Jump to content
Dogomania

GoskaGoska

Members
  • Posts

    11244
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by GoskaGoska

  1. przepraszam ale napisze prosto z mostu cyt; [I]ona musi opuścić dom i nie może do małego mieszkania zabrać ogromnego podhalana- [/I]dla mnie totalna bzdura pies przed wszystkim przywiązuje się do człowieka a nie domu i to , ze go zostawia, bo idzie mieszkać do 15- 20m dla jego dobra to dla mnie głupota, albo wykręt tej kobiety, a co na spacery z nim nie może chodzić? Takie pitolenie trochę
  2. Olenka jak mozesz to rob jest wykaz gdzie będą ogłoszenia, ale nie wiem kiedy bo jeszcze pv nie dostałam z nr konta 1.w[URL="http://www.gumtree.pl/"] www.gumtree.pl[/URL] 2. [URL="http://www.alegratka.pl/"]www.alegratka.pl[/URL] 3. [URL="http://www.eoferty.com.pl/"]www.eoferty.com.pl[/URL] 4. [URL="http://www.gieldaogloszen.pl/"]www.gieldaogloszen.pl[/URL] 5. [URL="http://www.adopcje.org/"]www.adopcje.org[/URL] 6. [URL="http://www.kupiepsa.pl/"]www.kupiepsa.pl[/URL] 7. [URL="http://www.karusek.com.pl/"]www.karusek.com.pl[/URL] 8. [URL="http://www.psy.pl/"]www.psy.pl[/URL] 9. [URL="http://www.zwierzaki.org/"]www.zwierzaki.org[/URL] 10. [URL="http://www.ofertka.pl/"]www.ofertka.pl[/URL] 11. [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"]www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL] 12. [URL="http://www.cafeanimal.pl/"]www.cafeanimal.pl[/URL] 13. [URL="http://www.vegie.pl/"]www.vegie.pl[/URL] 14. [URL="http://www.ojej.pl/"]www.ojej.pl[/URL] 15. [URL="http://www.pajeczyna.pl/"]www.pajeczyna.pl[/URL] 16. [URL="http://www.pineska.pl/"]www.pineska.pl[/URL] 17. [URL="http://www.animalia.pl/"]www.animalia.pl[/URL] 18. [URL="http://www.vetmozga.com/"]www.vetmozga.com[/URL] 19. [URL="http://www.adopcjapsa.pl/"]www.adopcjapsa.pl[/URL] 20. [URL="http://www.petsy.pl/"]www.petsy.pl[/URL] 21. [URL="http://www.mammisia.pl/"]www.mammisia.pl[/URL] 22. [URL="http://www.morusek.pl/"]www.morusek.pl[/URL] 23. [URL="http://www.oddamzadarmo.eu/"]www.oddamzadarmo.eu[/URL] 24. [URL="http://www.tablica.com/"]www.tablica.com[/URL] 25. [URL="http://www.rozglos.net/"]www.rozglos.net[/URL]
  3. Saga dziéki wrzuc jakiegos akutualnego linka z jej ogloszeniem :)
  4. ja na tym bazarku kupilam dla niej 25 ogłoszen-ale pewnie parę dni potrwa [url]http://www.dogomania.pl/threads/187561-25-OG%C5%81OSZE%C5%83-tylko-za-6-z%C5%82!!-Na-powodziank%C4%99-Ziv%C4%99-kt%C3%B3ra-zbiera-na-hotel.-Do-30.VI.?p=14930492#post14930492[/url]
  5. proszę sprawdzić to wplaty na lipiec czy wszystko się zgadza na lipiec 18 czerwca Słomka 15zł 11 czerwca kosu 32 20zl 10 czerwca Yana 20zl 30 czerwca kikou 20zl 28 czerwca gisella 10zl 2 lipiec Monika 20 5zl ja 20zl = 110zl -
  6. teraz to nie moja wina a dogo, bo co siadlam to nie działało w każdym razie zamówiłam Czarowi na nowo pakiet 25 ogłoszeń na bazarku
  7. obcenie są techniczne problemy z dogo, jak będzie już działać to będzie zmiana
  8. ok napisałam do Pianki to czekamy :) Oby wszystkie psiaki wyszły z tego i to paskudztwo się skończyło
  9. w sumie najlepszym wyjściem będzie napisanie do moda o zmianę prowadzącego wątek, ja nienawidzę prowadzić rozliczenia jeśli wpłaty nie są na mnie itd - a w sumie założenia dogo są takie, ze kto prowadzi, ten rozlicza - tak więc ulv myślę, ze to będzie najwłaściwsze wyjście
  10. no to super, bardzo się cieszę , ze już Edzia nie czeka przeprowadzka :) a ta od mnie była ostatnia :)
  11. ale zamowiłaś czy chcesz zamówić? Jeśli zamówiłas to ty ciotka daj link - bo przecież nr konto konta itd potrzeba ile kasy - a nie, ze tylko piszesz, zeby kasę wysłać myszce miki , ktorej nie kojarze :roll: a ktos robi ogłoszenia i jeszcze trzeba foty wysłać i tekst ogłoszeń :diabloti: kurde no...
  12. ja będąc już w PL 2 psy znalazłam i pierwsze co to leciałam chipa szukać i na szczęście 2 miały :) ale przeciętny człowiek jak znajdzie psa to oddaje go do schroniska - a tam zawsze chipy sprawdzają i dzwonią, więc na pewno warto - nie wiem w jakiej dzielnic mieszkają - ale tu jest lista wetow gdzie to można za darmo zrobić [url]http://www.wroclaw.pl/m3508/p48567.aspx[/url] , myślę, ze warto skorzystać, bo w innych miastach kosztuje ok 60-90zł :)
  13. śliczne foteczki i psiaki szczęśliwe :kciuki: za serducha zdrowe
  14. a Poker ile tego jest ? do 2kg czy powyzej? Najlepiej wysłać pocztą jeśli to 2kg to jako list polecony ekonomiczny 9zl - ja to pokryję z jego funduszy
  15. oj to walcz , zeby psa zabrali , bo on potrzebuje tej pomocy bardzo - a chyba, już nikt z Wrocławia nie ma sił zbierać kasy na następnego psa, gdy psy w hotelach są już nie miesiącami, a latami :(
  16. IWa a jakie koszty jej leczenia ? I na czyje konto wpłacać?
  17. Poker a czy oni go zachipowali - we Wrocławiu chipowanie jest bezpłatne tylko trzeba mieć dowód z meldunkiem wrocławskim i iść tam gdzie wet ma podpisaną umowę z miastem-tak na wszelki wypadek lepiej to zrobić jeśli jeszcze nie ma.
  18. ok zmieniam tytuł, ale Magda ja cię proszę bierz rachunki na to, zeby nikt nie miał, żadnego ale.....i od razu wrzucaj na dogo te rachunki i podaj tu konto do wpłat
  19. oj a wy skąd tyle szczeniaków nabrałyście?
  20. oby dzwonił telefon - tylko , ze nie do Moniki :) bo nr do kogo innego
  21. sunia naprawdę nie do poznania, taka to chuda zabiedzona i przerażona bida była , cudownie, ze wreszcie ma DS to rozumiem , ze w Bydgoszczy zmieszkała? Jejku też się sunia najeździła :), zeby ten domek znaleść
  22. no jakos tlumu chętnych nie widać , chyba krzyżyk postawiono na nim :(
  23. ja podniosę może ktoś zauważy prośbę o bazarek Margi 20zl Mruczka 25zł Mamamuminka 20zl Juz wrzucam na pierwszą - czyli 125 ( bo tyle brakowalo) - 65zl =czyli obecnie na hotel brakuje 60zł i jeszcze karma wet. potrzebna na psiaka
×
×
  • Create New...