Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. A z tym ogrzewaniem to może naszą Margo05 poprosić o radę. O ile pamiętam to Ona w tym pracowała i miała dużą wiedzę fachową. Absolutnie nie bierz fachowca z sąsiedztwa bo na takich misiach zawsze się gorzej wychodzi niż na profesjonalnej firmie.:cool3:
  2. Pozdrawiam wszystkich i cieszę się z powrotu do zdrowia maleńkiej kuleczki. Niech je na zdrowie:lol::lol::lol:
  3. Może wstaw je na profil nk. A ja chociaż hopnę:roll::roll::roll:
  4. Piękny ten Poker, no i Aria Diablica też cudna:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  5. Przy takim mrozie jak zapowiadają te psy nie przeżyją........................
  6. Ja też przyłączam się do wpłat i ogólnej radości.
  7. Marti! Ten Anioł to chyba zaginął gdzieś koło Ciebie. Nie znam W-wy , ale tak myślę : [url]http://www.dogomania.pl/threads/173976-AnioA-namierzony-bA-AE-ka-siAE-po-Zalesiu-Kolejne-akcje-w-A-RODAE-i-WEEKEND[/url]
  8. A wszyscy tak prosili, żeby nie brała już psów......:shake:
  9. Ja też poproszę o numer konta.....
  10. Biedna psinka, ale teraz chociaż ma co jeść.
  11. [quote name='Simona']Z chęcią zobaczyłabym zdjęcia Twojego alpejskiego gończego krótkonożnego :) Możesz wysłać ? jestem ciekawa wielkości psa [email][email protected][/email] Też się cieszę, że Akron ma dom :)[/QUOTE] [url]http://www.fothost.pl/upload/10/03/7bbd9eab.jpg[/url] To jest Finka. Dzisiaj nie mam czasu, ale jutro wstawię więcej zdjęć. Absolutnie mimo metryki nie odpowiada wzorcowi rasy. W wieku 4 m-cy przerosła wzorzec. Jej brat u naszego kolego również. Dlatego sądzimy, że jest kundelkiem. Bardziej wzorzec rasy trzyma Mikoś - ten - w moim avatorku- a to kundelek ze schroniska w Ostródzie.Zresztą sama oceń :[url]http://www.dogomania.pl/threads/111100-MikoA-szczeniak-wyrzucony-z-balkonu-MA-DOM[/url] [url]http://www.alpejskie.pl/main.php?m=rasahistoria[/url]
  12. Cieszę się bardzo z adopcji Akrona. Bardzo przypomina psinek naszą Finkę. Wyobraźcie sobie, że Finka miała być jamnikoogarem tzw. gończy alpejski krótkonożny. Mój TZ kupił ją z papierami z renomowanej hodowli tzw. Psiarni Wojskiego pod Poznaniem. Okazała się ......kundlem podobnym do posokowca. Pani "hodowczyni" twierdzi, że to taki rozrzut cech w miocie wystąpił.....
  13. [URL]http://www.fothost.pl/upload/10/03/7bbd9eab.jpg[/URL] A to moja Finka. Czyż nie podobna do waszych slodziaków?
  14. [url]http://www.fothost.pl/upload/10/03/102d046e.jpg[/url] [url]http://www.fothost.pl/upload/10/03/e818f973.jpg[/url] Mikoś słodziaczek!!!
  15. No to trza ją wymiziać:evil_lol::evil_lol::evil_lol:Ja też mam Frytkę z Orzechowców:cool3: [URL]http://www.fothost.pl/upload/09/47/6c59779e.jpg[/URL] Leży w rogu za dropiatą kropeczką.
  16. Pokazałam Akrona Pani od muzyki. Bardzo się podobał. Obiecała zapytać brata. Psinka jest naprawdę super.
  17. Trza babce było odpowiedzieć, że to pies hazardzista. Wygrywa dla właścicieli dużą kaskę w kasynach. Tylko trza mu paszport i wizę załatwić.
  18. [quote name='neris']wczoraj zadzwoniła pani, która szuka dla córki psa do pilnowania posesji. Zapytała co to za rasa poker, bo takiej nie znała do tej pory :)[/quote] jeszcze lepszejszy:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:
  19. [quote name='neris']jamnika albo cuś małego bym ciachała, dużego nie. Jednak wolę żeby tam się pozakańczały te wszystkie procesy wzrostu itp.[/quote] extra tekst:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:
  20. W takim razie nie bedę pytać o domek:lol:
  21. a ja w domu mam ciepło. Pale w kominku drewienkiem. Aż głupio czytać, że inni mają tak strasznie:-(
  22. Przepraszam, ale sie pogubiłam w tym wątku. Czy mozecie cos napisac blizej o tym hanowerze. Wiem, że moja znajoma na takiego chorowała i chyba jeszcze go nie ma. Wiem, że chciala zamawiać szczeniaka. Zanim zacznę z nią rozmowę wolalabym wiedziec coś więcej.
  23. Poczytajta se : [url]http://interia360.pl/artykul/moj-przyjaciel-quot-baca-quot,29615[/url]
×
×
  • Create New...