Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. A co znowu narozrabiałyście :evil_lol:
  2. No tak , ale one podobno są głodne. Sunię wzieła Pixie na sterylkę aborcyjną i jak się uda to w przyszłym tygodniu zabiorę ją do Torunia jeżeli nowy domek zostanie sprawdzony. Naprawdę nikt nie może tych biedaków dokarmić.
  3. DIF współczuję Ci ! Ja naprawdę wiem co przeżywasz.
  4. Dowiedziałam sie od znajomej z Torunia, że na stacji benzynowej w Sochaczewie koczuje stado bezdomnych psiaków. Nikt sie nimi nie interesuje i nikt ich nie dokarmia. Pixie wysterylizowała jedna sunię i oddała na hotelik. Innymi nie ma się kto zająć. Czy ktoś z Sochaczewa mógłby im czasem chociaż jakąś karmę podrzucić ?
  5. A Żabek się zmieści w którejś .....i to jeszcze z Dianką ?:shake:
  6. Rybko masz na myśli ten mały niebieski globusik z opisem insert link :lol:
  7. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img356.imageshack.us/img356/2610/081112klemensubasi1dg9.jpg[/IMG][/URL] Ten klemensik przecudny :lol: Pewnie szuka domku :lol:
  8. Bedzie dobrze. cioteczka Misia sie postara :evil_lol:
  9. [IMG]http://i35.tinypic.com/2hdb6go.jpg[/IMG] Dianko ! Miśka Cię poogłasza ! Tylko się wprawi :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  10. [quote name='Asior']A ja mam zboczenie na punkcie kolczatek :diabloti:[/quote] Czy na tym dogo są jeszcze normalne osoby ?
  11. Ja mam już tylko nadzieję, że któryś z domków wypali.
  12. Smerfetko ! A może porobiłabyś ogłoszonka na profilach adopcyjnych ? Tyle psiakow czeka na adopcje a poza dogo to chyba niewiele osób ma czas i wiedzę jak robić ogloszonka. Są osoby, które fajnie robią banerki i plakaciki to też często potrzebne a tylko nieliczni potrafia coś wymodzić.
  13. Usuwam ten post na prośbę osób, które szanuję. Nie zmienia to mojego i tych osób poglądu na sprawę.
  14. Co słychać u naszych śliczności :lol: ?
  15. Rybko! Nie mam pojecia, ale jak nikt nie odpowiada to pewnie nie ma.:shake: Może Żaba coś wie? To jego ukochana sunia :lol:
  16. Za ile i jaką ? Ta w Toruniu ! 350l 790 zł + 100 transport czyli 890 zł Może masz taniej ?
  17. Myślę Gagato, że to będzie z jakiejś świeżej wycinki przy drodze. Gdzie by to przechowywali ? Ja tak kupuję do kominka to wiem jakie są kłopoty żeby dostać cokolwiek. O suchym to mowy nie ma. Trzeba samemu robić zapas na dwa lata żeby wyschło. Ale bez piły spalinowej pocięcie tego jest niemożliwe. :shake:
  18. Erazm ! Jeżeli załatwiłaś zamrażarke to proszę napisz żebyśmy się nie zdublowały. :lol: Ja też wypatruję czegoś tańszego w Toruniu więc jeżeli kupiłas to odpuszczę :lol:
  19. [quote name='andzia69']Justysiek...to za daleko - nie miałby kto zrobic wizyty...a jakby cos było nie tak to jechać by trzeba było po sunię przez prawie całą Polskę z Kielc...[/quote] Andziu ! wizytę miałby kto zrobic bo są w Suwałkach przynajmniej 2 aktywne dogomaniaczki. A jak Pan sam przyjedzie..... rozważ to.
  20. Fajnie popatrzeć na szczęśliwe adopcje. Wiecznie tyle nieszczęścia na innych wątkach :shake:
  21. Drewno trzeba porąbać zaraz po ścięciu. Im bardziej suche tym gorzej :shake: Oj poszukajcie szybciutko jakiegoś pilarza :lol:
  22. To jeszcze od Olsztyna ze 3 godziny jazdy :shake:
×
×
  • Create New...