Jump to content
Dogomania

jola_li

Members
  • Posts

    8388
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jola_li

  1. Ciagle jestem na skraju zasiegu, wiec coby sobie nerwow oszczedzic rzadko zagladam do Internetu. Za to spotykam kuny, losie, sarny, jelenie i - chyba- wilki. Co do kankana, to jak juz 4 lapki beda na swoim miejscu ;). Trzecia wpadnie do domu 5 lipca. Martwie sie, bo Pan Behawiorysta sie nie odzywa. Pewnie ostatnio nie odwiedzal rodziny :(. Za jakis czas sie przypomne...
  2. Zosi zycze z calego serca, by niezaleznie do ktorej trafi klasy, miala w niej dobrych przyjaciol i by humor Jej nie opuszczal!
  3. Dzisiaj 10-ty, czy koniec pierwszego etapu matury, tak? Jak nastroj Jedrka? Sa juz wyniki? A Zosia tez juz ma za soba zmagania naukowe?
  4. Oj, ten Internet na wsi (:... Nie wiem jak czesto uda mi sie tu zajrzec, ale bede myslala o Szyszce (bardzo fajne imie!) i jak wroce do domu, to przesle pare groszy na jakies smakowite danie dla wybrednej dziewczyny :). Jak to dobrze, ze jest juz na dobrej drodze do pelnego zdrowia!
  5. Przyznam, że tylko spekuluję, bo nie mam na ten temat żadnej pewnej wiedzy Tu są argumenty za i przeciw: http://www.wstronezdrowia.pl/czytelnia/problemy_pacjentow/dzielic_czy_nie_dzielic.html przy czym oczywiście niedoskonałość podziału można (przy pomocy farmaceuty ;)) obejść.
  6. Wydaje mi się, że ta mieszanina musi być jednorodna, bo zapewne w procesie produkcyjnym najpierw ją przygotowują, a potem dzielą na tabletkowe porcje. Problem w tym, że przy dzieleniu może się zdarzyć, że wagowa połowa może składać się z więcej niż jednej części i wtedy - jeśli sposób przyjmowania tego wymaga - będzie trzeba dobrze zabezpieczyć ewentualne okruszki. Ale na pewno znajdzie się na to rozwiązanie - może np. pokrycie karmelem, jeśli opłatkowe kapsułki okażą się nieskuteczne?
  7. Tu jest wątek o Cushingu: http://www.dogomania.com/forum/topic/19362-dopad%C5%82a-nas-choroba-cushinga/
  8. :( :( :( Znalazłam coś takiego: http://www.pupileo.pl/showthread.php?t=35730 Nie wiem, czy to drogo czy tanio...
  9. No dobra, dzisiaj dzwoniła Filonkowa Pani. Jest generalnie lepiej, choć pewnej rowerzystce się oberwało :(. Ale że wzmianki o wymeldowaniu Filonka nie było, a pojutrze stukną mu 4 miesiące, zmieniłam - ostrożnie ;) - banerek :). (Kankana możecie ćwiczyć jedynie w konspiracji ;)).
  10. Z głębokim przeświadczeniem, że w Tych Przypadkach kciuki wcale nie są potrzebne, zaciskam je mocno za szybką transformację Rodziny do stanu wakacyjnej beztroski :)! Jędrek, Zosia - wierzę w Was :)!!!
  11. Państwo behawioryści obiecali wizytę u Filonka podczas najbliższego ich pobytu w Kluczborku (tak jak pisałam mieszkają w Katowicach, a w Kluczborku mają rodzinę), a potem relację z wizyty. Więc czekam :).
  12. Pogubiły mi się wątki, ale wracam tu po dłuższej przerwie z nadzieją na nowe - najlepiej dobre :) - wieści o tłumie Twoich podopiecznych, Malibo.
  13. Dzięki Nutusiowemu bazarkowi i wpłacie 140,88 zł: http://www.dogomania.com/forum/topic/146228-rozliczam-domowe-pyszno%C5%9Bci-i-inne-cuda-na-odiego-do-2804-godz-2100/Codi ma czyste konto i może spać spokojnie :)! A że bazarek był owocny i przyniósł 430 zł, skorzystały na nim również inne pieski http://www.dogomania.com/forum/topic/146228-rozliczam-domowe-pyszno%C5%9Bci-i-inne-cuda-na-odiego-do-2804-godz-2100/page-12post 233), do których trafiło w sumie 430 - 140,88 = 289,12 zł :)! Nutusiu - raz jeszcze wielkie dzięki!
  14. Szczęście w nieszczęściu miała suczka, że dostrzegli ją dobrzy ludzie. Oby jak najszybciej dostrzegli ją inni - z pustym kącikiem czekającym na lokatora (ewentualnie zimną kanapą czekającą na ogrzanie)...
  15. Przeczytałam opowieści Nutusi kilka razy i - tak ciepło mi na sercu :).........
  16. Uffff, ufffff, uffff :).... Już po :)! Codi stracił jeden ząbek, ale jest w dobrej formie, więc kamień spadł mi z serca :)!!!! Dzięki wielkie Nutusi za towarzyszenie Codiemu i Państwu w tych nerwowych chwilach!!!
  17. Ciekawe kto w tym towarzystwie jest aranżerem wnętrz, a kto realizuje pomysły :(...
  18. Jeszcze termin nieznany, jak będę wiedziała kiedy, to powiem :).
  19. To lubię :)! Mogę czytać na okrągło takie opowieści!
  20. No i wszystko jasne ;)! Ksylazynom, ketaninom, medeleomidynom mówimy: "Nie!", blokiem prawej odnogi pęczka Hissa się nie przejmujemy, a 26 maja trzymamy kciuki :)!
  21. UUUUUUUUUUUUFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF!!!!!!!!!!!!! No, nie powiem, miałam stracha ;). Dzięki za wspaniałe wieści!!!!!
×
×
  • Create New...