-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
podaje nr komórki do kuriera, dzwońcie zaraz i załatwcie to bo ja pakuje się i za pare godzin wyjeżdżam : 501 407 708 Jest jeszcze w drodze- moze się uda.
-
No niestety nikt nie odebrał paczki. Erki nie było w domu , kurier się nie dodzwonił. Jak nikt nie odbierze to odeślą !
-
[quote name='gagata']Jasne! Zrobię to z przyjemnościa.:lol:[/quote] Gagato to link do przesyłki z krakwetu [URL]http://www.gls-poland.com/online/paketstatus.php3?search_x=1&paketliste%5B0%5D=30652816853[/URL] General Logistics Systems Poland Spólka z o.o. Filia NR 35 ul. Techniczna 2a [B]36-040 Boguchwala[/B] Telefon: (+48 17) 871 04 91 Fax: (+48 17) 871 04 93 E-mail: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] Przesylka jest w Rzeszowie.
-
[quote name='Reno2001']Moja paczka tez powinna dojśc dziś z tym, ze wpisałam w adres ul. Przemysł[B]o[/B]wa :splat:. Macie w ogóle w Przemyślu taką ulicę? Dzis się kapnęłam, ze to ul. Przemysł[B]a[/B]wa :roll:. Mam nadzieję, ze kurier bedzie kumaty i znajdzie panią Romę. Tel. ma podany.[/quote] Zadzwoń do kuriera i wyjaśnij - wszystkie bazy z telefonami są na internecie - musisz znać nr przesylki.
-
Cudna !:Dog_run:
-
Gagatko ! Ja teraz będę w rozjazdach. Jak zadzwonisz do Pani Romy zorientuj sie czy otrzymała paczki : Z krakvetu 30 kg karmy i dwie ze sprzedaży wysyłkowej Bd sklep z Białegostoku z artykulami przemysłowymi, spożywczymi i środkami czystości ? Jak nie dostanie to będę reklamować. Paczki powinny dojść jeszcze dziś.
-
Karma jest juz w Kielcach. Link do kuriera : [URL]http://www.gls-poland.com/online/paketstatus.php3?search_x=1&paketliste%5B0%5D=30652816949[/URL] General Logistics Systems Poland Spólka z o.o. Filia NR 25 ul. Zagnanska 27 [B]25-563 Kielce[/B] Telefon: (+48 41) 343 40 90 Fax: (+48 41) 362 53 92 E-mail: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] Pilnujcie paczki bo ostatnio odesłali z powrotem jako nienormatywną ponad 30 kg.
-
[quote name='gagata']Saphiro,jedż do Orzechowców, tam dziewczyny maja opanowane szlaki spacerowe z pieskami ,a i słyszałam,że budynek socjalny remontują...Będzie i przyjemnie i pożytecznie...:cool3::lol::evil_lol:[/quote] Pojadę przez Warszawkę - może Cię zabrać ? Uprzedzam, że dla mnie normalna prędkość pojazdu na drodze to 120 do 190 km/h. Musisz mieć nerwy mocne !
-
Dziewczyny! jest osoba na wątku o Pani Romie, która ma chyba w sosnowcu do oddania całą masę dobrych desek na budy. Starczyłoby dla paru osób, ale transportu brak. Czy ktos ma jakiś pomysł jak to przewieźć ?
-
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Wstajemy kochanie! Jadę dziś nad morze - zabierasz sie ze mną ? -
Funia - maleńka sunia Orzechowców. Ma dom !!!
Saphira replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Hopaj sunieczko do góry ! -
niewidomy Zeniu nie doczekał domku. Dzielny psiak za TM....
Saphira replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Miziamy cię pieseczku! -
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
I co tam u naszej ślicznotki? -
Ja mogę podrzucać wątki - tyle potrafię- tylko muszę wiedzieć które. Zawsze mogę zrobić w pracy przerwę na podrzucanie wątkow.
-
No i są jeszcze na Naszej Klasie : [URL]http://nasza-klasa.pl/profile/15947481[/URL]
-
A może podzwonić po firmach transportowych, czasem mają zlecenie a z powrotem jadą pusto.
-
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Ja już wstałam a Ty ? U Nas cudowny poranek świeci słoneczko ! Życzę miłego dnia i hopamy po domeczek !