-
Posts
13225 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by idusiek
-
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Wskazówka juz od 3 dni ma normalne kupy..żeby nie zapeszyc- ale chyba idzie na dobre.:multi: mozna powoli zacząc poszukiwania domku dla niego i Buby. -
TERIEROWATY RUBENS- ma w końcu cudowny domek !!!
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Czeka i czeka a nikt nie reaguje ..:-( -
przyjacielska Kropka w typie amstaffa- szukamy domu!
idusiek replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
ale co to znaczy, że nie dostałaś? chyba nie tylko Fela ma w tych sprawach głos....nie rozumiem- ile osób było za a ile przeciw?:roll: Bo raczej wiekszość sie po prostu nie wypowiedziała niż powiedziała NIE. Dobrze obie wiemy, ze gdyby miała sterylkę zaraz po cieczce, to taka sytuacja nie miałaby miejsca. To normalne, że urodziła, taka kolej rzeczy..:shake: -
TERIEROWATY RUBENS- ma w końcu cudowny domek !!!
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
a mozesz ?:oops: -
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
idusiek replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
[B]Beam6[/B] - zadeklarowałaś chęć ogłoszenia Meli w Moim Psie- pytałas o koszty: 55 zł za zdjęcie z ramką plus 10 zł za każdą linijkę tekstu/ w necie 15 zł za linijkę. I co z tym sponsorem ?:cool3: a małe rosną, rosną.. -
[CENTER]A oto Pchełka, ktora jak widać po zdjęciach- ma się bardzo dobrze. Uczy "jak polować na myszy i gruszki pod drzewem" kota, który do tej pory polował na chrupki z miski, chodzi na spacery i coraz mniej szarpie, generalnie- wszyscy ją kochają i ma tam jak w niebie :loveu: kosmicznie długie uszy:cool3: [IMG]http://images31.fotosik.pl/357/80b2b0c4ac91c19e.jpg[/IMG] sie rozciągam, po zabawach z moim kocim kumplem ;) [IMG]http://images37.fotosik.pl/8/8c3f270a7580bc88med.jpg[/IMG] i po raz pierwszy z klapniętymi uszami z cyklu "padł pies";) [IMG]http://images41.fotosik.pl/8/d5d9d8bd3e4f5e0a.jpg[/IMG][/CENTER]
-
przyjacielska Kropka w typie amstaffa- szukamy domu!
idusiek replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Kurdę, własnie dlatego zostawiając psiaka w hoteliku trzeba się nim interesowac, zaglądać.... A kiedy byłaś u niej ostatnio? Jak w ciagu ostatniego miesiąca - to na pewno byłoby widac cos...:roll: Sterylka w tym momencie też odłożona na 2 miesiace przynajmniej...:roll: Shit... -
o kurdę... ale nuemr jakby to był ten pies.. moze ktoś sprawdzic szybko czy reaguje na to imię ?:)
-
jak ma się Przypadek? wiem, ze udało się trochę zbić cenę zabiegu...;)
-
TERIEROWATY RUBENS- ma w końcu cudowny domek !!!
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Hop hop.... -
TERIEROWATY RUBENS- ma w końcu cudowny domek !!!
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Rubi hop, niech cie swiat zobaczy ! -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
została?:roll: a jakie kupy? ..... Kiedy ciachniemy Perełkę? -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
kiniiaaa miała jechać dziś do Teresina...czekamy na wiadomości.:roll: -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Rudolfik to też ciotka ?;) Jeszcze trochę i Wskazówka wygryzie Ci Twoje psy z domu:evil_lol: -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
:) czyli bardzo dobrze:evil_lol: - Dzięki za info GameBoy:thumbs: P.S, nie wiem czy wiesz, ale ona miala pierwotne imię własnie Gryzia :D .......... Teraz tylko Bubę trzeba wzmocnić i znależć chociaż tymczas a Wskazówkę pozbawić biegunki i mamy towarzycho w normie ;) -
Szaman odszedł za TM. Tak krótko cieszył się nowym domem. :-(
idusiek replied to lika's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
to jest tak jak z moim Koralem... Trzymajcie się. -
możan poznać po cyckach=- nabrzmiałych , mozna poznać po tym jak sunia się porusza- zwykle wolniej i juz tak nie skacze, przed rozwiązaniem opuszcza się też brzuszek - szczeniaki kierują się do wyjścia ;)
-
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[B]Wskazówkę [/B]nosi, nosi go po całym łóżku, schodach i wszędzie, gdziekolwiek jest w stanie się zmieścić :evil_lol: Terroryzuje inne psy i wariuje od rana- jego nie sposób uspokoić jak już się zacznie dzień i zabawa :crazyeye:Kupa taka sobie, ale nie czerwona. Dzis druga dawka surowicy. Odddać go jeszcze nikomu nie można ze względu na kupy, you never know.. ................ [B]Cukierek[/B] ma się lux, wszystko jest w porządku. Duzo je i też jest niesamowitym potworem jezeli chodzi o zabawę:evil_lol: ............... Dzisiaj zabrana będzie też [B]Buba z Teresina[/B] do Konstancina- Bubuś ponoć miała się gorzej, teraz jest lepiej -ale kto to wie, skoro nikt nas nie powiadomił, że miała się źle.....:roll: [B]Szukamy domku DS i DT dla Buby po leczeniu w Konstancinie.[/B] -
a oto zdjęcia Bohuna - czyli ww. doga [CENTER][B]pomożesz mi ? ...[/B][/CENTER] [CENTER][IMG]http://images36.fotosik.pl/7/dbddb798003c46e8.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER][B]nudzi mi się tutaj...[/B] [IMG]http://images34.fotosik.pl/355/2336667aaa1f94c5.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][B]i czekam..może ktoś mnie przygarnie ...[/B][/CENTER] [CENTER][IMG]http://images50.fotosik.pl/7/4200ff43354359ca.jpg[/IMG][/CENTER]
-
TERIEROWATY RUBENS- ma w końcu cudowny domek !!!
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
nikt nie dzwonil.. -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
to fajnie, że psina ma się dobrze. nie rozumiem, czemu jesteś taka wrażliwa na punkcie Natki i przekazania nam numeru kontaktowego do jej nowych włascicieli.:roll: Pisalam Ci, że prosimy o ten kontakt tylko ze zwykłej troski a i może wyjaśnienia sprawy- skoro są na nas zdenerwowani.:roll: A sunia najwyraźniej nie ma parwo i mieć nie będzie -właśnie dzięki podanej surowicy. A biegunka była spowodowana robalami... -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
no jest ta coronowiroza czy cos w tym stylu, łagodniejszy przebieg niz parwo a objawy podobne. .......... A Wskazowka dzisiaj zrobil kupę z krwią..... :shake: nadal biega i skacze i w ogole nie widać po nim żadnej choroby, oprócz kupy czerwonawej... - rozpiera i roznosi go energia na całego. Dzisiaj i jutro dostanie surowicę- just in case...