-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
Saphira replied to emilia2280's topic in Schroniska
Jest firma, która produkuje tanio karmę dla psów. Problem w tym, że karma jest w kostkach lub batonach mrozona. Czy cos takiego by was interesowało. Można zadzwonić i zapytać? FELPOL od 20 lat jest producentem najzdrowszej karmy mięsnej wolowej mrożonej dla psów i kotów.Surowiec krajowy ,badany i klasyfikowany weterynaryjnie. Karma mięsna w kostkach opak.jedn.250g. Opak.zb.5kg. Cena za 1kg.1,80zł. Karma mięsna w batonach opak.jedn.1kg. Opak.zb.5kg. Cena za 1kg.1,75zł. Towar dowozimy do odbiorców hurtowych już przy ilości 1000kg. Inne uzgodnienia na telefon. Adres: ul. Północna 7a. 95-100 Zgierz Województwo: Łódzkie Telefon: 0-42 7162088, 0-42 0502074300 Fax: 7162088 -
[quote name='weronika1']Saphiro licze na 1 % podatku i jakis sponsorów stałych , narazie to sama ryje jak osioł, bo zarząd nie wdrożył się i nie wszyscy umieją sobie radzić , ale taki jest początek. Jestem dobrej myśli i mam nadzieję że te problemy rozwiążę, jeszcze w tym roku. Zapomniałam dodać, że w Przemyslu jest słabe zaufanie . Niestety wiele poprzednich stowarzyszeń zapracowało na taką opinię i ludzie sa nieufni. Doskonale to rozumię dlatego większoś rzeczy załatwiam poza kontem , poprostu bezpośrednio podaje adresy i wtedy taki delikwent ma pewność że to trafi do odpowiedniego miejsca.[/quote] Weroniko ! Sprawdź w skarbówce czy nie musisz złożyć jakiegos formularza na ten %. w zeszłym roku się cos tam składało i kto nie złożył to nie przekazywali kasy. wiem bo mojej córki szkola wywinęła taki numer.
-
Weroniko! Słabe zaufanie w Przemyślu nie przeszkodzi w sponsoringu i adopcjach wirtualnych. Przy dobrej reklamie to bez znaczenia ! Ludzie z całej Polski i mogą adoptowac wirtualnie psiaki. [URL]http://www.afn.pl/adopcje.htm[/URL] Zajrzyj a sie przekonasz. Dlatego stronkę adopcyjna zróbcie dla Nadzieji a nie tylko dla samych Orzechowców.
-
Weroniko! Na tym nie pociągniesz. Szukaj stałych sponsorów w Przemyślu. Trzeba założyć stronke z adopcjami wirtualnymi. Ja policzylam, ze pewna fundacja z takich adopcji ma okolo 1600 na m-c. Tak wychodzi min. na psiaka to 40 zł razy ilość osób. Pomyślcie o tym. Wtedy jest na wszystko a przynajmniej na sterylki i odrobaczanie. Gagata pisala, ze Pani roma odzieży juz ma dość. To może cos z ciuchow dać tej drugiej Pani Zosi ?
-
Margo ! To zdjęcie cegielkowe wstawilam do swojego profilu na galerię. Może inni też tak by zrobili to wiecej ludzi się dowie o akcji... Chwilo ustawilam też na czas allegro jako zdjecie główne. Myślę, ze dobrze zrobilam? Muszę się zarejestrować....na allegro. Gagato! Buty niech Pani Roma kupi sama a my się złożymy. To nie jest zakup na odległość.
-
[quote name='weronika1']Co Wy do szkoły nie chodziłyście czy co? :eviltong: 50 - 19 = 31 + szczeniaki.[/quote] Myśmy chodzily, tylko do innej , stąd te różnice światopogladowe na problemy matematyczne. To Ty nie wiesz, że w każdej inaczej uczą? Jutro sie zarejestruję na to allegro, czy jak mu tam....
-
Dostałam przykre zapytanie na nk od pewnej osoby z Przemyśla sugerujące, że było juz jedno Stowarzyszenie SARA, prowadziło zbiórki a psy byly głodne, no i czy Nadzieja to nie powtórka z rozrywki. Odpowiedziałam jak umiałam i podałam namiary na Panią Romę z sugestią bezposredniej pomocy a nie za pośrednictwem fundacji. Jeżeli ktos nie ma zaufania..... zresztą trudno sie dziwić jeżeli SARA tak działała wiele lat.
-
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Oj kochana ! Może teraz ci się uda ! Mamy nowe allegro ! -
W takim razie Wy kupcie żywność dla psiaków a ja wyślę ludzką. Podajcie mi też namiar na firmę bo sądzę, że z W-wy na torun też jeżdżą a i u mnie psiaków niemało. Może z sąsiadem bym sie dogadała to by się brało. Aktualnie kupuję porcje rosolowe, albo dają mi w markecie przeterminowane mięso. Nie jest drogo, ale strasznie się na tym roztyły. Już dwa m-ce mają dietę slim coś tam . Cholera plasterków nie ma na co nakleić....