-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
Ja czasami też.
-
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Za długi cos ten odpoczynek -
[quote name='Wet-siostra']Młodzieży za bardzo nie znam...:oops: Ale zaproszenia powysyłam.:loveu: Do ludzi,których znam i do takich w moim wieku...;)[/quote] Kochana ! Ja nie znam nikogo ! Wchodzę na jakąś szkołę np. w Przemyślu lub Orzechowcach, wybieram miłą osobę, która ma znajomych i klikam na chybił trafił.
-
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Niestety bez......:shake: -
[quote name='Wet-siostra']Przyznaję się bez bicia...:evil_lol: Fajny,nie???;) Miałam go na tapecie w komórce(Nadzieja mi na imię,jeśli ktoś jheszcze nie wie...:eviltong:).No i sobie pomyślałam,że będzie super pasował na fotkę główną Stowarzyszenia...:oops:[/quote] Jest super ! Dziękujemy. Jeżeli możesz powysyłaj trochę zaproszonek do młodzieży z Przemyśla i okolic. Każdy po trochu i się powiększy grono znajomych .:multi:
-
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Moje dziecię nie tylko czytuje, ale i wspaniale pisze. Jak się zgodzi to Ci coś podeślę do czytania. -
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
A skąd wiecie, że to smoczyca ? Moja młodsza córeczka jest wielbicielką smoków i wymyśliła mi taki login. Chyba nawet działa intensywnie na jakimś smoczym forum. :evil_lol: -
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
[URL]http://nasza-klasa.pl/profile/16523720/gallery/20[/URL] Dodałam ją do galerii na Naszej klasie ! Dianka i Poziomka też tam są ! -
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Budzimy sie , przecieramy oczęta i hopamy po domeczek ! :multi: :Dog_run: -
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Biegniemy, szybciutko po domeczek :Dog_run::Dog_run::Dog_run: :kociak::kociak::kociak: -
[quote name='albiemu']no proszę a ja już Bacy lekturę o owcach szykowałam a tu jak widać ciotka zbędna :D hehe Tak myslałam że zmiana boksu da wiele ... podziękuj Halciu kierownikowi za to :) BARDZO :) Jak dajecie radę jeszcze - przecież praktycznie prawie codziennie tyracie w schronie? Podziwiam szczerze. Halinka dziękuję Tobie i Neczce za Dziadzia :) i Beci za nocleg oraz Reno za zawiezienie go do domu ... jak widać nigdy za późno na to aby zacząć zycie :) Nasz Dziadzio bez życia w schronie nagle chęć do zycia znalazł :) mały stary skurczybyk .... [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/4991/dscn0276rh6.jpg[/IMG][/quote] Cudnie !:Dog_run:
-
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
I jeszcze raz miziamu sunię i podnosimy :Dog_run: -
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Hoooopamy :Dog_run: -
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
[quote name='żaba88']Ale na którym profilu?[/quote] Już wstawiłam [URL]http://nasza-klasa.pl/profile/16523720/gallery/13[/URL] -
Margo Ty się nie czaj tylko wchodź na profil i pomóż wysyłać zaproszonka. Po to podałam hasło i login. Zwłaszcza po warszawce bo stamtąd jest najwięcej adopcji. Moja córeczka też co nieco rozesłała, ale jutro jedzie do kolezanki na małe wakacje i nie będzie miała dostepu do sieci. Mnie niestety idzie to powoli. Może cos dolożysz do profilu - najważniejsze żeby efekt był.
-
Nie było mnie 3 dni a tyle super wiadomości. Zdjecia są cudne, a Dziadunio wygląda jak szczeniaczek. :Dog_run:
-
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Żabko wstaw to cudo z opisem i linkami wiesz gdzie. Ja poproszę moja małą o wysyłanie zaproszonek . Jakos Jej szybko to idzie. -
Wróciłam ! Przyznam się - byłam w Wilnie. Poza zabytkami w wiekszości zdewastowanymi w okresie wielkiej Republiki widać ogromną nedzę starszych ludzi i Polaków na wsi. Kupiłam kurek i borówek od Polki przy drodze - żebyście widzieli jak była ubrana....? Nie narzekajmy bo naprawdę takiej biedy u Nas nie widać chyba nawet u Pani romy.
-
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Żabko ! Wstawcie Dianę na profil w naszej klasie, ale nie wszystkie zdjęcia naraz. Pod zdjeciem krótki opis z linkiem na dogomanie i na allegro. Zdjęcia najlepiej wstawiać pojedyńczo np. co drugi dzień bo wtedy pojawiają się na profilu jako "nowe zdjęcia dodane przez twoich znajomych " i przypominają o piesku. Po Dianie wstaw Lejdi itd...Tylko błagam nie wszystko od razu ..... no i wysyłajcie zaproszonka jak macie chwilkę.