-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
A z tym ogrzewaniem to może naszą Margo05 poprosić o radę. O ile pamiętam to Ona w tym pracowała i miała dużą wiedzę fachową. Absolutnie nie bierz fachowca z sąsiedztwa bo na takich misiach zawsze się gorzej wychodzi niż na profesjonalnej firmie.:cool3:
-
Tragiczny wypadek, ale dzięki Wam operacja się udała! Śpioch ma dom.
Saphira replied to zoja.'s topic in Już w nowym domu
Pozdrawiam wszystkich i cieszę się z powrotu do zdrowia maleńkiej kuleczki. Niech je na zdrowie:lol::lol::lol: -
Mirka i Martin - szczęśliwe zakończenie dramatu - mają domki!!!
Saphira replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Może wstaw je na profil nk. A ja chociaż hopnę:roll::roll::roll: -
Piękny ten Poker, no i Aria Diablica też cudna:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Przy takim mrozie jak zapowiadają te psy nie przeżyją........................
-
Tragiczny wypadek, ale dzięki Wam operacja się udała! Śpioch ma dom.
Saphira replied to zoja.'s topic in Już w nowym domu
Ja też przyłączam się do wpłat i ogólnej radości. -
A wszyscy tak prosili, żeby nie brała już psów......:shake:
-
Tragiczny wypadek, ale dzięki Wam operacja się udała! Śpioch ma dom.
Saphira replied to zoja.'s topic in Już w nowym domu
Ja też poproszę o numer konta..... -
Biedna psinka, ale teraz chociaż ma co jeść.
-
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Saphira replied to Neris's topic in Już w nowym domu
[quote name='Simona']Z chęcią zobaczyłabym zdjęcia Twojego alpejskiego gończego krótkonożnego :) Możesz wysłać ? jestem ciekawa wielkości psa [email][email protected][/email] Też się cieszę, że Akron ma dom :)[/QUOTE] [url]http://www.fothost.pl/upload/10/03/7bbd9eab.jpg[/url] To jest Finka. Dzisiaj nie mam czasu, ale jutro wstawię więcej zdjęć. Absolutnie mimo metryki nie odpowiada wzorcowi rasy. W wieku 4 m-cy przerosła wzorzec. Jej brat u naszego kolego również. Dlatego sądzimy, że jest kundelkiem. Bardziej wzorzec rasy trzyma Mikoś - ten - w moim avatorku- a to kundelek ze schroniska w Ostródzie.Zresztą sama oceń :[url]http://www.dogomania.pl/threads/111100-MikoA-szczeniak-wyrzucony-z-balkonu-MA-DOM[/url] [url]http://www.alpejskie.pl/main.php?m=rasahistoria[/url] -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Saphira replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Zaznaczam sobie.... -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Saphira replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Cieszę się bardzo z adopcji Akrona. Bardzo przypomina psinek naszą Finkę. Wyobraźcie sobie, że Finka miała być jamnikoogarem tzw. gończy alpejski krótkonożny. Mój TZ kupił ją z papierami z renomowanej hodowli tzw. Psiarni Wojskiego pod Poznaniem. Okazała się ......kundlem podobnym do posokowca. Pani "hodowczyni" twierdzi, że to taki rozrzut cech w miocie wystąpił..... -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Saphira replied to Neris's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.fothost.pl/upload/10/03/7bbd9eab.jpg[/URL] A to moja Finka. Czyż nie podobna do waszych slodziaków? -
Mikoś szczeniak wyrzucony z balkonu ... MA DOM
Saphira replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.fothost.pl/upload/10/03/102d046e.jpg[/url] [url]http://www.fothost.pl/upload/10/03/e818f973.jpg[/url] Mikoś słodziaczek!!! -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Saphira replied to Neris's topic in Już w nowym domu
No to trza ją wymiziać:evil_lol::evil_lol::evil_lol:Ja też mam Frytkę z Orzechowców:cool3: [URL]http://www.fothost.pl/upload/09/47/6c59779e.jpg[/URL] Leży w rogu za dropiatą kropeczką. -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Saphira replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Pokazałam Akrona Pani od muzyki. Bardzo się podobał. Obiecała zapytać brata. Psinka jest naprawdę super. -
Trza babce było odpowiedzieć, że to pies hazardzista. Wygrywa dla właścicieli dużą kaskę w kasynach. Tylko trza mu paszport i wizę załatwić.
-
[quote name='neris']wczoraj zadzwoniła pani, która szuka dla córki psa do pilnowania posesji. Zapytała co to za rasa poker, bo takiej nie znała do tej pory :)[/quote] jeszcze lepszejszy:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:
-
[quote name='neris']jamnika albo cuś małego bym ciachała, dużego nie. Jednak wolę żeby tam się pozakańczały te wszystkie procesy wzrostu itp.[/quote] extra tekst:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:
-
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Saphira replied to Neris's topic in Już w nowym domu
O ktorej suni myślisz? -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Saphira replied to Neris's topic in Już w nowym domu
W takim razie nie bedę pytać o domek:lol: -
a ja w domu mam ciepło. Pale w kominku drewienkiem. Aż głupio czytać, że inni mają tak strasznie:-(
-
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Saphira replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Przepraszam, ale sie pogubiłam w tym wątku. Czy mozecie cos napisac blizej o tym hanowerze. Wiem, że moja znajoma na takiego chorowała i chyba jeszcze go nie ma. Wiem, że chciala zamawiać szczeniaka. Zanim zacznę z nią rozmowę wolalabym wiedziec coś więcej. -
Poczytajta se : [url]http://interia360.pl/artykul/moj-przyjaciel-quot-baca-quot,29615[/url]