie głosu poznałam[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/diablotin.gif[/IMG]
  23. A ja rano chyba słyszałam Ciotkę Gagatę w Radio ZET. Pouczała nieuswiadomione polskie spoleczenstwo, że jest zima i trza biedne, glodne zwierzaki dokarmiać.
×
×
  • Create New...