Dowiedziałam sie od znajomej z Torunia, że na stacji benzynowej w Sochaczewie koczuje stado bezdomnych psiaków. Nikt sie nimi nie interesuje i nikt ich nie dokarmia. Pixie wysterylizowała jedna sunię i oddała na hotelik. Innymi nie ma się kto zająć. Czy ktoś z Sochaczewa mógłby im czasem chociaż jakąś karmę podrzucić ?