-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
[quote name='basiapron']ja bym chciała wspomnieć o pomocy dla ludzi,nawet jeśli śmierdzą w autobusach swoja zawiścią: już pisze-może powinnam to dac na wątek Pomóżmy innym i na pewno o tym wspomnę przy następnym klikaniu,mianowicie zbierając nakrętki plastikowe od butelek po napojach możecie pomóc jakiemuś choremu dziecku,mam adres na który takowe nakrętki trzeba wysyłać więc mogę podac jak ktoś jest chętny na taką akcje,ludziom tez chyba trzeba pomagac.Ci co odbieraja te nakrętki muszą ich zebrać paredziesiąt tysięcy i wtedy firma z która mają umowe wymienia je na wózek inwalidzki dla chorego dziecka.Jak ktoś chce adres to pisac do mnie,podam:)[/quote] Przykro mi, ale nie mam nakrętek. Za to wszystkie rzeczy po moich dzieciach zawsze trafiają do pobliskiego domu dziecka. Każdy pomaga jak potrafi i to jest najważniejsze.
-
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
No i niestety Domionika napisała: "Hmmm... niestety admin forum owczarka szkockiego usunął jej wątek :( Zaraz założę go jeszcze raz, ale dziwi mnie postawa admina - kasuje informacje o psach które są "mało collakowe" :( Ale domku szukamy :)" -
Cioteczka z wykształcenia jest prawdziwym, rasowym zootechnikiem. Jej rodzice i połowa rodziny także. Żeby było ciekawiej mój Ojciec i Ciotka pochodzą z...... Jarosławia. Dziadek z Krakowa a pradziadek podobno z Przemyśla - tak twierdzi mój kuzyn z Jarosławia, który ...... jest biologiem. Jego Tata a mój Wujek był lekarzem w Jarosławiu, więc jak widzisz cała moja rodzinka biologiczna. Acha! Zapomniałam dodać,że mój brat jest wetem a starsza córka zaliczyła właśnie I rok na wet w Olsztynie. Tak więc niestety zboczenie zawodowe idzie w dalsze pokolenia. Niestety mnie z przyczyn niezależnych przyszło prowadzić sprawy papierowe we własnej firmie i tak juz niestety zostanie. Mam za to w domu moje Ogonki i to jest najważniejsze.
-
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Napisałam do pewnej osoby, która na profilu Nasza Klasa szukała owczarka szkockiego. Zajrzała i odpisała :"dziękuję za link! Założyłam suczce wątek na forum owczarka szkockiego collie. Zobaczymy co uda się zrobić. Mam wielką nadzieję, że Lejdusia znajdzie kochający domek :) Pozdrawiam, Dominika" -
Co Wy opowiadacie ! Przecież w Polsce mamy 99% katolików-zwłaszcza w tej części, którą zamieszkuje Pani Roma. Tu tylko miłość bliźniego gości ! Według co poniektórych Panów w sukienkach /mam na myśli sukienki wyszywane zlotem/ mamy się stać przykładem ładu moralnego w tej paskudnej laickiej Europie.
-
A może wzięłybyście kiedyś ze sobą na wycieczkę Panią Romę?
-
Fajnie wiedzieć, że są jeszcze na tym świecie ludzie lubiący jeździć z psimi wymiocinami na twarzy. A ja myślałam, że jestem dziwna......
-
Weroniko! Czy nie ma u Was starych opuszczonych domow z cegły? Po co płacić skoro wystarczy stara cegła z rozbiórki. U nas stoją całe opuszczone gospodarstwa.
-
[quote name='weronika1']Dziewczyny skąd Wy czerpiecie tyle sił ? Jesteście s u p e r:lol: .[/quote] Weroniu ! Młodość i miłość do zwierzaków je napędza.:multi:
-
Przed chwilą dzwoniła Pani Kasia z "Szopka" - miała problem ze skompletowaniem misek, ale w poniedzialek chyba uda jej sie skończyć pakowanie. Paczek też będzie wiecej bo oprócz tego co zamówiłam Pani Kasia obiecała dołożyć małe co nieco od siebie. Przed wysyłką będzie dzwonić do Żaby.
-
[quote name='halcia']Bud jednak sporo brakuje ,bo przy próbie wydarcia ich z ziemi w celu zrobienia podłogi okazuje sie ,ze to próchno i rozlatują sie w rekach.[/quote] Halciu ! Pan Artur pewnie to wie, ale na wszelki wypadek napiszę co mi powiedział stolarz, który robił mi budy do ogródka. Buda nie może stać bezposrednio na ziemi. Trzeba ja postawić na cegłach tak aby nie namakala od gruntu i żeby od spodu był dostęp powietrza. Moje budy stoją tak ponad 10 lat i nie były w tym czasie dodatkowo konserwowane. Są w bardzo dobrym stanie , ale stoją wysoko na cegłach. Gdyby stały na gruncie juz dawno by spruchniały.
-
To trzeba wrzucić zapytanie na wątek transportowy.