Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Zapytajcie W UM - może transport by sfinansowali ?
  2. [URL="http://rozklad-pkp.pl/bin/query.exe/pn?S='.Wroc%B3aw.'&Z='.Przemy%9Cl.'&date='.wto,%2005.08.08.'&time='.22.30.'&start=1&search=Szukaj&tmp"]http://rozklad-pkp.pl/bin/query.exe/pn?S='.Wroc%B3aw.'&Z='.Przemy%9Cl.'&date='.wto,%2005.08.08.'&time='.22.30.'&start=1&search=Szukaj&tmp[/URL] Oto link na rozkład jazdy pkp Acha. Dobranoc Wszystkim !
  3. Kładziemy Lucy spać i podnosimy prośbę o domeczek !
  4. Teraz pora na spanko! Dobranoc Królewno !
  5. Irysku! A jak z pociągiem. Też nie ma bezposrednich. Kiedyś wysyłałam tzw. przesyłkę konduktorską. Też drogo nie było, ale ktoś musi odebrać.
  6. Ale się nacytował - ja tak nie potrafię.
  7. Ja już nie obciążyłam Żaby paczkami. Wczoraj i dziś podałam namiar kurierowi bezpośrednio do Pani Romy. Tylko co konieczne będę kierowała na Żabkę.
  8. Też prawda. Ja prześwietliłam Mikosia i okazało się, że miednica nie dość, że po upadku jeszcze do końca się nie zrosła to prawa panewka i trzon kości biodrowej po urazie nie do końca do siebie pasują. Mikoś co prawda biega, ale jednak prześwietlenie wykazało, że pewne zmiany są nieodwracalne.......U Lucy było znacznie gorzej. Może ją prześwietlić, ale w innej klinice ?
  9. Albiemu ! Ja też chciałam wysłać dżemy i miodek , ale słoiki są tak ciężkie, że koszt transportu nawet u kuriera jest za duży. Moze wy na miejscu kupujcie to co jest ciężkie, a do wysłania to co mniej waży?
  10. A gdzie Żaba ! Czyżby legł przywalony stertą kotletów sojowych,makaronów, kaszy, ryżu, misek, środków przeciwpchelnych......?
  11. Chwalcie się chwalcie po co mamy sie dublować.
  12. Pewnie trzeba ją jeszcze poćwiczyć na tym ręczniku. Mięśnie zwiotczały zupełnie, a bez mocnych mięśni zadu żaden czworonożny nie będzie chodził, choćby miał najmocniejszy układ kostny. Powodzonka ! Naprawdę podziwiam Waszą ciężką pracę ........a to chyba dopiero początek.
  13. Ile można leniuchować. Hopamy po domeczek !
  14. [quote name='żaba88'][U][B][COLOR=red]UWAGA![/COLOR][/B][/U] Jeden problem to nie problem, ale kto mi wysłał paczkę przez kuriera z GLS? Bo nadawca mi się nie zgadza. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=75225"]Saphira[/URL] to od Ciebie te miski, itp?[/quote] Miski ode mnie - jeżeli z W-wy z Szopka to ode mnie. A co jeszcze jest w tej paczce ? Powinna być masa misek + środki przeciwpchelne + piłeczki jeżowe. Nie wiem co miała dołożyć Pani Kasia, bo może dlatego Ci sie nie zgadza.
  15. Ja zamówilam środki czystości w tym proszki do prania,mydla, cify, ściereczki,gabeczki itp. konserwy rybne- tuńczyk,paprykarz itp., budynie, kawę, herbaty, ciasteczka, kakao, ziółka,olej, jakieś mopy, szczotki itp. [B]Nie zamawialam cukru,kaszy, makaronu,mleka, dżemów, konserw warzywnych i owocowych, pasztetów.[/B]
  16. Poczytałam posty, zrobilam rachunek sumienia ....i moze ktos kto robi paczki dla Pani Romy włoży herbatki i kotlety sojowe ....bo ja zapomnialam!
  17. [quote name='irysek']ok, to witaminy zjem sama. a autobus pewnie jezdzi tylko jeden w tamta strone, dowiem sie o ktorej bylby w przemyslu i dam znac. fajnie by bylo, jakby sie udalo tym sposobem :) ale bym sie cieszyla.[/quote] [B]No tak ! A ode mnie to chyba żaden autobus tam nie jeździ.[/B] [B]To niesprawiedliwe!:mad:[/B]
  18. [quote name='weronika1']Hej ,witajcie , dzień był ciężki , troche za krótki ale skuteczny. Przeczytałam po łebkach posty i chciałabym pewne rzeczy skorygować. Informuję wszystkich kochanych darczyńców, że p. Roma ma witamin pod dostatkiem. Leków narazie też nie brakuje. Dzisiaj w Stacji Sanitarno Epidemiologicznej załatwiłam środki na odkazenie wnętrz i terenu. Do tych środków sa odpowiednie instrukcje i teren wraz z pomieszczeniami bedzie zdezynfekowany. Nasuwa mi sie myśl, że obecnie p. Romie bedzie potrzebny proszek do prania, bo ma zaległości w praniu. Jutro przywiozę z Rzeszowa od Halci pralkę. DZIĘKUJĘ W IMIENIU P.ROMY P.BEACIE Z WARSZAWY ZA POMOC FINANSOWĄ W KWOCIE 200 zł. ( Dzisiaj pieniążki dotarły)[/quote] [B]WERONOKO JESTEŚ BOSKA! Tyle pożytecznych spraw w jeden dzień?[/B] Najważniejsze, że te witaminy jeszcze są. Przyznaje, że się ździebko zszokowałam jak policzylam ile dostała ode mnie i od innych, podzieliłam na dwie osoby i .....zdębiałam. Ja rozumiem , że ktoś dba o zdrowie i je witaminki, ale w takiej ilości.......? Ja wczoraj wysłałam jej tylko jakąś polopirynkę, acard, cardiamidek, plasterki i inne opatrunki, coś na gardło, kremiki do rąk i mydełka. Nic się jej od tego nie stanie.
  19. Tak sobie myślę, ze niedługo zima.......to i ocieplej bieliźnie trzeba pomysleć, skarpety, polarki itp.:shake:
  20. Podajcie kurierowi nr tel. do Pani Romy bo inaczej błądzą i się wkurzają.
  21. Miziamy po brzusiu, całujemy noseczek i hopamy po domeczek:multi:
  22. Ja leki dla Romy zamówiłam w aptece internetowe [URL]http://www.domzdrowia.pl/[/URL] Jest taniej a przy zamówieniu 150 zł wysyłka za darmo na dowolny adres. Płacę przelewem lub kartą a Roma odbiera od kuriera i po wszystkim. Polecam ten sposób!
  23. Właśnie przysłali wiadomośc z karuska- fiprex w drodze więc jutro przesyłka do odbioru.
  24. Dobrze zrobiłaś. Najpierw trzeba spróbować jak to się wszystko sprawdzi w praktyce, a potem zadecydować czy jeszcze dokupić. Fiprex w "karusku" zamówiony , zapłacony. Paczka adresowana na Żabkę. Powinno starczyć i na Rome i na resztę Orzechowców. Pozostaje problem robali.......
  25. Właśnie wróciłam z Torunia. Byłam w Makro sprawdzić ceny. Kasza za kg to 1,70, karma dla psa marki ARO najtańsza worek 10 kg to 27,00 zł czyli 2,70 za kg. Kartę wstępu Weronika może załatwic bez problemu . Trzeba tylko jechać do MAKRO przy wejściu jest Biuro Obsługi Klienta. Przy sobie musi miec oryginalny aktualny odpis z KRS i Regon lub NIP , dowód osobisty. Pani dokumenty kseruje i daje dwie karty wstępu jedną dla Weroniki, drugą dla osoby przez Nią wskazanej. Osoba ta musi jechac z Weronika i mieć przy sobie dowód osobisty. Potem jest już prosto mając karte można przez dwa lata kupować wszystko i to naprawdę taniej niz w zwyklym sklepie. A co najważniejsze faktura przy kasie lub paragon będzie na Stowarzyszenie. Wystarczy dać dziewczynom z Rzeszowa kartę i pieniądze, żeby zrobiły zakupy i przy okazji podrzuciły do Orzechowców. A swoja drogą czy nie lepiej kupić najtańszą karmę niż gotować kaszę. przecież to nie tylko sie przy tym Pani Roma napracuje ale i zużycie energii duże i smalcu czy masła trzeba dodać. Może wyjść drożej niż karma z Makro. No i niedługo jeszcze garnek trzeba kupić. Moim zdaniem to niepotrzebna praca.
×
×
  • Create New...