Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Pozdrawiam wszystkich wielbicieli wielkopsów i proszę zajrzyjcie do Kubusia z mojego podpisu. on tez jest bidulek.
  2. Co z sunią ? Dlaczego nikt nic nie pisze ?
  3. Widziałam dzisiaj Kubusia na profilu NK. Może uda się chłopaka rozreklamować.
  4. A co to takiego:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ja to całkiem ciemna jestem:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  5. Dlaczego ja nie mogę dodawać grafiki a wy możecie ? :mad:
  6. A ja biedna co mam postawić ? [url]http://www.ekartki.pl/cards_files/27/27887_happy_birthday_080313_1837.jpg[/url]
  7. [quote name='Neris']Myszy mamy, albo nawet szczury. Tak wygląda szczur co wylizał pojemniczek po serku: [IMG]http://images48.fotosik.pl/258/85b0308068802d30.jpg[/IMG][/QUOTE] Boski szczurek.:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Słodziak:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  8. Bidulek ! Całą drogę był taki grzeczniutki. Chyba jazda samochodem kojarzyła mu się z drogą do domu. Nigdy się nie dowiemy kto i dlaczego go porzucił.
  9. Ja nie tylko się martwię, ale jestem przerażona, że po takim zabiegu nie została choć na jedna dobę pod obserwacją w klinice. Ja jednak skorzystałabym z propozycji Gagaty i zawiozłabym ją choć na obserwację.
  10. Majuska ! Wstaw może i te Boguchwalskie biedy na profil. Zawsze to jakaś informacja dla ludzi. O Orzechowcach dużo osób wie a o Boguchwale to chyba nieco mniej.
  11. Tak czy siak w takim stanie powinna jechać do kliniki.
  12. Nie chcę krakać, ale jeżeli nie może oddać moczu to trzeba natychmiast jechać do weta. Trzeba opróżnić pęcherz ręcznie przez ucisk. Sunia mojej ciotki tak zeszła. Jakis tempak nie zorientował się, że nie suka może oddać moczu. Naj;epiej zawieźć ja do kliniki.
  13. Pewno trzeba rozreklamować wątek na pw. Inaczej nie ma szans na deklaracje:razz:
  14. Hotelik wspaniały a i schroniska nigdzie takiego nie widziałam. Może tak poprosić radnych z W-wy i Panią Prezydent żeby zobaczyli jak na prowincji samorząd zadbał o zwierzęta. Tymczasem stolica nadal straszy schroniskiem na Paluchu. Powstają też zwyrodnienia w rodzaju Krzyczek i Biedrzyckiej.
  15. No to dobranoc.....;););)
  16. No to i ja przyłączam się do ogólnej radości.:multi::multi::multi: Choć przyznam, że nie wierzę aby nie pokonała tych 400 metrów do domu samodzielnie gdyby mogła. Ona była celowo ukradziona i więziona.:angryy::angryy::angryy:
  17. [quote name='ilon_n']Teraz mogę powiedzieć (tak trochę na zasadzie myślenia magicznego ;) ), że poszukiwania Kairy miały naprowadzić mnie na Kubusia, bo w dzień po tym jak trafił pod wspaniałą opiekę znalazła się moja sunia!!!!!! Kaira jest już w domu!!!! [IMG]http://img704.imageshack.us/img704/5243/kaira0602b.jpg[/IMG] i mordusia:: [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/6272/kaira0602.jpg[/IMG] Jutro urodzinki mojej Małej-Mi , kończy 4 latka .. powrót Kairy jest najpiękniejszem prezentem !![/QUOTE] Właśnie wstałam i proszę jakimi wspaniałymi wieściami dzień mi się zaczął:multi::multi::multi:
  18. Cieszę się, że Monia zostaje. :multi:To najlepsze rozwiązanie dla malutkiej. Powodzonka!:multi: I maleńki ofik;) Kuba też prosi o wsparcie ;):[url]http://www.dogomania.pl/threads/179109-Pilnie-potrzeba-250-zA-deklaracji-dla-Kuby-z-torA-w[/url]
  19. Koleżanka z Przemyśla rozwiesiła ogłoszenia przed mszami niedzielnymi w okolicy kościołów i o ile pamiętam akcja zakończyła się sukcesem.
  20. Niestety u mnie też zdarzają się psie konflikty i to we własnym stadku. Właśnie drugi tydzień leczę Frytce łapę po konflikcie z Klarą. Dlatego już nie zdecydują się powiększać pogłowia.
  21. A ja przypominam, że Kuba waży 45 kg i jak utyje do 50 to wagowo bedzie pasować do jego postury. Jest psem drobnej budowy ciała. Dlatego sugeruję , że to krzyżówka bernardyna np. z owczarkiem podhalańskim. To najczęstsze pomysły "miłośników" psów.
  22. Pisać mi tu zaraz cosik o dziewczynce:mad:
  23. Jak widać mój benek ma zupełnie inną kufę. Szerszą i zaślinioną. Kubuś ma kufę owczarka. Trza zajrzeć do literatury. Moim zdaniem dość często można trafić na krzyżówki bernardynów z podhalanami. W takiej krzyżówce możliwa jest kufa owczarka i zmniejszenie rozmiarów ciała.
  24. I jeszcze moje kochania : [url]http://s2.fothost.pl/upload/09/32/9aea38ad.jpg[/url] [url]http://s2.fothost.pl/upload/09/32/6ce1f4db.jpg[/url]
×
×
  • Create New...