-
Posts
11244 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoskaGoska
-
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
to czekamy na śliczne foteczki Jagga jeśli w czasie sterylki można zrobić jej coś z ząbkami to proszę niech wet jej zrobi, zeby miała ładniejszy uśmiech :) -
Malutka Mila już po sterylce. ZNALAZŁA DOM STAŁY!!
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
heheh no widać, ze zrelaksowana :) -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
GoskaGoska replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
moze mu watek osobny warto zalozyc -to malenstwo to moze ktos zaoferuje dT -
a co z tymi zdjęciami?
-
Marta wpisz tez to w pierwszy post , zeby wszyscy mogli się dowiedzieć jakie kure..two zrobiła, jak nie przeklinam to teraz słow mi brak ,bo po to walczymy o psa, po to dajemy go do płatnego miejsca - zeby jego ratować - a nie , żeby ktoś sobie decydował o jego życiu. Czy ktokolwiek sobie wyobraża , że ma psa na płatny DT - i że bez informowania, bez pytania -totalnie olewając opiekuna - pozbawia psa życia!!! przecież gdyby to była któraś z nas - całe dogo by ją zlinczowało . p.Wadna najwyrażniej się wypaliła zawodowo to co zrobiła jest tak okropne, że aż do mnie nie dociera i nie mieści mi się w głowie.
-
to napiszę co Basia na gg mi napisała , jak się Mruczko interesujesz :), bo już myśłałam, ze wszyscy zapomnieli o biedaczku [COLOR=#000000][FONT=Arial][FONT=Tahoma][I][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]"Póki co jest super. Spajki w ogóle nie załatwia się w domu i sygnalizuje, że chce iść na dwór[IMG]http://www.dogomania.pl/c:/Program%20Files/Nowe%20Gadu-Gadu/emots/usmiech.gif[/IMG] inna sprawa, że ciągle chce iść na spacer, hehe.[/FONT][/COLOR][/I] [COLOR=#717171]19:17:33[/COLOR] [I][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]trochę nam miauczy i stęka, szuka non stop kontaktu[/FONT][/COLOR][/I] [COLOR=#000000][FONT=Arial][FONT=Tahoma][I][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]z Fiszką ([/FONT][/COLOR][/I][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Basi sunia)[/FONT][/COLOR][I][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]się oswajają powoli. Mała się go bała na początku trochę, ale dziś lody zostały przełamane i nawet się pobawiły chwilę razem.[/FONT][/COLOR][/I] [COLOR=#717171]19:18:42[/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][I]t[/I][I]rochę krnąbrny jest, ale nie agresywny.[/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#717171]19:20:31[/COLOR] [I][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]największym problemem jest teraz to, że ciągle poszukuje uwagi i żąda spaceru szczekając za każdym razem kiedy ktoś chce się przemieścić w obrębie mieszkania.[/FONT][/COLOR][/I] [COLOR=#717171]19:20:43[/COLOR] [I][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]pieszczochem jest strasznym.[/FONT][/COLOR][/I] [COLOR=#717171][I]19:20:47[/I][/COLOR] [I][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]podaje łapę[IMG]http://www.dogomania.pl/c:/Program%20Files/Nowe%20Gadu-Gadu/emots/usmiech.gif[/IMG][/FONT][/COLOR][/I] [COLOR=#717171]19:21:15[/COLOR] [I][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]tak więc na razie ogólnie jest super. zobaczymy jak dalej, czy nie będzie chciał pokazać charakterku"[/FONT][/COLOR][/I] [/FONT][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]no ja mam nadzieję, że pożniej będzie też super[/FONT][/COLOR][I][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] :) [/FONT][/COLOR][/I] [/FONT][/FONT][/COLOR]
-
przemykam nieśmiało pod kratami...Amster pojechał do Niemiec
GoskaGoska replied to kikou's topic in Już w nowym domu
sluchajcie któraś z was wysyłała psiaka do gazety - możecie posłać tego dziadka niewidomego do ogłoszen i jakiś pakieci zrobić? [url]http://www.dogomania.pl/threads/180123-Kochany-A-lepaczek-i-tyle-miA-oA-ci-do-czA-owieka-proszAE-pomA-A-my-znaleA-AE-mu-dom[/url] -
Senior 12lat typ owczarek -POJECHAŁ DO DOMKU STAŁEGO :)
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Ula niestety obecnie Fundacja ograniczyła ilość psów, które zabierają :( -
ale we Wrocławiu to samo - 33 psy oszacowane od 15lat w górę w tym 3 niewidome :( masakra znow się zacznie u nas usypianie :(
-
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
zaksięgowało się jeszcze 250zł od Holly - bardzo dziękujemy i twojemu TZ również wysłałam dziś Jadze 300zł za dt -
Felek ma dom stały :):):) zobaczy ludzkie serce!!!!
GoskaGoska replied to yuki's topic in Już w nowym domu
prosimy jeszcze o ogloszenia dla niego , bo psiak tam z ulicy nie ma szans -
dwie sunie FISIE uratowane z Dobrocina - MAJĄ DOMKI!!!
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
ok, to czekam az cos demi napisze a mi nie ma co dziękować, bo nie kupuje za swoje, tylko mam do dyspozycji pieniądze darczynców -
dwie sunie FISIE uratowane z Dobrocina - MAJĄ DOMKI!!!
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
Bianko to porozmawiaj z Panią Lucynką czy dalej nie ma tego leku, jeśli potrzeba nich kupi i poda nr konta to jej oddam ze psiej skarpety -
Yuki on juz został zabrany wcześniej przez Fundacje, a teraz tam znalezli mu domek stały -oni domy juz sprawdzają we własnym zakresie :)
-
dwie sunie FISIE uratowane z Dobrocina - MAJĄ DOMKI!!!
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
i co dalej brakuje tego adovacate i ile kosztuje? -
piesek juz jest tam w DS :) a u nas biedaczek tyle czekal