-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
Weroniko sprawdź to miejsce : [B]Kaszarnia. Młyn gospodarczy. Skup, sprzedaż pasz, usługi[/B] [URL="http://szczegoly.pkt.pl/aktualizacja/kaszarnia_mlyn_gospodarczy_skup_sprzedaz_pasz_uslugi_9d738e0db2cd287fafa2ba61d015076d.html"][COLOR=#0000ff]aktualizuj dane firmy[/COLOR][/URL] tel.: 0 16 678 53 50 adres: 37-700, Przemyśl, Dekerta 11 woj. podkarpackie godziny otwarcia: poniedziałek - piątek: 7-15 sobota: 7-13 Chyba mają tam kaszę. Ile trzeba zakupić jednorazowo żeby tanio sprzedali ?
-
Czy ktoś wie co słychać u Pani Romy i Pana Frania ? Czy pralka jest sprawna, czy psiaczki odpchlone, no i ogólnie co słychać ? Irysku ! Napisz mniej wiecej co wysłałaś i do kiedy starczy tych zapasów ? Na n-k 3 osoby zadeklarowaly pomoc paczkową a jedna finansową plus ogłoszenia i reklamę problemu w miarę możliwości. Pozdrawiam wszystkich.
-
No właśnie ! Czy mógłby ktos pisać o adopcjach. Wstawiam psiaki na profil a potem okazuje się, że ich nie ma. Ostatnio doczytałam sie o Prędze i Funi.
-
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Myjemy ząbki !:turn-l: -
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Hopamy !:Dog_run: -
Koksa z Orzechowców do natychmiastowego pokochania - MA DOM !!!.
Saphira replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Przepiękna sunia ! -
Weroniko ! Pilnie potrzebuję informacji o możliwości przelania na konto datku z zagranicy. Z tego co się zdołałam zorientowac w Toruniu/ też mam konto w WBK/ To przed nr konta należy podać PL czyli byłoby : PL 03 1090 2750 0000 0001 0947 6057 Ale podobno potrzebny jest też jakis kod swiftowy banku w Przemyślu, który podają gdzieś w prawym górnym rogu na wyciągu. Napisz mi szybciutko jak to ma wygladać bo jest osoba zdecydowana wspomóc fundację ale przelew będzie chyba gdzieś z Anglii lub Irlandii. Chyba będzie też kilka paczek dla naszej Romy a to by Ci pozwoliło pomagać innym. Czekam Weroniu na konto.....
-
Weroniko ! Wszyscy mają ten problem. Ale pomagać też trzeba z rozsądkiem. Przede wszystkim w przypadku Pani Romy niestety musicie zabrać psy do schronu. Wtedy Ona z Panem Franciszkiem jakoś sobie dadzą radę. Zostanie problem adopcji a tu sporo osób na dogo może i chce pomóc. Właśnie napisała do mnie na n-k pewna osoba, która chce pomóc i zadzwoniła nawet do Pani Romy. Jest zachwycona Jej stosunkiem do zwierząt i życia. Myśle, że osobom o tak pieknym zyciu i osobowosci jak nasza Pani Roma naprawde warto pomagać.
-
Też uważam , że akurat w tym przypadku schronisko w Orzechowcach jest lepszym rozwiązaniem dla psów. Pani Romie można zostawić 2, 3 psiaki i to wszystko. W schronisku mają opiekę wolontariuszy i szansę na adopcję. My mamy za to szansę pomóc Pani Romie w miarę swoich możliwości. Przy tej liczbie psów będzie to syzyfowa praca :shake:. Niestety psiaki muszą być zabrane do schroniska bezwzglednie. Inaczej cała nasza praca nie ma sensu. Czy Weronika mogłaby przejść sie do MOPS-u w Przemyślu i dowiedzieć o pomoc np. żywnościową dla ubogich , albo tzw. dopłaty mieszkaniowe. U nas coś takiego funkcjonuje więc może i w Przemyślu jest.