Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Oto nasz cudny psiaczek Daszek dwujajaczny, jednoptaszkowy [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/310/e8110ab07dcdc260.jpg[/IMG][/URL] Trzeba poprosic Rybkę na wątek i kodzik wykupić !
  2. Wydaje misie, ze z tych markowych najtaniej wychodzi Arion albo britt, ale to też zależy czy ma się gdzie kupić po tańszych cenach.
  3. Prosiłam Rybkę żeby go ogłosiła i wysłałam kodzik. :lol:
  4. Takiego nowego psa nie wolno miziać. To nie szczeniak. Jak Pan go mizia to znaczy , że się mu podporządkowuje. Stąd pewnie takie zachowanie suni.:shake:
  5. Ewuniu ! Właśnie na podstawie obrażeń dochodzi sie w sądzie kto mówi prawdę. Dlatego ważny jest opis obrażeń jednego i drugiego pojazdu. Która strona, przód czy tył i opinia tego policjanta, ktory przyjechał. Musisz go powołać na swiadka obrony. Zresztą Sąd i tak go wezwie. Pamiętaj, ze facet bedzie kłamal a Ty jako poszkodowana na kazdym etapie możesz przeglądać w sekretariacie sądu akta sprawy. Przed sprawą idź i sprawdź jego wersję zdarzeń to ci pozwoli sensownie złożyć zeznania.
  6. A właściwie to dlaczego ma być źle ? :lol: Nawet tak nie myślcie bo zapeszycie ! :mad:
  7. Czy jest nadzieja na rehabilitację :lol: ?
  8. Koniecznie prześlijcie jej zdjęcia Mamci i Synka. To ją podniesie na duchu.
  9. Dla mnie od początku było to oczywiste ! Dlatego prosiłam o skasowanie wątku. Ja to odbierałam w ten sposób, że osoba zajmująca się Poziomką chce zwrócić uwagę na swoje olbrzymie poświęcenie dla psa przypisując mu negatywne cechy. W życiu nie widziałam psa tarzającego się we własnych odchodach. W krowich, końskich to i owszem, ale nie w psich. To wymysł i tyle. :shake:
  10. [quote name='Miśka84']Ta:evil_lol: to ja wtedy z Poziomką pod most idziemy albo do piwnicy :placz:;)[/quote] Czy to ważne gdzie ;)? Ważne, że razem :evil_lol:
  11. Miśka, aleś sie rozhulała :loveu:
  12. Weroniko ! O ile pamietam to najlepszy Instytut zajmujacy sie badaniami weterynaryjnymi był w Puławach. Ale to było w czasach jak ja studiowałam a jak jest teraz to nie wiem :lol:
  13. a ja nigdy nie wierzylam ,że jest z nią źle. Dlatego tyle razy prosiłam o skasowanie wątku, na którym ewidentnie psuto psu opinię. Dlaczego.....
  14. W sądzie będzie wiarygodny opis tego Rzeczoznawcy z ubezpieczenia. Dopilnuj żeby zrobił to dokladnie. Z tego co wiem ubezpieczyciel może cie też wspomóc prawnie. Jak przegrasz sprawe to oni by musieli za to placić. Suma sumarum i tak wszystko zalezy od zeznań policji.
  15. Ewuś ! Wystarczą oględziny pojazdu przez rzeczoznawcę ! On zrobi zdjęcie. Na podstawie uszkodzeń ustala sie wersje zdarzeń . Sąd zawsze przychyla sie do wersji policji nawet jeżeli jest niesprawiedliwa. Sędziowie i biegli sądowi nie znają się na niczym :evil_lol:.
  16. Mój TZ skasował najpierw Nissana a teraz prawie Vectrę naszego dziecka. Nie przebijecie mnie. Zostało jeszcze moje autko, ale czy mozna je powierzyć mężczyźnie :shake: chyba nie......Im nie powinni wydawać prawa jazdy :shake:
  17. A może Rybkę do Daszka ściągnąć ? ;)
  18. A jak tam ogłoszenie naszej slicznotki ? Jest jakiś odzew ?
  19. Andzia ! Czy coś sie wyjaśniło ? Czy ktoś dzwonił ? Czy trzeba dalej oglaszać , czy się wstrzymać ?
  20. Rybko a może Leopolda ogłosić z Orzechowców ? :loveu: Czy jeżeli wyślę sms-a i dostaję kod to obojętne kiedy go zużyjesz ? Jak długo kod jest ważny ? Jest jeszcze problem z taką jedną Bubą : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/sunia-w-typie-molosa-koczuje-w-lesie-w-ok-jaskini-raj-co-z-nia-bedzie-122731/[/URL]
  21. Ale wam adopcje idą ! :multi: Od kiedy to tak ? :loveu:
  22. Tych bied parę by było.......;)
  23. Ja zrozumiałam, że będą tylko tydzień ;)
  24. Tej sprawy nie można tak zostawić :mad:
×
×
  • Create New...