Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Gagato ! A jak sobie radzi z przechowywaniem żywności? Czy ma lodówkę? Bo jak na razie to widzę, ze nasze paczki się kumulują. Może lepiej byłoby wysyłać mniej a częściej.
  2. [quote name='gagata']Saphiro, pies był w szoku to gryzł....[/quote] Gagatko! To akurat nie z powodu szoku. On tak strasznie bał się ludzkiej ręki. Przyczołgał sie do mnie i błagalnie patrzył żeby mu pomóc.Chciałam go pogłaskać i wyciągnęłam rękę. I to był błąd ludzka ręka kojarzyla mu się jednoznacznie.....Pojadę dzisiaj go odwiedzić , zawiozę co nieco. Może jak dopilnuje to go nie uśpią. Wydaje mi się, że ma władzę w kończynach - macha ogonem i nogą rusza. Nie wiadomo jak kości. Jeżeli będzie tak się zachowywał to nie dadzą rady go prześwietlić. Myśmy go do samochodu sposobem ładowali z godzinkę. Mojemu mężusiowi też sie dostało kłami. Rozładunek w schronisku też do prostych nie należał choć pracownik był na poziomie i bardzo się starał.
  3. Wstawiłam Pręgę ! Opisy psiaków robicie fantastyczne !
  4. Wysłałam zaproszonka do młodzieży z Orzechowców! Może chociaż na spacerki by z psiunami pochodzili w ramach wolontariatu?
  5. No cóż ! Ty masz dziurę po zębie a ja mam dziurę w kolanie. Ratowałam bezdomnego psiaka potrąconego przez wiejskich szajbusów i mnie użarł w kolano. Na lecznicy go nie przyjęli i kazali odwieźć do schoroniska w Toruniu. Biedak chyba ma złamanie. Facet spanikował i wysłał mnie do szpitala i zrobili jakieś zgłoszenie do SANEPIDU. Wieczór pełen wrażeń. Jutro pojedziemy zobaczyć co z psiunem, ale jak ma złamanie a gryzie to chyba szanse niewielkie na leczenie. Mnie ugryzł naprawdę solidnie. Na naszej klasie juz ponad 1000 znajomych. Powoli zapraszają sie sami. Wstawiłam nową sunie z Orzechowców .
  6. Trzeba wstawiać komentarze do profilu. Właśnie to robię, ale za chwile muszę iść do roboty.:mad:
  7. Gagatko ! Jak będziesz rozmawiać z Panią Romą to podpytaj a potem natychmiast nam donieś czy lubi np. sałatki śledziowe, płatki kukurydziane, platki nestle, lub kleiki mleczno-ryzowe te dla dzieci. to sa produkty , ktore ewentualnie nie wymagają mocy w gryzieniu. Tylko nie wiadomo czy lubią?
  8. Słuchajcie! Uzbierało się Na naszej klasie prawie 800 osób, w tym duzo młodzieży z Orzechowców i okolic. Moze z czasem coś pomogą ?
  9. Mojemu Wujkowi we Wrocławiu w czasie operacji prostaty przyszyli moczowód /nie pamiętam do czego/ Mocz zalegał w pęcherzu a facet z bólu wył. a wy się wetowi dziwicie?
  10. Spacerek, herbatka, gazetka! No właśnie : czy zielony przynosi ci gazetkę?
  11. Trzeba słuchać reklam proszków do prania a nie czytać jakieś smocze bzdury albo jakiegoś Słowackiego. Tam radzą kobietom : bądź sprytna. No to jestem .
  12. [quote name='li1']Czy Ty moze chcialabys zaadoptowac podhalana ? Bardzo pragne , aby go ktos wzial. Moze bys porozmawiala z kierownikiem schroniska i Camara o tym. A szczegolnie, czy bedzie tolerowal Twoje psy. I one jego.[/quote] Kochani ! Ciężka sprawa. Mam 5 psów i wiem, że reakcje na kolejne przybłędy były różne. Podhalan, który się błąkał i którego chciałam przygarnąć o mało nie zginął jak mój Kacper go dopadł. Całe szczęście , ze sąsiad go przygarnął. W stosunku do innych przybłęd kacper jest słodki i miły....Myślę, że nie ma reguły. Albo polubi kumpla albo nie.
  13. [quote name='Wet-siostra']Może Dudusia...:roll:Niepoprawnego nosiciela kamieni...:oops: Tylko-czy on ma jakieś fotki? I-czy mogę wstawiać fotki psiaków ze schroniska,czy tylko od p.Romy?[/quote] Przecież profil jest dla wszystkich psiaków. Te orzechowskie a Pani Romy to dla mnie to samo. Tylko fotki muszą być dobrej jakości i lepiej mniej a konkretnie bo sie zrobi z tego bałagan. Każdy psiak musi mieć porządny opis i kontakt adopcyjny tak jak to robi Żaba . Np. 3 fotki i opis jednego psiaka i następny. Nie robić haosu bo ludzie w tym zginą.
  14. Zawsze rehabilitacja po zabiegach jest długa i ciężka! Ale sunia młoda to i życie przed Nią.
  15. Wszystkim wysyłającym paczki dla Pani Romy polecam sklep internetowy : [URL]http://www.bdsklep.pl/[/URL] Ostatnio zrobilam tam zakupy spozywcze, srodki czystości i art. przemysłowe. Wszystko bez problemu dotarło do Pani Romy. Ceny takie same jak wszędzie a zakupy robie wrzucając do koszyka. Płacę kartą lub przelewem. Podaje do wysylki adres Pani Romy i mogę nawet wybrać termin dostarczenia na miejsce. Paczka do 30 kg to koszt przesyłki 20 zł. Wkładając do koszyka wylicza mi wagę paczki. Po co sie meczyć kiedy jest ktos kto zrobi to za Ciebie ? Bądź sprytna:cool2:
  16. Kogo teraz wstawiać na profil? Jest Diana, Lejdi i Poziomka. Kto dalej?
  17. Wywalic rozsyłać na private. :drinking:
  18. Myjemy ząbki :turn-l: spacerek :painting: śniadanko:wallbash:
  19. Myjemy ząbki :turn-l:Spacerek :painting:Śniadanko ! :ak-shot:
×
×
  • Create New...