Jump to content
Dogomania

jola_li

Members
  • Posts

    8388
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jola_li

  1. Wyglada na to, ze nikt jej nie chce :(.
  2. Kurczę, ale chyba pokój Pana nie jest tak mały, żeby Igiełka się nie zmieściła :(. Z nią też musi wziąć rozwód :(?...
  3. Omójboże :( :( :( :(............... Po czterech latach???? :(..... A Pan nie ma innego pomysłu jak tylko telefon do Ciebie?.... Mocno trzymam kciuki za Kimi!
  4. Dostałam taką wiadomość: "Bary jest teraz na DT u policjanta, do czasu rozprawy. Z wielką szansą na to, że już się stamtąd nie ruszy".
  5. Tylko że tacy, którzy ani wiedzą ani empatią nie grzeszą nie mają zbyt wielkich szans na kasę. A doniesienia to chyba jednak głównie pacjenci powinni składać, a koledzy po fachu przedstawiać profesjonalne niestronnicze ekspertyzy dotyczące nietrafionych diagnoz i zaniedbań.
  6. Bardzo współczuję wszystkich bólowych dolegliwości, szczególnie tych, które trafiają do niekompetentnych i pozbawionych empatii lekarzy :(. Po co tacy ludzie pchają się na medycynę???
  7. Gdyby nie wieści o Kimi, to byłby powód do samych radości. Biedny maluszek :(...
  8. To czeka Go wspaniała przygoda lingwistyczno-naukowa! (Tylko Mu ładną spódniczkę wybierzcie ;)).
  9. Banerek zmieniony - trzecia łapka w domu ;)! Mam wielka prośbę - podpiszcie, jeśli też uważacie, że miejsce delfinów jest w oceanie: http://e-activist.com/ea-campaign/action.handleViewInBrowser.do?ea.campaigner.email=z3MWDyIkTXJR5WM%2Bm%2Br4z5mQCvNVYxKY&broadcastId=81276&templateId=57763
  10. Wielka - chociaż nie psia - prośba --- podpiszcie, proszę: http://e-activist.com/ea-campaign/action.handleViewInBrowser.do?ea.campaigner.email=z3MWDyIkTXJR5WM%2Bm%2Br4z5mQCvNVYxKY&broadcastId=81276&templateId=57763
  11. BRAWO!!!!! Serdecznie gratuluję, Jędrek :)!!! (Nie żebym miała jakieś obawy co do wyniku ;)).
  12. Orany, jak by było wspaniale... A spaceru od Karmelickiej do Mariackiego zazdraszczam przeogromnie - jak ja długo tam nie byłam...
  13. Bo 5 lipca mija kolejna - piąta - miesięcznica :). A sztywnej daty nie ma, bo Filonek jest jakby-nie-do-końca przewidywalny :(.
  14. Zadzwoniłam :). Państwo behawiorostwo są w Danii na urlopie, ale o Filonku pamiętają. Musimy poczekać.
  15. Jutro wyślę 30 złotych dla Szyszki. Nutusiu, czy przydałyby się bazarkowe fanty? Przeszukać mieszkanie ;)?
  16. Jakie cudne filmiki!!!! I jakie wspaniałe Imciowe postępy!!! Głośne czytanie - jakie to pięknie niedzisiejsze... A ja ostatnio połknęłam w kilku smakowitych kęsach książkę "Kontakt" z dziedziny, którą do tej pory omijałam szerokim łukiem - science fiction (zdecydowanie jest tam więcej "science" niż "fiction"). Jej autora Carla Sagana znałam z innych publikacji, wykładów i filmów dokumentalnych, więc się skusiłam i - do tej pory jestem pod wrażeniem.
  17. Dotarłam do Warszawy. W sobotę wieczorem. Ale dopiero teraz zaczynam dochodzić do siebie ;). Kofi obudziła się wczoraj o 13-ej, wyszła na spacer i - bez jedzenia - dalej poszła spać. Obudziła się o 18-ej i dopiero coś tam zjadła i --- dalej poszła spać. Chciałam powiedzieć, że psy mnie wykończyły, ale widzę, że i vice versa ;). Trzecia łapka - tak jak pisałam - wpadnie do domu 5 lipca, a czwarta --- to się jeszcze zobaczy ;)... Kurczę, Pan behawiorysta się nie odzywa - muszę jutro zadzwonić!
  18. jola_li

    Metamorfozy

    Prośba dużego psa Taki duży jestem, za duży, żeby rąk dobrych wiele czekało. W sercach może by się miejsce znalazło, ale w domach jest miejsca za mało. A ja przecież nie muszę w sypialni, mogłbym mieszkać u kogoś na dworze. Ciepłą budę by mi zrobił, dał miskę - w schroniskowym kojcu jest gorzej. Bo w schronisku nie ma jak kogoś kochać, ani mnie nikt pokochać nie może. Sprowadź kogoś kto lubi psy duże... Daj mi, proszę, człowieka, Psi Boże. Barbara Borzymowska
  19. Nie czekajac na wgranie zdjec - eeeech, ten Internet - sciskam kciuki z calej sily za szczesliwy Szyszkowy dom!!!!!!
×
×
  • Create New...