Jump to content
Dogomania

GoskaGoska

Members
  • Posts

    11244
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by GoskaGoska

  1. dalam Fisie na szukam psa - bo Pani szuka suczki do 2lat z dolnegośląska
  2. moze tą mlodszą Marta daj tutaj? [url]http://www.dogomania.pl/threads/181331-Dom-w-Krakowie-dla-malutkiej-gabarytowo-ok-2-letniej-suczki[/url]
  3. oczywiscie ze moze byc tylko w tytule napisz na kogo dokladnie i co ;) dziękuję
  4. koelka ale jako mozesz wysłac jeszcze 10zł to prosimy, bo 80zł poszła na wizytę i 150zł na zabieg potrzebne
  5. powysyłyście trochę pv o suni, ze się ciotki dowiedziały?
  6. ja pierdziele, a miało być pięknie ;( kurde, ze też jej przerażenie wzięło górę i nie dała sobie sama paru dni, żeby się przekonać, że będzie jej juz tylko lepiej :( nic nie pozostaje jak trzymać kciuki, zeby jednak się znalazła i dała się złapać
  7. jak coś to z Katowic do Wrocławia w miarę regularnie kursuje brat Ingrid i chętnie pomaga , kiedyś nr do p.Tomka dawałam erce.
  8. dokładnie RenW :( a ja tak przypomnę, ze brakuje 10zł , by piesek miał komplet deklaracji - kto jeszcze dyszkę może dołożyć? :)
  9. dostalam pv , niestety sama zbieram - na 4 psy w dt 3 nie mają kompletu deklaracji :( , więc nie mogę pomoc obecnie z kasą
  10. no na szczęście tam też by sam nie był, bo by była ta sunia. Przylepa kochana
  11. mag602 - dziękujemy Poker dziękujemy Eva - dziękujemy, tylko jeśli masz Ty fotki i masz Ty nadawać rzeczy, to najprościej by było jakbyś Ty wystawiła rzeczy na bazarek , a my będziemy podnosić :)
  12. czerda ja zbieram dane do przelewu są 1 poście- a zuzia nie wiem skąd Ci się wzięła :eviltong: - bo ja to Goska , a psiak u -Kasi kikou :)
  13. a ja dalej proszę o deklaracje , bo ciągle brakuje 30zł :(
  14. jejku biedaczysko ;( wszystkie wpłaty jednorazowe pojdą na weta, ale to i tak za mało - prosimy jeszcze , zeby się zebrało te 30zł deklaracji stałych :( i może jeszcze któs cos ma na bazarek
  15. dziękujemy dałam link do bazarku do 1 postu
  16. ręce odpadają - jeśli Ty nie rozumiesz co znaczy wyciągać psa ze schroniska, zeby go hotelować i pojęcia właściciela psa z dogo ,którego wyciąga się ze schroniska i umieszcza w płatnym miejscu, a tu robi się zbiórki finansowe , by pies mógł przebywać bezpiecznie w danym miejscu, to się lepiej nie wypowiadaj, bo po raz kolejny wydajesz sobie sama świadectwo. Ciekawa jest czy p.Wanda wie, w jaki kompromitujący sposób jest broniona przez co po niektórych, chyba sama by się zrobiła czerwona ze wstydu, za wpisy jej obrończyń. dochodzę do wniosku, że jedynie z przytuliska Werona umie pisać w normalny sposób , i choć nie zgadzam się , ze podstawione fakty usprawiedliwiają czyn - to chociaż robi to w sposób kulturalny, może najpierw jej się zapytaj na czym polega dawanie psa z dogo do hotelu nim coś tu napiszesz. A już daję sobie co po niektóre osoby do listy ignorowanych, żeby nie czytać tego co tu piszą, bo kompletnie się idzie załamać jak się patrzy na tok rozumowania. Myślę, ze faktycznie już wszyscy wiedzą co mieli się dowiedzieć i jak została sprawa rozwiązana, w jaki sposób zostało opisane oraz na jakie podstawie Szafir nie żyje. Mi zostaje mieć tylko nadzieję, by całkowicie nie być rozczarowaną postawą p.Wandy, ze jednak żałuje tego co się stało i nim wyda wyrok na jakiegoś psa, to jednak znajdzie trochę czasu na zastanowienie się na tym co robi. rodzice Maciusia tez popieram dlatego już wpisuję niektóre nick do ignorowanych
  17. nikt do dziadka nie zagląda a taki ślepaczek kochany
  18. jak zwykle dziękuję :loveu::loveu::loveu: ma ten dziadek szczęście, że tyle serc poruszył
×
×
  • Create New...