Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. [quote name='Cajus JB']Nie wiem czy benkowe Cioteczki będą miały jakieś zdjęcia, ale postaram się też poszukać. Edit Dziś już nie dam rady szukać zdjęć. Za dużo tych biednych psiaków.[/QUOTE] No to ja wkleję mojego Kacperka : [url]http://s2.fothost.pl/upload/09/32/db6e4a81.jpg[/url]
  2. Ja też już na miejscu.......:razz: Schronisko super:multi::multi::multi:Mam jednak nadzieję, że długo tam nie zagości:razz: Jest piękny, ma cudny charakter i nie goni kotów:p Same zalety, zero wad. Mam jedną uwagę : dla mnie to nie jest benek:razz:
  3. No cóż ja tez zostałam wygnana ze schroniska, kiedy interesowałam sie losem psa, którego z mężem zabraliśmy rannego z drogi. Ugryzł mnie i małżonka więc w lecznicy na Kosciuszki nie udzielono mu pomocy i skierowano nas do schroniska. Podejrzewam, że nikt go nie leczył i pies został uspiony. Dlatego mnie zignorowano. Ogólnie warunki w torunskim schronisku uważam za dobre. Ale oprócz karmienia zwierzętom potrzebne jest serce...........a o tym chyba zapomniano.
  4. A gdzie jest to Czarne ?
  5. Ja nic nie dostałam........................
  6. Dzwoniłam do mojej Pani wet. Nikt w Chełmży nie szukał ostatnio bernardyna. Raczej chłopak został celowo wyrzucony lub jest ofiarą nocy sylwestrowej. Ja swoje psy zamykam na ten straszny czas w piwnicy bez możliwości wyjścia na zewnątrz. To jedyny sposób aby je uchronić przed stresem. Co do Kuby to możemy jechać jutro do Szczecinka. Będę w Toruniu kolo 10-11, tak jak rozmawiałam wstępnie z Cajusem.
  7. Mnie uciekła sunia, która adoptowałam ze schroniska w Ostródzie. Pomimo wielu plakatów w Chełmży i okolicy, nie odnalazła się. Wiele razy jeździłam do schroniska w Toruniu i też nic to nie dało. Podobny dramat przeżyła Gagata z Pepegą i dziewczyny z Kielc z Birmą. Tak naprawdę psa bardzo ciężko odnaleźć. Może ogłoszenie W Nowościach..................Przykro mi, ale lepszego pomysłu nie mam. Można jeszcze poprosić Anię z Brodnicy żeby popatrzyła w swoim schronie.
  8. Czy jeżeli zdołalibysmy się zorganizować z Cajusem na jutro, to czy jest możliwość odebrania psa ze schronu np. okolo godz. 11 ?
  9. Ja nie absolutnie nie chcę żadnej opłaty transportowej. Martwię się tylko o zorganizowanie wyjazdu bo to 3 godziny w jedną stronę i pogoda paskudna.
  10. Dość długa trasa. Z Torunia do Bydgoszczy, potem Chojnice i dopiero Szczecinek. Szkoda, że nie ma miejsca w hoteliku gdzies blizej. Ania w Brodnicy jest totalnie zapchana. Chyba trzeba będzie jechać.....
  11. W Chełmży jej nie widziałam, ale trzeba brać poprawke na to, że poruszam się samochodem i mogłam ją przeoczyć. Ostatnio dowiedziałam sie od znajomej, że Urzą Miejski w kowalewie ma jakies przytulisko dla psow. Może tam trzeba sprawdzić, choć nadzieja jest mała.
  12. Dzwoniła do mnie Gagata. Będe kombinować jak pomóc.
  13. Ja mogę wspomóc finansowo zakup leków, ale na czyje konto ? Leków niestety nie mam.
  14. kurze łapki jest bardzo ciężko upolować. Ja dla swojego stadka zamawiam w hurtowni. Są rzeczywiście bardzo zdrowe. Ewentualnie gotuję na galaretę nogi wieprzowe. Też zdrowo:razz:
  15. kurze łapki jest bardzo ciężko upolować. Ja dla swojego stadka zamawiam w hurtowni. Są rzeczywiście bardzo zdrowe. Ewentualnie gotuję na galaretę nogi wieprzowe. Też zdrowo
  16. [quote name='gagata']Neris, bo Cię dopiero na wiosnę znajdą.... Jak sniegi spłyną do rzeki...[/QUOTE] Gorzej jak Neris ze śniegami też spłynie:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Na krze jak niedźwiedź polarny:diabloti::diabloti::diabloti:
  17. Psia śliczność !!!!! Pycholek przecudny !!! Mizianko po brzusiu dla maleństwa !!!
  18. U nas temperatura na plusie. Pewnie i w waszym rejonie już lepiej. Całe szczęście, że biedulki nie marzną.
  19. Psu bardziej niż bieganie potrzebna jest miłość............pamiętajcie o tym;)
  20. No to solanką gardziel se przepłucz:grins::grins::grins:
  21. Weronika ! Jesteś super. Niedługo Emirowa bedzie się od Ciebie uczyć:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  22. Weronika ! Jesteś super. Niedługo Emirowa bedzie się od Ciebie uczyćź
×
×
  • Create New...