-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Laro ! Zielony i Kasia zgodzili sie też udzielać informacji o Bambo . Oto ich numery : 512-372-883 Zielony 660752029 Kasia Dziękujemy:loveu::loveu::loveu: -
Dusia teraz Misia pojechała do nowych opiekunów. Ma dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Nie wiem za wiele o Dusi, ale możecie dodać mój nr telefonu 605 87 07 68. -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
No to mu się udało. Nie dość, że ma kumpla to jeszcze mieszka obok kuchni:evil_lol::evil_lol::evil_lol: A Tobie Kasiu jeżeli się nie uda nauczyć Bambo chodzenia na smyczy to możesz liczyć na to ,że Bambo nauczy Ciebie biegać na smyczy:diabloti: -
No to może ten facet jest Ci przeznaczony:lol:
-
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Proponuję dopisać jeszcze mój nr telefonu do allegro 605 87 07 68. Czy ktoś jeszcze może udostępnić jeden nr ? Zawsze lepiej jeżeli jest więcej możliwości bo wiadomo, że nie zawsze można odebrać telefon. Jak jedna osoba jest zajęta to moze kolejna odbierze;) -
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Saphira replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Aniu ! a jak mnie pogna .............może lepiej Twój Kierownik perswaduje. -
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Saphira replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zrobiłam Jurandowi dwa zastrzyki antybiotyk i antyalergiczny. Zachował się wzorowo. Nawet powieką nie mrugnął. Za to Pan zapiszczał bo go przez przypadek ukułam w palec:evil_lol: W piątek następna porcja zastrzyków. Rany w zasadzie już nie ma. Zamiast niej jest rozległy strup. Powinno się wygoić. Wygląda na to, że Pan bez nas nie zrobi nic. Psy nadal maja stare garnki pomimo, że zawiozłam miski i jedzą "dobre" zlewki z przedszkola. -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Stokrotne podziękowania:B-fly::B-fly::B-fly::B-fly::B-fly: -
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Saphira replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Z Bydgoszczy do Chełmży jest 50 km i jeszcze do Kowalewa jeszcze z 20. To ponad godzina jazdy licząc od strony Fordonu. Nie wiem z której strony Bydgoszczy chcesz wystartować ? -
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Saphira replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bez recepty to nie, ale ja wyczaruję od mojej wetki. Na takie rany idealny jest też roztwór wodny rivanolu a to jest bez recepty:lol: -
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Saphira replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Weta nie było, ale umówiłam się z Panem, że podjadę jutro z lekami od mojej wetki i pomoże mi je podać. Nie uprzedziłam, ze to zastrzyki.........przydałby się też pewnie oxycort na zasuszenie rany. -
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Saphira replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zawiozłam Panu 10 kg ryżu i powiedziałam żeby koniecznie skarmił mięso bo za 2 tygodnie dostanie następna porcję. Ucieszył się i zapewnił, że przejdzie na recepturę tego Pana z Brodnicy. Widać, że kierownik cieszy się wielkim autorytetem. O domu tymczasowym dla Zbyszka nic nie wiem........ -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Koniecznie odnawiać:loveu::loveu::loveu: -
Może niech ona to auto za rogiem zostawi i ubierze się trochę inaczej;)
-
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Saphira replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Aniu ! Jak często kierownik jeździ po mięso ? Czyli jak często może im coś podrzucić ? Ryż postaram się kupic i dowieźć to nie jest problem. W końcu biednych psów bez względu na rasę jest tam więcej niż dwa podhalany. -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Ja też:loveu::loveu::loveu: -
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Saphira replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Z tą zaćmą to w wieku Juranta jednak nie wesolo : http://pies.onet.pl/33588,14,19,przywrocic_wzrok,artykul.html -
Dusia teraz Misia pojechała do nowych opiekunów. Ma dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Też jestem za poproszeniem Lary. Tyle udanych adopcji z allegro to duży sukces:lol: -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Cudny ten plakacik:lol::lol::lol: Dziękujemy:Rose::Rose::Rose: -
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Saphira replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Poczekajmy do jutra. Niech Mc_Mother wykona telefon i ustali rzeczywistą cenę. Dla mnie aktualnie największym problemem jest wyciągnięcie Juranta z Kowalewa i umieszczenie go w miejscu gdzie będzie miał opiekę weterynaryjną, będzie wykapany i wyczesany. To piękny pies i ma szanse adopcyjne. Czy ktoś zna na Pomorzu klinikę okulistyczną dla psów. Zaćma to w tej chwili nie wyrok. Skoro u ludzi usuwa się to paskudztwo laserem to może i u psów też się to robi? Ja na kojec się złożę.Poproszę o nr konta. -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Z góry dziękuję Isadorze7 za nowy plakacik :B-fly:no i Kasi za opiekę dydaktyczną nad Bambo. Po takim przeszkoleniu to do służb mundurowych trzeba chłopaka oddać:lol: :Dog_run::Dog_run::Dog_run: -
A kto by mu tam w zęby zaglądał:evil_lol:
-
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Saphira replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Proponuję zastanowić sie nad propozycją z Gdyni. Hotelik to też duży koszt m-czny a boks po wyadoptowaniu psa zostanie do waszej dyspozycji......... Wklejam link z allegro http://www.allegro.pl/item1008796055_kojec_dla_psa_3x2_hit_sezonu_system_sprzatajacy.html#gallery -
No, no tylko za dużo z tym sąsiadem nie majstruj przy przedłużkach:mad:
-
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Przepraszam Kasiu, że zostałaś sama z Bambo, ale jestem teraz zajęta razem i Ilon i Cajusem na wątku podhalanów z przytuliska w Kowalewie Pomorskim. Musimy je stamtąd wydostać bo się psiuny zmarnują. W porównaniu z Kowalewem Pomorskim toruńskie schronisko to ekskluzywny kurort.