Jump to content
Dogomania

jola_li

Members
  • Posts

    8388
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jola_li

  1. Chcialam Ci podac informacje o IPodzie, jesli zdecydowalabys sie na bazarek. Jak tylko jest zasieg czytam o stosunkach w Hopkowo-Polkowym duecie i czasem sie ciesze, a czasem troche matwie, ale zawsze mam nadzieje, ze jeszcze troche i bede sie tylko cieszyla :).
  2. Z Filonkowa Pania rozmawialam wielokrotnie. Ostatni raz bardzo dlugo. To byla bardzo dobra, wrazliwa i delikatna Osoba. Swiat bez Niej stal sie ubozszy. Porazila mnie wiadomosc, ze problem z Filonkiem w jakis sposob przyczynil sie do Jej szybszego odejscia. Dla Filonka to kolejna strata ukochanej Pani, kolejna zmiana. Jedyna Pani w tym domu nie przepada za nim, ani on za nia, tym bardziej jestem wdzieczna, ze mimo wszystko Panstwo zdecydowali sie zatrzymac Filonka. Bo choc na pewno dom z kochajaca pania bylby lepszy, to trzeba sobie jasno powiedziec - nie ma szans na inny dom dla Filonka. Gdyby zostal oddany musialby reszte zycia spedzic w holeliku, co jest wizja dla mnie przygnebiajaca. I - przyznam - przerazajaca, z uwagi na koszty, z ktorymi bym sobie nie poradzila. Wiedzac o Filonku to, co teraz wiemy, nie jestem do konca pewna, czy jeszcze nie staniemy wobec tego problemu.
  3. Moja kochana Hopeczka :)!!! Zlote serduszko!
  4. Nie, na razie nie ma nowych wiadomosci. Panstwo Behawiorostwo obiecali kontakt przy okazji (sa naprawde niezwykle zyczliwi), ale zbyt czesto nie bywaja w Kluczborku, a poza tym chyba lepiej Filonkowych Panstwa za bardzo nie "osaczac". "Od czasu do czasu" - to chyba w sam raz.
  5. Wiem o wszystkim dobrym, co zdarzylo sie Poli i bardzo, ale to bardzo ciesze sie, ze trafilo jej sie najlepiej w swiecie! Jak wroce do Warszawy (i do normalnego komputera) przygotuje kolejna kartke do albumu :). (Polcia, tylko pamietaj, ze Hopke trzeba szanowac! Pieknie sie spisala tak bezkonfliktowo przyjmujac nowa kolezanke - jestem z niej dumna :)!)
  6. Już 10 miesięcy??? To chyba rekord? Za 10 lat, to chyba nawet do domu bez psa da się wyadoptować ;).
  7. Oby więcej takich wiadomości!
  8. Oj, jaka cudna ta Igiełka :)!
  9. Trzymam mocno kciuki za maluszka! DiPi, wypadki zdarzają się niestety - i ludziom i zwierzętom... Nie ma człowieka, który by przewidział wszystkie zagrożenia - tak to życie jest urządzone :(...
  10. No to Polusia ma chrzest weterynaryjny za sobą :). Dobrze, że jest taka młodziutka, to będzie miała dużo czasu, żeby zapomnieć o wszystkich złych przeżyciach. Ciekawe która pierwsza znajdzie dom? Stawiam 10 zł na Szyszkę ;). (Jak przegram wpłacam dychę na pozostałe psinki)!
  11. Igiełce i jej Panu życzę, żeby nie musieli się rozstawać!!! I żeby ten niewielki okruch nadziei zamienił się w WIELKĄ PEWNOŚĆ!
  12. Cieszę się bardzo z dobrych wieści o Kimi! (Chyba dobrze, że Państwo zdecydowali się na operację, bo dalsze odwlekanie mogłoby pogorszyć stan psinki). Tosia ma świetne ubarwienie! Fajnie że odpuściła Kropci (oby tak samo było na jej terenie ;)).
  13. Zasłużony odpoczynek po WIELKICH EMOCJACH :)! Bawcie się dobrze!
  14. Bardzo ładnie i wyczerpująco :). (Tylko "otwarta", a nie "otarta" ;))
  15. Polusi (i Nutusi) życzę, żeby ostatnia przeprowadzka psinki odbyła się jak najszybciej :). Pakiety ogłoszeniowe wykupię!
  16. Jak będzie potrzeba, to ja chętnie wykupię na bazarku ogłoszenia dla Lunki/ Igiełki.
  17. No wreszcie się Państwo Behawiorostwo odezwali i obiecali wizytę w przyszłym tygodniu :)!
  18. Gdyby koszty weterynaryjne to było 40 zł, to bym nie pisnęła, ale - wiadomo - jest dużo dużo więcej. Stąd mój pomysł, żeby tę pomoc tak nietypowo częściowo zrekompensować (robiąc mi frajdę,ze ja też troszeczkę się dołożyłam :)). Oczywiście, jeśli w ogóle Ipod Wam by się przydał ;). Nutusiu, jak sądzisz? (Wykreślam, żeby nie dokładać Nutusi problemów :)). Decydujcie - "ja tam nieuczona, ja prosta hrabianka" (Witkacy) ;).
  19. ja chcę wziąć na siebie koszty sterylki i weterynaryjnego przeglądu. Nutusiu, czy mogłabym zapłacić za bazarkowe książeczki (12 zł) razem z opłatą za weta? żeby nie mnożyć opłat za przelewy? Mattilu, a czy Zosia (albo Jędrek, albo Monika ;)) ma odtwarzacz mp3 ;)? Bo jeśli nie, to może ja mogłabym też troszkę tak nie-całkiem-wprost pomóc (jeszcze) Tosi i Twoją opłatę za weta przynajmniej w części zamienić na "zakup" odtwarzacza ;)?... (to znaczy Ty robisz jak mówiłaś powyżej, a ja Ci wysyłam Ipoda :)). Ale bym się cieszyła :)!!! http://www.okazje.info.pl/okazja/sprzet-rtv/apple-ipod-shuffle-2gb-6gen.html (mój jest srebrny i można na nim słuchać muzyki albo bardzo mądrych książek :))
  20. Kejciu, ja ani przez moment nie pomyślałam, że Jej cokolwiek wciskasz! Po prostu policzyłam do 7 i... Eeeeech... Ale oczywiście cieszę się bardzo, że (jeszcze) Tosia jest już bezpieczna :). Może poprosić Doktorów, żeby zamieścili ją na stronie lecznicy?
  21. Nutusiu - słów mi brak - trzeci tymczas... Obiecuję pomoc w sierpniu!
  22. Chciałabym Wam coś przedstawić pod rozwagę ;). Dostałam na Gwiazdkę Ipod shuffle: http://store.apple.com/pl/shop/buy-ipod/ipod-shuffle A zaraz potem Córce się przypomniało, że ma stary Ipod, którego nie używa, więc mi go dała (używam go do słuchania audiobooków). A że 2 są mi niepotrzebne, a nowego mieć nie muszę, więc chętnie bym go sprzedała dla Nutusiowych tymczasów :). Może ktoś z Was, lub Waszych znajomych lubi słuchać sobie muzyki w drodze ;)? Proponuję może 150 zł (nie wiem czy nie za dużo?).
×
×
  • Create New...