-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
To jeszcze wysyłać. Czy to juz nie ma sensu ? -
Zawsze parę malych fotek w lokalnej co tydzień wiecej daje niz te wszystkie stronki :cool3:
-
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Rybka o co chodzi z tym sms-em ? Wiesz my tu wszystkie ciemne z tych ogłoszeń dlatego te adopcje tak stoją ? -
Mały Daszek szuka dachu nad głową i miłości Swojego Człowieka. ma dom
Saphira replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
Prawdziwy talent :-( -
Wstawie ją na profil.
-
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
[quote name='gagata']Oki....:drink1: ale ja jestem ta z lewej...:evil_lol:[/quote] Co Wy za świństwa pijecie :drinking: -
Niestety ! Zobacz jak długo dziewczyny psy oglaszają :shake: Kanał jest i tyle :shake: Ponoć na Paluchu 2500 psów mają :shake: Jak sie Państwo nie weźmie za profilaktykę to dzialania adopcyjne to kropla w morzu potrzeb ! :shake:
-
Mały Daszek szuka dachu nad głową i miłości Swojego Człowieka. ma dom
Saphira replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
Oj tak ! Tylko ten mój ptaszek ma na imię Mikoś i ma uzależnienie od swojej Pańci. Nawet do WC za mną chodzi. Rano płacze a potem w szale radości liże :shake: zawzięcie :evil_lol: -
[quote name='gagata']Loooj,Saphirko.....Margo ma czerwone ucho od gorących rozmów:evil_lol: a ja sztywne paluchy od klikania...chyba muszę sobie dziś wkręcić niedzielny zestaw:eviltong:[/quote] Co wyście wyczyniały :shake:
-
Mikoś szczeniak wyrzucony z balkonu ... MA DOM
Saphira replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/72ce675300d88395.html"][IMG]http://images32.fotosik.pl/375/72ce675300d88395med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/44976eb197e20bab.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/17/44976eb197e20babmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f5bff1031732d339.html"][IMG]http://images25.fotosik.pl/281/f5bff1031732d339med.jpg[/IMG][/URL] Poznajecie tego żarłoka ? :loveu: -
Ostróda- Sparaliżowany Bursztyn po wypadku - Ma dom. Za TM.
Saphira replied to ylonne's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czas płynie :shake: a Bursztynek nie ma domku ! Kto go weźmie na rehabilitację? :lol: -
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
Saphira replied to emilia2280's topic in Schroniska
Wstajemy :multi: -
Fundacja emir - kompromitujące fakty
Saphira replied to Magdalena's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Wstajemy ! :multi: -
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Lejdi ! Wstań spioszku maleńki. Pani Roma pewnie już śniadanko Ci robi :loveu: Może żaba na spacerek Cię zabierze a pewnie Miśka jakiś domek ogłoszonkami wyszpera :multi: Powodzenia śliczniutka :multi: -
Rzeczywiście Rybko to straszne jak można było potraktować tak te cudowne psiaki. Jeżeli chodzi o tzw. " śmietnik " słowny na wątku to wierz mi, że Pani Wet-Siostra używała znacznie gorszych słów i epitetów dzwoniąc do Pani Romy. Do wspaniałej starszej Pani, która uratowała przed okrutnym losem wiele stworzeń, jest delikatną i subtelną osobą i co gorsza czeka chora na operację . Wierz mi, że język jakim posługiwala się Pani Wet- siostra ciężko nazwać subtelnym. O tym niestety wiedzą tylko osoby znające ją w tzw. realu. Znajomość wirtualna nie pozwala ocenić człowieka. Nie oceniaj więc osób, które negatywnie widzą Panią Wet-Siostrę bo może po prostu więcej wiedzą od ciebie, ale niestety pewnych spraw nie można opisac na dogo i to wywołuje tyle emocji. Można prosić tylko aby nie powierzano jej wiecej psów na dogo, tak jak nikt kto ją zna nie zatrudnia jej do pracy ze zwierzętami. Nie zastanowilo Cię Rybko dlaczego tak wspaniały fachowiec nie może dostać pracy na swoim terenie przy zwierzętach?
-
Justysiek ! Te ogłoszenia są bardzo ważne. Na dogo niewiele osób wchodzi, a te co wchodzą są przeważnie zapsione.
-
Pozdrowionka dla Orzeszkow.
-
Mały Daszek szuka dachu nad głową i miłości Swojego Człowieka. ma dom
Saphira replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
Wstajemy :multi: