-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
Okaż SERCE psiakom z Radzymina i dorzuć parę groszy !
Saphira replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
Zaznaczam sobie -
Bernardynka Benia już znalazła swojego człowieka, DT staje się DS :D
Saphira replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
Co z sunią ? Dlaczego nikt nic nie pisze ? -
Widziałam dzisiaj Kubusia na profilu NK. Może uda się chłopaka rozreklamować.
-
A co to takiego:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ja to całkiem ciemna jestem:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Dlaczego ja nie mogę dodawać grafiki a wy możecie ? :mad:
-
A ja biedna co mam postawić ? [url]http://www.ekartki.pl/cards_files/27/27887_happy_birthday_080313_1837.jpg[/url]
-
[quote name='Neris']Myszy mamy, albo nawet szczury. Tak wygląda szczur co wylizał pojemniczek po serku: [IMG]http://images48.fotosik.pl/258/85b0308068802d30.jpg[/IMG][/QUOTE] Boski szczurek.:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Słodziak:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Bidulek ! Całą drogę był taki grzeczniutki. Chyba jazda samochodem kojarzyła mu się z drogą do domu. Nigdy się nie dowiemy kto i dlaczego go porzucił.
-
Bernardynka Benia już znalazła swojego człowieka, DT staje się DS :D
Saphira replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
Ja nie tylko się martwię, ale jestem przerażona, że po takim zabiegu nie została choć na jedna dobę pod obserwacją w klinice. Ja jednak skorzystałabym z propozycji Gagaty i zawiozłabym ją choć na obserwację. -
Mirka i Martin - szczęśliwe zakończenie dramatu - mają domki!!!
Saphira replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Majuska ! Wstaw może i te Boguchwalskie biedy na profil. Zawsze to jakaś informacja dla ludzi. O Orzechowcach dużo osób wie a o Boguchwale to chyba nieco mniej. -
Bernardynka Benia już znalazła swojego człowieka, DT staje się DS :D
Saphira replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
Tak czy siak w takim stanie powinna jechać do kliniki. -
Bernardynka Benia już znalazła swojego człowieka, DT staje się DS :D
Saphira replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
Nie chcę krakać, ale jeżeli nie może oddać moczu to trzeba natychmiast jechać do weta. Trzeba opróżnić pęcherz ręcznie przez ucisk. Sunia mojej ciotki tak zeszła. Jakis tempak nie zorientował się, że nie suka może oddać moczu. Naj;epiej zawieźć ja do kliniki. -
Pewno trzeba rozreklamować wątek na pw. Inaczej nie ma szans na deklaracje:razz:
-
Hotelik wspaniały a i schroniska nigdzie takiego nie widziałam. Może tak poprosić radnych z W-wy i Panią Prezydent żeby zobaczyli jak na prowincji samorząd zadbał o zwierzęta. Tymczasem stolica nadal straszy schroniskiem na Paluchu. Powstają też zwyrodnienia w rodzaju Krzyczek i Biedrzyckiej.
-
No to dobranoc.....;););)
-
Leonberger. Pomocy. Zaginęła suczka. Toruń. - Kaira odnaleziona.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
No to i ja przyłączam się do ogólnej radości.:multi::multi::multi: Choć przyznam, że nie wierzę aby nie pokonała tych 400 metrów do domu samodzielnie gdyby mogła. Ona była celowo ukradziona i więziona.:angryy::angryy::angryy: -
[quote name='ilon_n']Teraz mogę powiedzieć (tak trochę na zasadzie myślenia magicznego ;) ), że poszukiwania Kairy miały naprowadzić mnie na Kubusia, bo w dzień po tym jak trafił pod wspaniałą opiekę znalazła się moja sunia!!!!!! Kaira jest już w domu!!!! [IMG]http://img704.imageshack.us/img704/5243/kaira0602b.jpg[/IMG] i mordusia:: [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/6272/kaira0602.jpg[/IMG] Jutro urodzinki mojej Małej-Mi , kończy 4 latka .. powrót Kairy jest najpiękniejszem prezentem !![/QUOTE] Właśnie wstałam i proszę jakimi wspaniałymi wieściami dzień mi się zaczął:multi::multi::multi:
-
Leonberger. Pomocy. Zaginęła suczka. Toruń. - Kaira odnaleziona.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Koleżanka z Przemyśla rozwiesiła ogłoszenia przed mszami niedzielnymi w okolicy kościołów i o ile pamiętam akcja zakończyła się sukcesem. -
Niestety u mnie też zdarzają się psie konflikty i to we własnym stadku. Właśnie drugi tydzień leczę Frytce łapę po konflikcie z Klarą. Dlatego już nie zdecydują się powiększać pogłowia.
-
A ja przypominam, że Kuba waży 45 kg i jak utyje do 50 to wagowo bedzie pasować do jego postury. Jest psem drobnej budowy ciała. Dlatego sugeruję , że to krzyżówka bernardyna np. z owczarkiem podhalańskim. To najczęstsze pomysły "miłośników" psów.
-
Bernardynka Benia już znalazła swojego człowieka, DT staje się DS :D
Saphira replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
Pisać mi tu zaraz cosik o dziewczynce:mad: -
Jak widać mój benek ma zupełnie inną kufę. Szerszą i zaślinioną. Kubuś ma kufę owczarka. Trza zajrzeć do literatury. Moim zdaniem dość często można trafić na krzyżówki bernardynów z podhalanami. W takiej krzyżówce możliwa jest kufa owczarka i zmniejszenie rozmiarów ciała.
-
I jeszcze moje kochania : [url]http://s2.fothost.pl/upload/09/32/9aea38ad.jpg[/url] [url]http://s2.fothost.pl/upload/09/32/6ce1f4db.jpg[/url]