Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Laro ! Zielony i Kasia zgodzili sie też udzielać informacji o Bambo . Oto ich numery : 512-372-883 Zielony 660752029 Kasia Dziękujemy:loveu::loveu::loveu:
  2. Nie wiem za wiele o Dusi, ale możecie dodać mój nr telefonu 605 87 07 68.
  3. No to mu się udało. Nie dość, że ma kumpla to jeszcze mieszka obok kuchni:evil_lol::evil_lol::evil_lol: A Tobie Kasiu jeżeli się nie uda nauczyć Bambo chodzenia na smyczy to możesz liczyć na to ,że Bambo nauczy Ciebie biegać na smyczy:diabloti:
  4. No to może ten facet jest Ci przeznaczony:lol:
  5. Proponuję dopisać jeszcze mój nr telefonu do allegro 605 87 07 68. Czy ktoś jeszcze może udostępnić jeden nr ? Zawsze lepiej jeżeli jest więcej możliwości bo wiadomo, że nie zawsze można odebrać telefon. Jak jedna osoba jest zajęta to moze kolejna odbierze;)
  6. Aniu ! a jak mnie pogna .............może lepiej Twój Kierownik perswaduje.
  7. Zrobiłam Jurandowi dwa zastrzyki antybiotyk i antyalergiczny. Zachował się wzorowo. Nawet powieką nie mrugnął. Za to Pan zapiszczał bo go przez przypadek ukułam w palec:evil_lol: W piątek następna porcja zastrzyków. Rany w zasadzie już nie ma. Zamiast niej jest rozległy strup. Powinno się wygoić. Wygląda na to, że Pan bez nas nie zrobi nic. Psy nadal maja stare garnki pomimo, że zawiozłam miski i jedzą "dobre" zlewki z przedszkola.
  8. Stokrotne podziękowania:B-fly::B-fly::B-fly::B-fly::B-fly:
  9. Z Bydgoszczy do Chełmży jest 50 km i jeszcze do Kowalewa jeszcze z 20. To ponad godzina jazdy licząc od strony Fordonu. Nie wiem z której strony Bydgoszczy chcesz wystartować ?
  10. Bez recepty to nie, ale ja wyczaruję od mojej wetki. Na takie rany idealny jest też roztwór wodny rivanolu a to jest bez recepty:lol:
  11. Weta nie było, ale umówiłam się z Panem, że podjadę jutro z lekami od mojej wetki i pomoże mi je podać. Nie uprzedziłam, ze to zastrzyki.........przydałby się też pewnie oxycort na zasuszenie rany.
  12. Zawiozłam Panu 10 kg ryżu i powiedziałam żeby koniecznie skarmił mięso bo za 2 tygodnie dostanie następna porcję. Ucieszył się i zapewnił, że przejdzie na recepturę tego Pana z Brodnicy. Widać, że kierownik cieszy się wielkim autorytetem. O domu tymczasowym dla Zbyszka nic nie wiem........
  13. Koniecznie odnawiać:loveu::loveu::loveu:
  14. Może niech ona to auto za rogiem zostawi i ubierze się trochę inaczej;)
  15. Aniu ! Jak często kierownik jeździ po mięso ? Czyli jak często może im coś podrzucić ? Ryż postaram się kupic i dowieźć to nie jest problem. W końcu biednych psów bez względu na rasę jest tam więcej niż dwa podhalany.
  16. Z tą zaćmą to w wieku Juranta jednak nie wesolo : http://pies.onet.pl/33588,14,19,przywrocic_wzrok,artykul.html
  17. Też jestem za poproszeniem Lary. Tyle udanych adopcji z allegro to duży sukces:lol:
  18. Cudny ten plakacik:lol::lol::lol: Dziękujemy:Rose::Rose::Rose:
  19. Poczekajmy do jutra. Niech Mc_Mother wykona telefon i ustali rzeczywistą cenę. Dla mnie aktualnie największym problemem jest wyciągnięcie Juranta z Kowalewa i umieszczenie go w miejscu gdzie będzie miał opiekę weterynaryjną, będzie wykapany i wyczesany. To piękny pies i ma szanse adopcyjne. Czy ktoś zna na Pomorzu klinikę okulistyczną dla psów. Zaćma to w tej chwili nie wyrok. Skoro u ludzi usuwa się to paskudztwo laserem to może i u psów też się to robi? Ja na kojec się złożę.Poproszę o nr konta.
  20. Z góry dziękuję Isadorze7 za nowy plakacik :B-fly:no i Kasi za opiekę dydaktyczną nad Bambo. Po takim przeszkoleniu to do służb mundurowych trzeba chłopaka oddać:lol: :Dog_run::Dog_run::Dog_run:
  21. A kto by mu tam w zęby zaglądał:evil_lol:
  22. Proponuję zastanowić sie nad propozycją z Gdyni. Hotelik to też duży koszt m-czny a boks po wyadoptowaniu psa zostanie do waszej dyspozycji......... Wklejam link z allegro http://www.allegro.pl/item1008796055_kojec_dla_psa_3x2_hit_sezonu_system_sprzatajacy.html#gallery
  23. No, no tylko za dużo z tym sąsiadem nie majstruj przy przedłużkach:mad:
  24. Przepraszam Kasiu, że zostałaś sama z Bambo, ale jestem teraz zajęta razem i Ilon i Cajusem na wątku podhalanów z przytuliska w Kowalewie Pomorskim. Musimy je stamtąd wydostać bo się psiuny zmarnują. W porównaniu z Kowalewem Pomorskim toruńskie schronisko to ekskluzywny kurort.
×
×
  • Create New...