Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. podaje nr komórki do kuriera, dzwońcie zaraz i załatwcie to bo ja pakuje się i za pare godzin wyjeżdżam : 501 407 708 Jest jeszcze w drodze- moze się uda.
  2. No niestety nikt nie odebrał paczki. Erki nie było w domu , kurier się nie dodzwonił. Jak nikt nie odbierze to odeślą !
  3. [quote name='gagata']Jasne! Zrobię to z przyjemnościa.:lol:[/quote] Gagato to link do przesyłki z krakwetu [URL]http://www.gls-poland.com/online/paketstatus.php3?search_x=1&paketliste%5B0%5D=30652816853[/URL] General Logistics Systems Poland Spólka z o.o. Filia NR 35 ul. Techniczna 2a [B]36-040 Boguchwala[/B] Telefon: (+48 17) 871 04 91 Fax: (+48 17) 871 04 93 E-mail: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] Przesylka jest w Rzeszowie.
  4. [quote name='Reno2001']Moja paczka tez powinna dojśc dziś z tym, ze wpisałam w adres ul. Przemysł[B]o[/B]wa :splat:. Macie w ogóle w Przemyślu taką ulicę? Dzis się kapnęłam, ze to ul. Przemysł[B]a[/B]wa :roll:. Mam nadzieję, ze kurier bedzie kumaty i znajdzie panią Romę. Tel. ma podany.[/quote] Zadzwoń do kuriera i wyjaśnij - wszystkie bazy z telefonami są na internecie - musisz znać nr przesylki.
  5. Gagatko ! Ja teraz będę w rozjazdach. Jak zadzwonisz do Pani Romy zorientuj sie czy otrzymała paczki : Z krakvetu 30 kg karmy i dwie ze sprzedaży wysyłkowej Bd sklep z Białegostoku z artykulami przemysłowymi, spożywczymi i środkami czystości ? Jak nie dostanie to będę reklamować. Paczki powinny dojść jeszcze dziś.
  6. Karma jest juz w Kielcach. Link do kuriera : [URL]http://www.gls-poland.com/online/paketstatus.php3?search_x=1&paketliste%5B0%5D=30652816949[/URL] General Logistics Systems Poland Spólka z o.o. Filia NR 25 ul. Zagnanska 27 [B]25-563 Kielce[/B] Telefon: (+48 41) 343 40 90 Fax: (+48 41) 362 53 92 E-mail: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] Pilnujcie paczki bo ostatnio odesłali z powrotem jako nienormatywną ponad 30 kg.
  7. [quote name='gagata']Saphiro,jedż do Orzechowców, tam dziewczyny maja opanowane szlaki spacerowe z pieskami ,a i słyszałam,że budynek socjalny remontują...Będzie i przyjemnie i pożytecznie...:cool3::lol::evil_lol:[/quote] Pojadę przez Warszawkę - może Cię zabrać ? Uprzedzam, że dla mnie normalna prędkość pojazdu na drodze to 120 do 190 km/h. Musisz mieć nerwy mocne !
  8. Dziewczyny! jest osoba na wątku o Pani Romie, która ma chyba w sosnowcu do oddania całą masę dobrych desek na budy. Starczyłoby dla paru osób, ale transportu brak. Czy ktos ma jakiś pomysł jak to przewieźć ?
  9. Wstajemy kochanie! Jadę dziś nad morze - zabierasz sie ze mną ?
  10. [quote name='Neczka']Zawieźliśmy dziś do Pani Romci pralkę Franię ;)[/quote] Myślę, że Roma dogada się z Franią!
  11. Izadorko w którym poście są te linki ? Ile mogę to roześlę ! Przed chwilką założyłam szkielet profilu na naszek Klasie, ale muszę miec pomoc i akceptację ! Login : adopcje2 hasło : zwierzaki [URL]http://nasza-klasa.pl/profile/16523720[/URL]
  12. Hopaj sunieczko do góry !
  13. [quote name='gagata']No wiesz.Saphiro...kazali mi dziś p r a c o w a ć...[/quote] Podłość ! Ja bym czegos takiego nie odpuścila ! :mad::mad::mad::mad::mad:
  14. A czy ktoś z Was orientuje się gdzie można fajnie spędzić wakacje w Bieszczadach? Jakieś hoteliki fajne szlaki no bo ja też w koncu muszę gdzieś pojechać.
  15. Ja mogę podrzucać wątki - tyle potrafię- tylko muszę wiedzieć które. Zawsze mogę zrobić w pracy przerwę na podrzucanie wątkow.
  16. No i są jeszcze na Naszej Klasie : [URL]http://nasza-klasa.pl/profile/15947481[/URL]
  17. A może podzwonić po firmach transportowych, czasem mają zlecenie a z powrotem jadą pusto.
  18. Wstajemy ! Jest piękny poranek, świeci słoneczko, ciocia całuje sunieczkę w noseczek i hopamy po domeczek !
  19. Ja już wstałam a Ty ? U Nas cudowny poranek świeci słoneczko ! Życzę miłego dnia i hopamy po domeczek !
×
×
  • Create New...