Filipki
Members-
Posts
1192 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Filipki
-
Córka Mańki FRANIA-odeszła :( przegrała z nosówką :(
Filipki replied to eloise's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czytałam wątek mielecki i po prostu brak mi słów. Tyle psów znalazło domy , karma , budy , sprzątanie ,sterylki. Jak można . Tylko tych biednych piesiów żal. -
Córka Mańki FRANIA-odeszła :( przegrała z nosówką :(
Filipki replied to eloise's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Chcę wszystkim bardzo podziękować za pomoc dla Frani.Wiem ,że to na nas spoczywa obowiązek jej utrzymania, ale to naprawdę bardzo miłe jak w przypadku, choroby spieszycie z pomocą, organizujecie transport, ogłoszenie itp. To dla nas nie tylko wsparcie finansowe, ale taki jasny promyczek w tych ostatnim ponurym okresie. -
Córka Mańki FRANIA-odeszła :( przegrała z nosówką :(
Filipki replied to eloise's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ulka jak zwykle niezawodna. Na pewno jeszcze za wcześnie na ogłaszanie.Frania musi dojśc do siebie przed zabiegiem, ale o banerki bardzo prosimy. -
LESIO - tragedia finansowa w rozpaczliwym wymiarze.
Filipki replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
Witam, śledzę losy chłopaków od pewnego czasu i widzę z jaką determinacją o nie walczycie. Ponieważ mam 4 własne i jednego w hoteliku ,nie mogę złożyć stałej deklaracji, ale jednorazowo postaram się troszkę pomóc. Proszę o nr konta n PW. -
Murko jeśli Państwo Tadka nie wywiążą się z obietnicy to wyrównamy za transport.
-
Córka Mańki FRANIA-odeszła :( przegrała z nosówką :(
Filipki replied to eloise's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Na pewno musi minąć trochę czasu , aby do siebie doszła. Najgorsze chyba minęło. Sunia jest młodziutka, myślę, że wszystko jeszcze przed nią. -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Filipki replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Nie wiem jaki Mopik duży , ale chyba w 10 zł się zmieści, bo duży to on chyba nie jest. -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Filipki replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
A gdyby tak zacząc zbierać deklaracje i zapisać go w kolejkę np. do Murki. Ten hotelik jest na pewno dobry. Jeśli znajdzie się wcześniej coś odpowiedniego, to zrezygnujemy z kolejki. Często kolejka sie przesuwa , bo zapisane piesy znajdują domy , odchodzą lub nie maja deklaracji.Iwop, Elmira dziękuje za link do Hoteliku alina s Poczytałam...., niestety przykre to bardzo. -
Córka Mańki FRANIA-odeszła :( przegrała z nosówką :(
Filipki replied to eloise's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oby Frania jak najszybciej wyzdrowiała. Własciwie to ona w ostatniej chwili opuściła schronisko. Strach pomyślec co by było gdyby została jeszcze kilka dni. Ulka bardzo dziękujemy za pomoc w leczeniu Frani:Rose:. Wiecie co dopiero teraz zauważyłam , że Frania ma imie po śW. Franciszku, może będzie nad nią czuwał i psina wyzdrowieje. -
Oczywiście, że rozumiemy sytuację, nikt, a przynajmniej ja nie mam cienia wątpliwości co do podziału karmy, chodziło tylko o to czy przesyłka w ogóle dotarła , bo wiadomo że podaje się inny adres dostawy niż zamawiającego i czasem mogą cos pomieszać. Jeszcze tylko jedno pytanie. Gdybym wysyłała następną porcję, to już nie do "Kolargola"?
-
O , ja też wysłałam do Koralgola i nie mam pojęcia czy doszło.
-
Córka Mańki FRANIA-odeszła :( przegrała z nosówką :(
Filipki replied to eloise's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przynajmniej jej musi się udać. Całkiem przybiła mnie wiadomość o Mani, nawet nie potrafię sie cieszyć z dobrych wieści o Tadziu. -
Córka Mańki FRANIA-odeszła :( przegrała z nosówką :(
Filipki replied to eloise's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nieciekawie to wygląda. jak tak dalej pójdzie to będziemy mieć drugi Olkusz. -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Filipki replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
O qrcze, to wszystko trzeba dobrze sprawdzać. My od dwóch lat mamy zawsze jakiegoś u Murki i tam jest wszystko super. Z innymi hotelikami nigdy nie miałam do czynienia i naiwnie myślałam , że jak hotelik to zawsze dobry. -
Córka Mańki FRANIA-odeszła :( przegrała z nosówką :(
Filipki replied to eloise's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie ma problemu, on nie wiedział o małej Hanusi , Może być Mania (oby przeżyła ) i Frania , Jania , Wania . Ja się nigdy nie upieram. Przeraża mnie to co się ostatnio dzieje w schronie. Tak się cieszyłam kiedy prawie wszystkie psy dostały nowe budy,szły dostawy karmy itd. Teraz strach wchodzić na wątki. -
Murko, wiem ,że macie urwanie głowy, ale czy mogłabyś podesłac rozliczenie Tadka. Mnie też sie wydaje , że za psa młodego. kompleksowo szczepionego , ciachniętego i wiezionego przez calą Polskę 100zł to nie dużo.Jakby co to my najwyżej dołożymy, chociaż w sytuacji choroby Mańki i Hańki tu też będą duże wydatki.
-
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Filipki replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
U Murki kolejka jest bardzo długa. My mamy zarezerwowane stałe miejsce dla mielczaka. Hotelik jest naprawdę wspaniały. O innych nie mogę sie wypowiadać ,, bo ich nie znam . Podobna niedrogi jest hotel u Aliny S. , ale niewiele o nim wiem. -
Córka Mańki FRANIA-odeszła :( przegrała z nosówką :(
Filipki replied to eloise's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzięki Eloise za założenie wątku.Zwykle przyjazd nowych psiaków to wielka radość, a tym razem wielkie zmartwienie. Nie wiem jak to może wyglądać , ale obawiam się ,że w schronie jest więcej chorych psów. Przecież to choroba zakaźna. -
Córka Mańki FRANIA-odeszła :( przegrała z nosówką :(
Filipki replied to eloise's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Witamy Córcie na naszym miejscu i mamy nadzieję , że suńki wyzdrowieją. Mój syn , który zawłaszczył sobie przywilej nadawania imienia "naszym" psiakom nazwał córkę Mańki ...Hania. Boję sie tylko czy Murka nie ma nic przeciwko temu. -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Filipki replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Uważam ,że iwop ma rację, jeszcze teraz przy tych powodziach nie ma co liczyć na cud. Trzeba myśleć o płatnym DT lub hoteliku. -
Podałam kurierowi adres lecznicy Kolargol, miał dostarczyć 2x 15 kg karmy. Teraz nie widzę w 1 poście tej lecznicy, nie wiem czy paczka dotarła . Wysyłane było ze światakarm.