Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Dajcie im chociaż szansę. Najwyżej go odda. Tylko żeby nie uciekł w długą tak jak Pepega Gagaty......
  2. [quote name='gameta']Ojej, jak fajnie, to się Brazowa ucieszy :) Ale fakt, Brązia brzydka jak noc listopadowa ;)[/QUOTE] Jesteście paskudniejsze od ciasteczkowego potwora. Wszystkie pieseczki są pikne i już:mad:
  3. Ja to mam kilka z zespołem downa i kompletną szajbą, ale nie narzekam:diabloti:
  4. Może będzie miał takie szczęście jak Leopold:diabloti:
  5. [quote name='halcia']Sama,czy z psiakami?[/QUOTE] Oczywiście, że z całą ósemką. Do tego jeszcze klaczka i dwie łowiecki:diabloti::evil_lol:
  6. :razz:Jest śliczny. Powinien szybko znaleźć domek
  7. To na serce to mnie też pewno by się przydało. Chyba przeniosę się do Majuski:diabloti::evil_lol:
  8. Śliczny, ale nadal bardzo smutny:shake::shake::shake:
  9. Jolu ! Na jakie konto wpłacać ? Nie mogę zadeklarować stałych wpłat bo nie mam stałych dochodów. Prowadzę firmę i ostatnio różnie to bywa....ale oczywiście pomogę. Proszę o konto.
  10. Wyobraź sobie, że mnie kiedyś Matka Gagata na nocleg zapraszała:diabloti::evil_lol:Ale bym se pospała:diabloti::evil_lol:
  11. A to Poker nie został u Ani w Brodnicy?
  12. Ania sama była;)Moim gościom ciężko było po długiej trasie jeszcze do Brodnicy gonić, no to kolacyjkę sama zdziełałam:razz:A Anię to kiedyś i tak odwiedzę:diabloti::evil_lol:
  13. Jeżeli sytuacja jest tak skomplikowana to może niech inna osoba założy wątek Remika i zrobimy przekierowanie. Dalsze utyskiwanie i gdybanie nie ma sensu.
  14. [quote name='Neris']Papier toaletowy, 2kg żołądków kurczęcych dla co poniektórych, a dla siebie princessę. Wracając zobaczyłam leżące przy drodze coś, oczywiście zbiegłam do rowu myśląc że to pies i że można jeszcze coś... a to było coś dziwnego. Z budowy jak młody dzik - dość krótkie, zwarte ciało, ale to było białe w czarne łaty! I pomiędzy łatami kropki i przesiania. Sierść taka długawa, szorstka, co to mogło być? Ważyło na pewno co najmniej 30-4okg.[/QUOTE] Mój TZ poluje i mówi, że zdarzają się takie dziki. Pewnie kiedyś komuś świnia uciekła i stąd takie krzyżówki;)
  15. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Będzie bankiecik...i na słodko i konkrety i winko :cool3:[/QUOTE] A czy można przyjechać w 4 osoby:cool3:Ja mam gości i muszę ich ze sobą zabrać;)
  16. :cool3:[quote name='IKA & SONIA']Emotki są w odpowiedzi w opcjach zaawansowanych w prawym dolnym rogu. Najpierw klikacie w ODPOWIEDZ, a potem OPCEJ ZAAWANSOWANE.[/QUOTE] Ale tylko na przeglądarce mozzilla albo opera
  17. Przykre to bardzo, ale nie pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją. Dlatego zawsze zwracam uwagę czy dana osoba rozlicza wpłaty i wydatki. Niestety różnie to bywa.......
  18. [quote name='Neris']No to sukę weźcie...[/QUOTE] Kiedy u nas 6 suczek i 2 psiuny:cool3:
  19. Mam tylko Mikosia, ale moje dziecię na ostatniego psa zareagowało rozpaczliwie :"obiecajcie mi, że to ostatni pies i więcej nie weźmiecie."
×
×
  • Create New...