Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Ja czasami też.
  2. Za długi cos ten odpoczynek
  3. [quote name='Wet-siostra']Młodzieży za bardzo nie znam...:oops: Ale zaproszenia powysyłam.:loveu: Do ludzi,których znam i do takich w moim wieku...;)[/quote] Kochana ! Ja nie znam nikogo ! Wchodzę na jakąś szkołę np. w Przemyślu lub Orzechowcach, wybieram miłą osobę, która ma znajomych i klikam na chybił trafił.
  4. [quote name='Wet-siostra']Przyznaję się bez bicia...:evil_lol: Fajny,nie???;) Miałam go na tapecie w komórce(Nadzieja mi na imię,jeśli ktoś jheszcze nie wie...:eviltong:).No i sobie pomyślałam,że będzie super pasował na fotkę główną Stowarzyszenia...:oops:[/quote] Jest super ! Dziękujemy. Jeżeli możesz powysyłaj trochę zaproszonek do młodzieży z Przemyśla i okolic. Każdy po trochu i się powiększy grono znajomych .:multi:
  5. Moje dziecię nie tylko czytuje, ale i wspaniale pisze. Jak się zgodzi to Ci coś podeślę do czytania.
  6. A skąd wiecie, że to smoczyca ? Moja młodsza córeczka jest wielbicielką smoków i wymyśliła mi taki login. Chyba nawet działa intensywnie na jakimś smoczym forum. :evil_lol:
  7. [URL]http://nasza-klasa.pl/profile/16523720/gallery/20[/URL] Dodałam ją do galerii na Naszej klasie ! Dianka i Poziomka też tam są !
  8. Neczko ! W Toruniu przyjmują i w Ostródzie też. Nie wiem jak jest gdzie indziej. Lepsze to niz jak psiak po iluś tygodniach trafia do schroniska w stanie skrajnego wyczerpania i zdycha.
  9. Budzimy sie , przecieramy oczęta i hopamy po domeczek ! :multi: :Dog_run:
  10. [quote=żaba Chyba nie ten link ;)[/quote] Już mi się wszystko kiełbasi :mad:
  11. Jest uroczy !:Dog_run: Jak Weronika wróci będzie miała niespodziankę!
  12. A kto na Naszą klasę wstawił takiego fajnego psiaczka z kosteczką ? [URL]http://nasza-klasa.pl/profile/16523720[/URL]
  13. Biegniemy, szybciutko po domeczek :Dog_run::Dog_run::Dog_run: :kociak::kociak::kociak:
  14. [quote name='albiemu']no proszę a ja już Bacy lekturę o owcach szykowałam a tu jak widać ciotka zbędna :D hehe Tak myslałam że zmiana boksu da wiele ... podziękuj Halciu kierownikowi za to :) BARDZO :) Jak dajecie radę jeszcze - przecież praktycznie prawie codziennie tyracie w schronie? Podziwiam szczerze. Halinka dziękuję Tobie i Neczce za Dziadzia :) i Beci za nocleg oraz Reno za zawiezienie go do domu ... jak widać nigdy za późno na to aby zacząć zycie :) Nasz Dziadzio bez życia w schronie nagle chęć do zycia znalazł :) mały stary skurczybyk .... [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/4991/dscn0276rh6.jpg[/IMG][/quote] Cudnie !:Dog_run:
  15. I jeszcze raz miziamu sunię i podnosimy :Dog_run:
  16. Zastrzyku też nie wolno więc debil wywiezie go do lasu. Moja Diana to chociaż do drogowskazu była przywiązana. Dlatego w zasadzie schroniska przyjmują takie psy bo inaczej jest jeszcze gorzej. Lepiej nie odmawiać. Niestety.
  17. [quote name='żaba88']Ale na którym profilu?[/quote] Już wstawiłam [URL]http://nasza-klasa.pl/profile/16523720/gallery/13[/URL]
  18. Margo Ty się nie czaj tylko wchodź na profil i pomóż wysyłać zaproszonka. Po to podałam hasło i login. Zwłaszcza po warszawce bo stamtąd jest najwięcej adopcji. Moja córeczka też co nieco rozesłała, ale jutro jedzie do kolezanki na małe wakacje i nie będzie miała dostepu do sieci. Mnie niestety idzie to powoli. Może cos dolożysz do profilu - najważniejsze żeby efekt był.
  19. A co z Franusią u Romy ? Działa czy się leni ?
  20. Nie było mnie 3 dni a tyle super wiadomości. Zdjecia są cudne, a Dziadunio wygląda jak szczeniaczek. :Dog_run:
  21. Żabko wstaw to cudo z opisem i linkami wiesz gdzie. Ja poproszę moja małą o wysyłanie zaproszonek . Jakos Jej szybko to idzie.
  22. Wróciłam ! Przyznam się - byłam w Wilnie. Poza zabytkami w wiekszości zdewastowanymi w okresie wielkiej Republiki widać ogromną nedzę starszych ludzi i Polaków na wsi. Kupiłam kurek i borówek od Polki przy drodze - żebyście widzieli jak była ubrana....? Nie narzekajmy bo naprawdę takiej biedy u Nas nie widać chyba nawet u Pani romy.
  23. Żabko ! Wstawcie Dianę na profil w naszej klasie, ale nie wszystkie zdjęcia naraz. Pod zdjeciem krótki opis z linkiem na dogomanie i na allegro. Zdjęcia najlepiej wstawiać pojedyńczo np. co drugi dzień bo wtedy pojawiają się na profilu jako "nowe zdjęcia dodane przez twoich znajomych " i przypominają o piesku. Po Dianie wstaw Lejdi itd...Tylko błagam nie wszystko od razu ..... no i wysyłajcie zaproszonka jak macie chwilkę.
×
×
  • Create New...