Pokerku, skopiuj adres z pierwszej strony wątku, a potem wejdź na stronę, gdzie wstawiałaś banerek (Moje ustawienia, Zmień sygnaturkę), zaznacz go klikając (dolny obrazek), potem kliknij na ikonkę "Link" (z zielonym kółeczkiem) i wklej adres w okienko, które się pokaże.
Na koniec "zapisz zmiany" i - gotowe :).
(Aha, i możesz usunąć link do Gryzeldy, żeby się nie dublowało ;)).
Troszkę poprawiłam banerek ;)...