Jump to content
Dogomania

GoskaGoska

Members
  • Posts

    11244
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by GoskaGoska

  1. to czekamy na śliczne foteczki Jagga jeśli w czasie sterylki można zrobić jej coś z ząbkami to proszę niech wet jej zrobi, zeby miała ładniejszy uśmiech :)
  2. heheh no widać, ze zrelaksowana :)
  3. moze mu watek osobny warto zalozyc -to malenstwo to moze ktos zaoferuje dT
  4. a co z tymi zdjęciami?
  5. Marta wpisz tez to w pierwszy post , zeby wszyscy mogli się dowiedzieć jakie kure..two zrobiła, jak nie przeklinam to teraz słow mi brak ,bo po to walczymy o psa, po to dajemy go do płatnego miejsca - zeby jego ratować - a nie , żeby ktoś sobie decydował o jego życiu. Czy ktokolwiek sobie wyobraża , że ma psa na płatny DT - i że bez informowania, bez pytania -totalnie olewając opiekuna - pozbawia psa życia!!! przecież gdyby to była któraś z nas - całe dogo by ją zlinczowało . p.Wadna najwyrażniej się wypaliła zawodowo to co zrobiła jest tak okropne, że aż do mnie nie dociera i nie mieści mi się w głowie.
  6. teraz w ogóle Spajk jest na DT - to nie jest DS - tylko, ze Basia się liczy , ze może zostać u niej na zawsze, ale tak w ogóle będzie szukać mu DS
  7. nie, Spiek jest w mieszkaniu i dlatego najchętniej leży na kafelkach. Dziś zostaje pierwszy raz sam w domu zobaczmy czy będzie grzeczny.
  8. to napiszę co Basia na gg mi napisała , jak się Mruczko interesujesz :), bo już myśłałam, ze wszyscy zapomnieli o biedaczku [COLOR=#000000][FONT=Arial][FONT=Tahoma][I][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]"Póki co jest super. Spajki w ogóle nie załatwia się w domu i sygnalizuje, że chce iść na dwór[IMG]http://www.dogomania.pl/c:/Program%20Files/Nowe%20Gadu-Gadu/emots/usmiech.gif[/IMG] inna sprawa, że ciągle chce iść na spacer, hehe.[/FONT][/COLOR][/I] [COLOR=#717171]19:17:33[/COLOR] [I][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]trochę nam miauczy i stęka, szuka non stop kontaktu[/FONT][/COLOR][/I] [COLOR=#000000][FONT=Arial][FONT=Tahoma][I][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]z Fiszką ([/FONT][/COLOR][/I][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Basi sunia)[/FONT][/COLOR][I][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]się oswajają powoli. Mała się go bała na początku trochę, ale dziś lody zostały przełamane i nawet się pobawiły chwilę razem.[/FONT][/COLOR][/I] [COLOR=#717171]19:18:42[/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][I]t[/I][I]rochę krnąbrny jest, ale nie agresywny.[/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#717171]19:20:31[/COLOR] [I][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]największym problemem jest teraz to, że ciągle poszukuje uwagi i żąda spaceru szczekając za każdym razem kiedy ktoś chce się przemieścić w obrębie mieszkania.[/FONT][/COLOR][/I] [COLOR=#717171]19:20:43[/COLOR] [I][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]pieszczochem jest strasznym.[/FONT][/COLOR][/I] [COLOR=#717171][I]19:20:47[/I][/COLOR] [I][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]podaje łapę[IMG]http://www.dogomania.pl/c:/Program%20Files/Nowe%20Gadu-Gadu/emots/usmiech.gif[/IMG][/FONT][/COLOR][/I] [COLOR=#717171]19:21:15[/COLOR] [I][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]tak więc na razie ogólnie jest super. zobaczymy jak dalej, czy nie będzie chciał pokazać charakterku"[/FONT][/COLOR][/I] [/FONT][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]no ja mam nadzieję, że pożniej będzie też super[/FONT][/COLOR][I][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] :) [/FONT][/COLOR][/I] [/FONT][/FONT][/COLOR]
  9. sluchajcie któraś z was wysyłała psiaka do gazety - możecie posłać tego dziadka niewidomego do ogłoszen i jakiś pakieci zrobić? [url]http://www.dogomania.pl/threads/180123-Kochany-A-lepaczek-i-tyle-miA-oA-ci-do-czA-owieka-proszAE-pomA-A-my-znaleA-AE-mu-dom[/url]
  10. Ula niestety obecnie Fundacja ograniczyła ilość psów, które zabierają :(
  11. nikt tu nie szalej z radości??? wszak wyciągnięcie Spikego ze schroniska to chyba duze wydarzenie a ja ma wieści o psiaku :)
  12. ale we Wrocławiu to samo - 33 psy oszacowane od 15lat w górę w tym 3 niewidome :( masakra znow się zacznie u nas usypianie :(
  13. zaksięgowało się jeszcze 250zł od Holly - bardzo dziękujemy i twojemu TZ również wysłałam dziś Jadze 300zł za dt
  14. prosimy jeszcze o ogloszenia dla niego , bo psiak tam z ulicy nie ma szans
  15. jak ludzie mają serce do zwierząt to chyba ważniejsze niż finanse , byle by psiak nie głodował i miał szczepienia. Ja bym spróbowała, na pewno jest to plusem, ze Pani jest na miejscu i może podejść za jakiś czas na poadocyjną. a dziś Szafir jest drugą dobę po kastracji.
  16. ok, to czekam az cos demi napisze a mi nie ma co dziękować, bo nie kupuje za swoje, tylko mam do dyspozycji pieniądze darczynców
  17. Bianko to porozmawiaj z Panią Lucynką czy dalej nie ma tego leku, jeśli potrzeba nich kupi i poda nr konta to jej oddam ze psiej skarpety
  18. Yuki on juz został zabrany wcześniej przez Fundacje, a teraz tam znalezli mu domek stały -oni domy juz sprawdzają we własnym zakresie :)
  19. dobrze dziewczyny proszę odjąć od jego minusa 139zł za jego leczenie - pokryję to ze skarpety psiej Boro Przelew na 139zl robię prosto do kikou
  20. i co dalej brakuje tego adovacate i ile kosztuje?
  21. Chciałam bardzo podziękować i Kindze i Pani Ewie - bowiem na konto skarpetowe Boro- które obecnie wspomaga różne psiaki zaksięgowało się 500zł . Jeszcze raz bardzo dziękuję i myślę, o wyciąganiu jakiegoś biedaka, póki co wspomagamy te co są w hotelach już. Jeszcze raz bardzo dziękuję.
  22. takie pięknotki szybciutko domki znajdują tylko,ze w schronisku się gubią
  23. piesek juz jest tam w DS :) a u nas biedaczek tyle czekal
×
×
  • Create New...