Jump to content
Dogomania

jola_li

Members
  • Posts

    8388
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jola_li

  1. I ode mnie - dobrych ludzi i szczęśliwych psów wokół :)!
  2. Orany! Stefano powinien dostać dodatek za pracę w trudnych warunkach :)! A jak się Hopcia odnajduje na parterze bez możliwości wglądu w tekst na monitorze???
  3. Nutusiu, przyślij mi zdjęcia, to wstawię :).
  4. Orany! Myślałam o Fasolce, a napisałam u Pepsi o Pepsi ;). Zaraz zaraz, jak to się nazywa ;)???
  5. Przestawienie z tak długiej samotności na życie w towarzystwie to niełatwa zmiana. Uważam, że Pepsi radzi sobie świetnie :).
  6. Dopiero teraz dostrzegłam szczotkowatość Szczoteczki :)
  7. Się podpisuję :). Imka się coraz bardziej zadomawia i "wtapia w pejzaż", ale ta ewentualna "przerwa" w tymczasowaniu, to właściwie nie byłaby przerwa, tylko powrót do modelu 4 + 1. A zważywszy rewolucję w pracy, chorobę Lesia, nadchodzącą zimę i fakt, że kolejna tymczasowiczka mogłaby nie być tak mało problemowa jak Czetka czy Helcia - podpisuję się dwoma rękami :)!
  8. A gdzie jest Hopcia pozbawiona miejscówki :)??? (Ja też ostatnio oglądałam Audrey Hepburn - w "Rzymskich wakacjach").
  9. W żadnym wypadku! Lili jest ustawiona permanentnie na wersję rozrywkową (od "rozrywki" i od" rozrywania") :).
  10. Tak bardzo mi przykro, Marysiu :(... Może wydarzenie na fb - takie jak miała Czetka - by się przydało? Ja nie mam konta, ale chętnie "wybazarkuję" jako zamiennik ogłoszenia jeśliby Kejciu lub Ziutka się zgodziły (oczywiście za "godną" cenę) ;)? (Hmmm, to chyba nie było na fb tylko na jakimś innym portalu).
  11. Dobrze, że Forest jest jeszcze malutki, to rozumek nie ogarnia tego wszystkiego i te zmiany nie są chyba dla niego zbyt przykre. Widziałam niedawno szczeniaczka, który szedł za swoją panią. Ktoś idący z przeciwka zatrzymał się i podrapał go za uszkiem, a piesek niewiele myśląc w tył zwrot i pomaszerował za nim :). Szczęśliwie, że drugi domek nie zapełnił się przez ten czas :).
  12. Poproszę :). A coś słyszałam o jakiejś maszynce - chyba Ziutka (?) wspomniała niedawno na jakimś wątku. Cieszę się, że się podoba, ale zauważyłam, że linki banerkowe coś źle u Ciebie działają. Spróbuj może raz jeszcze je zapisać :).
  13. Hopuni do pyszczka w czerwonym :). A mnie się przypomniało to zdjęcie, które - właśnie w wersji czarno-białej - bardzo bardzo lubię:
  14. To teraz pora, żeby Imka dostała szansę na włączenie wersji eksportowej :).
  15. No i stało się --- pięćdziesiątka stuknęła :)!!! A właściwie (uffffff...) odfrunęła łagodnie :). 50 x DZIĘKUJĘ NUTUSIU!
  16. Dziękuję, Mari, już mam :)! Też daleko ;). Pani Emilia musi sobie nosidełko zafundować, bo jedną ręką to za wiele nie ugotuje ;). SZCZĘŚLIWEJ PODRÓŻY, CZETUSIU :)!!!!
  17. Po dzisiejszym dniu taka dobra wiadomość przed snem bardzo dobrze mi zrobiła :)!
  18. Przepraszam za "nie na temat", ale sprawa jest pilna - czy znacie może jakiś dobry hotelik?
  19. Chapeau bas, Dziewczyny!
  20. Już pięć lat... Pamiętam ciągłą walkę o jej zdrowie i Twój post, gdy w końcu przegrała. Post, którego nie dałam rady przeczytać. Mała Tosia to ma klawe życie :). Cysorz może jej pozazdrościć ;). Czy Igiełka jest już ogłaszana? Chętnie wykupię dla niej ogłoszenia.
×
×
  • Create New...