-
Posts
8388 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jola_li
-
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Orany! Stefano powinien dostać dodatek za pracę w trudnych warunkach :)! A jak się Hopcia odnajduje na parterze bez możliwości wglądu w tekst na monitorze??? -
Četka w Helsinkach, Helcia w Zabrzu, czyli podwójny happy-end!
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Nutusiu, przyślij mi zdjęcia, to wstawię :). -
GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.
jola_li replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Ja też :(. -
Četka w Helsinkach, Helcia w Zabrzu, czyli podwójny happy-end!
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Dopiero teraz dostrzegłam szczotkowatość Szczoteczki :) -
Się podpisuję :). Imka się coraz bardziej zadomawia i "wtapia w pejzaż", ale ta ewentualna "przerwa" w tymczasowaniu, to właściwie nie byłaby przerwa, tylko powrót do modelu 4 + 1. A zważywszy rewolucję w pracy, chorobę Lesia, nadchodzącą zimę i fakt, że kolejna tymczasowiczka mogłaby nie być tak mało problemowa jak Czetka czy Helcia - podpisuję się dwoma rękami :)!
-
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
A gdzie jest Hopcia pozbawiona miejscówki :)??? (Ja też ostatnio oglądałam Audrey Hepburn - w "Rzymskich wakacjach"). -
Četka w Helsinkach, Helcia w Zabrzu, czyli podwójny happy-end!
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
W żadnym wypadku! Lili jest ustawiona permanentnie na wersję rozrywkową (od "rozrywki" i od" rozrywania") :). -
Tak bardzo mi przykro, Marysiu :(... Może wydarzenie na fb - takie jak miała Czetka - by się przydało? Ja nie mam konta, ale chętnie "wybazarkuję" jako zamiennik ogłoszenia jeśliby Kejciu lub Ziutka się zgodziły (oczywiście za "godną" cenę) ;)? (Hmmm, to chyba nie było na fb tylko na jakimś innym portalu).
-
Dobrze, że Forest jest jeszcze malutki, to rozumek nie ogarnia tego wszystkiego i te zmiany nie są chyba dla niego zbyt przykre. Widziałam niedawno szczeniaczka, który szedł za swoją panią. Ktoś idący z przeciwka zatrzymał się i podrapał go za uszkiem, a piesek niewiele myśląc w tył zwrot i pomaszerował za nim :). Szczęśliwie, że drugi domek nie zapełnił się przez ten czas :).
-
Przerażona sunia i jej maluchy już w nowych domach. Powodzenia!!!
jola_li replied to auraa's topic in Już w nowym domu
Poproszę :). A coś słyszałam o jakiejś maszynce - chyba Ziutka (?) wspomniała niedawno na jakimś wątku. Cieszę się, że się podoba, ale zauważyłam, że linki banerkowe coś źle u Ciebie działają. Spróbuj może raz jeszcze je zapisać :). -
Četka w Helsinkach, Helcia w Zabrzu, czyli podwójny happy-end!
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Rozkoooosze wieści :)... -
Przerażona sunia i jej maluchy już w nowych domach. Powodzenia!!!
jola_li replied to auraa's topic in Już w nowym domu
-
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Hopuni do pyszczka w czerwonym :). A mnie się przypomniało to zdjęcie, które - właśnie w wersji czarno-białej - bardzo bardzo lubię: -
Četka w Helsinkach, Helcia w Zabrzu, czyli podwójny happy-end!
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
To teraz pora, żeby Imka dostała szansę na włączenie wersji eksportowej :). -
Četka w Helsinkach, Helcia w Zabrzu, czyli podwójny happy-end!
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
No i stało się --- pięćdziesiątka stuknęła :)!!! A właściwie (uffffff...) odfrunęła łagodnie :). 50 x DZIĘKUJĘ NUTUSIU! -
Četka w Helsinkach, Helcia w Zabrzu, czyli podwójny happy-end!
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Dziękuję, Mari, już mam :)! Też daleko ;). Pani Emilia musi sobie nosidełko zafundować, bo jedną ręką to za wiele nie ugotuje ;). SZCZĘŚLIWEJ PODRÓŻY, CZETUSIU :)!!!! -
Po dzisiejszym dniu taka dobra wiadomość przed snem bardzo dobrze mi zrobiła :)!
-
Četka w Helsinkach, Helcia w Zabrzu, czyli podwójny happy-end!
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za "nie na temat", ale sprawa jest pilna - czy znacie może jakiś dobry hotelik? -
Zezolek- mam zeza, nie widzę i w główce coś nie tak
jola_li replied to DoPi's topic in Już w nowym domu
:( :( :( -
Chapeau bas, Dziewczyny!
-
Ku pamięci, czyli wspomnień czar - album moich podopiecznych
jola_li replied to Nutusia's topic in Foto Blogi
Już pięć lat... Pamiętam ciągłą walkę o jej zdrowie i Twój post, gdy w końcu przegrała. Post, którego nie dałam rady przeczytać. Mała Tosia to ma klawe życie :). Cysorz może jej pozazdrościć ;). Czy Igiełka jest już ogłaszana? Chętnie wykupię dla niej ogłoszenia.