-
Posts
11244 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoskaGoska
-
dziewczyny nie jest tak, ze psy tam mają zle, ze jest to okropne miejsce - bo w ramach uczciwości - tak nie jest- chodzi o to , ze p.Wanda , że tak nazwę to potocznie- za dużo sobie pozwoliła - usypiając nie swojego psa i nikogo nie informując - łamiąc zarówno przepisy jaki i wszelkie zasady zdrowego rozsądku -od braku kagańca jaki i samowolnego pozbawienia życia cudzego psa.
-
briard czekał i czekał, aż się doczekał kochanego domku :)
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
to trzymamy kciuki za pt -
jak mamy dochodzić do prawdy?! Prawda została powiedziane - to słowa samej p.Wandy i przebieg wydarzeń przedstawiony przez nią bezpośrednio - więc co jeszcze jest do wyjaśnienie? Zabito psa i tyle bez zapytania i zgody i nawet o tym nie poinformowano, pomija, ze również wbrew procedurą. zaś już na odpowiedzi typu gdzie była wolontariuszka opatrzyć , zaszyć rany - nie ma odpowiedzi jak na razie, choć tak czy siak to nie upoważniało to nikogo do uśpienia psa.
-
Senior 12lat typ owczarek -POJECHAŁ DO DOMKU STAŁEGO :)
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
a no pewnie ogłaszaj, gdzie się da - przeciez my tez ogłaszamy psy schroniskowe jako prywatne osoby :) -
Jammal już po operacji ! DZIĘKUJEMY ZA POMOC!
GoskaGoska replied to mrowa23's topic in Już w nowym domu
jejku jak dobrze, ze go wyciągnęłaś naprawdę uratowałaś mu życie :loveu: -
Senior 12lat typ owczarek -POJECHAŁ DO DOMKU STAŁEGO :)
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
nikt dokładnie nie powie, w tym wieku może już tak nieodrosnąć, jeśli to związane z jego jądrami to za 2-3miesiące może będę efekty, ale nie muszą. Poza tym przydałaby się dobra karma, jakieś kąpiele Musimy się bardzo skupić na szukaniu domu, bo niestety nie załapał się na zgłoszenie do fundacji - Kinga jeśli byś mogła to cię bardzo proszę poogłaszaj go - ale musiałabyś podać do siebie namiary i jak coś ty musiałabyś zrobić wizytę i w razie czego trzymać rękę na pulsie. Może gdzieś w twoich okolicach, żebyś daleko nie miała. Niestety cieńko widzę , zeby coś znalazł w PL :( nie dość, ze staruszek to taki półnagi. na razie jeszcze jest w pojedyńczymy kojcu, ale trzeba myśleć o jego wyciąganiu. A do UK psa z PL nie przewieziesz tak sobie- zajmuje to ok 6-7 miesięcy tu jest obowiązkowa kwarantanna , moją chore przepisy i pełno ceregieli których nie da się obejść . Poza tym tu w schroniskach usypiają psy - więc to by było takie z deszczu pod rynnę. -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
GoskaGoska replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
a nie mozesz zabrac do siebie go chociaz na pare dni - znajdzie się jakiś hotel czy DT - ale do tego potrzebny mu wątek- tu generalnie zaglądają stałe osoby, na nowe wątki zawsze może ktoś wypatrzeć. -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
GoskaGoska replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jaaga obojętnie gdzie, byle był zabezpieczony czasowo, a kiedy mama Nika ma być juz na dniach? -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
GoskaGoska replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
jesli ktos ma telefon do Jaggi zadzwoncie do niej czy da jeszcze radę zabrać psa- jesli by był dłuzej u niej to pozniej ja go mogę wziąść jak juz będę na miejscu. Ale myślę, ze on czekać na dom nie będzie 1,5 miesiąca -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
GoskaGoska replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
taki pies szybciuko pojdzie do adopcji tylko , zeby go ktos przetrzyłam - ja dopiero będę w pL kolo 12 kwietnia - załóżcie mu wątek może znajdzie się DT na cito- zeby nie wylądował w schronisku. -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
GoskaGoska replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
a czy to jest pies czy sunia ten colli? -
Czar przeszedł za TM, [*] żegnaj piesku!
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dziękuję cioteczki za wpłaty zapisałam wszystkie w pierwszy poście Czarek na allegro miał 750 wejść a ani jednego telefonu, ani jednego maila :( ale nic szukamy dalej, jest też ogłaszany przez jedną niemiecką fundacje , ale też na razie cisza:shake: -
Jammal już po operacji ! DZIĘKUJEMY ZA POMOC!
GoskaGoska replied to mrowa23's topic in Już w nowym domu
o proszę nasz pudelek okazał się pulim:) -
Nie uważam, zeby eutanazja psa ,który nie mial kagańca i się wystraszył u weterynarza i zareagował agresją było dobrym wyjściem, a juz na pewno p.Wanda nie miała prawa podejmować takiej decyzji , ani nie informować Marty o tym zajściu. Poza tym chciałaby wiedzieć gdzie wolontariuszka się zgłosiła po pogryzieniu? mam nadzieję, ze odpowiedz na pytania będą dość szybko, a nie, że potrzebny jest czas na ustalenie wersji, bo jak Marta wspominała ma chyba najlepszą wersję- bo bezpośrednio od P. Wandy , szkoda, ze po fakcie i tylko dlatego, ze sama zadzwoniła do niej.
-
Weroniku pisz już w jego w sprawie na jego wątku - ale są fakty których wytłumaczyć się nie da- bo kagańca nie było, uśpiono psa hotelowego bez informowania osoby, która jest odpowiedzialna za niego, poza tym w telefonicznej wersji przedstawionej Marcie pies juz był w kojcu. Jeśli dało się zrobić zastrzyk - to zamiast eutanazji pies mógl dostać środek uspokajający. p.Wanda rozmawiała z Martą jak Marta zadzowniła, więc nie wiem czy jeszcze jest co do wyjaśniania - skoro 3 razy powtarzała wersje. Ale ja równiez znałam Szafira i dlatego chcę odpowiedzi 1. dlaczego szafir nie miał kagańca 2. dlaczego nikt nie poinformował o zajściu Marty 3 dlaczego został uśpiony pies ,który był hotelowany- czyli nie miał p.Wanda prawa decydować sama 4. i dlaczego jeśli się dopuszczona tego wszystkiego, nikt nie zadzwonił do Marty, i POker jeszcze w pon byla z wizytą , a pies już został zabity 5. dlaczego złamano wszelkie procedury, związane z kwarantanną? 6. dlaczego jego głowa została wysłana na badania?
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
GoskaGoska replied to Energy's topic in Już w nowym domu
on wątku osobnego nie miał, ale myślę, ze teraz Mrówka mu założy. Super, ze biedak się doczekał pomocy -
Sunia w typie teriera już 20 mies. czeka na dom!!!
GoskaGoska replied to erka's topic in Już w nowym domu
a to się zapiszę, zeby wiedziec co się z nią dzieje :) -
wet bez zgody p.Wandy nie zrobił by tego. Ja rozumiem, że dla wielu osób to może być szok, ale fakty są faktami. Prawda jest taka, że najwyraźniej osoby, które pomagają wiele lat zwierząt jednocześnie same dają sobie prawo do decydowania o życiu lub śmierci , przy masie psów, łatwiej stawią krzyżyk na 1 psie. Żadnemu psu nie życzę, by spotkał go taki los jak Szafira, ale już całkowicie samowolna decyzja o wydaniu wyroku na psa , który przebywał na hotelu - to SKANDAL! ata jednej podstawowej rzeczy nie rozumiesz- on tam pojechał, zeby był bezpieczny !!! My zaufałyśmy p.Wandzie - dałyśmy psa pod opiekę nie po to , by Szafira tam zabito, bez info, bez zgodny, bez słowa!!! Choć p.Wanda mogła uratować tysiące innych psów - nie znaczy , ze to zmyje z jej rąk krew Szafira. To tak jakby lekarz, który uratował w życiu wiele ludzi, ale poźniej zamordował z premedytacją jednego człowieka - został uniewinniony za morderstwo, bo wcześniej zrobił coś dobrego. Właśnie dlatego, że to p.Wanda - to od niej wymaga się czegoś więcej niż po zwykłym schronisku, fachowości i odpowiedzialnego podejścia do sprawy - a w tym wszystkim zachowała się jak w każdym beznadziejny schronie- a już nie sądzę, by nawet kiepski hotel, pozwolił sobie na zabicie czyjegoś psa. Tak jak pisze Poker - ona jeszcze w pon była na wizycie przedadopcyjnej- a pies już nie żył, jaki wniosek - nikt nie miał zamiaru łaskawie o niczym informować!!! O co będę podkreślać do znudzenia - zabito psa, bez zgody i informacji opiekuna, bez słowa o wydarzeniu.