-
Posts
13225 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by idusiek
-
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
idusiek replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
i to tylko 5 zł kosztuje? ze zdjęciem ? -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[CENTER][B][SIZE=5][COLOR=red]PAN WSKAZÓWKA SZUKA BARDZO DOBREGO DOMU[/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER] [IMG]http://images26.fotosik.pl/273/4a0db981f04f393bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/274/6c2bdf8d120ab22dmed.jpg[/IMG] -
TERIEROWATY RUBENS- ma w końcu cudowny domek !!!
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
dla nas nie- na uszach bym stanęla ale by pojechał...dla Pana- taka odległość jest nie do pokonania...a co najlepsze, facet brzmiał dość sensownie na poczatku...:-( Beka- Rita- gdzie ja mam go jeszcze wsadzić z ogłoszeniami- gratka, allegro, gumtree, GW - gdzie jeszcze ???? Moze ja jakoś żle piszę, albo źle to robię, że on ma takiego pecha....:-( -
proszę ...o najmniejszą reakcję proszę....
-
czekamy :placz: kurdę ,dogomaniacy- czemu nikt nie reaguje????????????????????:-( nikogo nie obchodzi nawet los biedaka Bohuna ??????
-
TERIEROWATY RUBENS- ma w końcu cudowny domek !!!
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Rubi ma allegro od nas Niczyich- nadal telefon milczy w jego sprawie....tzn dzwonil jeden Pan, ale jak sie dowiedzial, gdzie pies a on z Łodzi- to zdezygnował.....:-( -
odezwijcie się dogomaniacy ....proszę ...:placz:
-
i z samochodu .[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/190482/679988/20263980_dscf0013.jpg[/IMG]
-
[CENTER][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=black][COLOR=red][I]Hammer to duży, około 3 letni pies w typie [/I]doga -[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=black][COLOR=red]po prostu molosowaty[I].[/I][/COLOR] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=black]Przez 2 miesiące błąkał się po okolicznej mazowieckiej wsi, skąd trafił do schroniska. Ponieważ jednak jest psem delikatnym, nie potrafił odnaleźć się w panujących tam warunkach. Przestał chodzić, bolały go łapki...[/COLOR][U][COLOR=red]Zabralismy go ze schroniska, bo tam czekałaby go pewna śmierć ![/COLOR][/U][/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=red][COLOR=black]Okazało się, że prawdopodobnie uległ wpadkowi ( stad chore oko i łapa po tej samej stronie ciała ).[/COLOR] [U]Pies został zupełnie wyleczony jest w pełni zdrowy.[/U][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=black]Szukamy dla niego domku,w którym bezkarnie będzie mógl wylegiwac się na kanapie przy swoim właścicielu, kogoś, kto nie pozwoli mu już nigdy zrobić krzywdy,,,,[/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=black]Hammer jest pięknym psem, która uwielbia zabawy i spacery. Idealnym miejscem byłby dla niego dom z ogrodem, po którym mógłby biegać do woli. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=black]Jego mądre oczy mówią same za siebie- "Dużo już przeszedłem w swoim życiu, potrzebuję ciepła i spokoju - czy możesz mi pomóc?"[/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=black]Jest karny i słucha się opiekuna. Uwielbia dzieci i w zabawie z nimi jest bardzo delikatny- potwierdzone. UWIELBIA SUCZKI, ZACHOWUJE SIĘ PRZY NICH JAK PRAWDZIWY DŻENTELMEN :) [/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=black]Obecnie - przebywa w hoteliku we Uciechowie- pod Wrocławiem.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=red]Czeka na tego jedynego, odpowiedzialnego właściciela, który go pokocha i zaopiekuje się nim troskliwie...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [COLOR=red][B][U]22/07/2009 Po pół roku Hammer wrócił właśnie z kolejnej adocji- to już druga [/U][/B][/COLOR][COLOR=red][B][U]( bo pani zaszła w ciążę...)[/U][/B][/COLOR] [CENTER][FONT=Arial]Zdjęcia ze schroniska:[/FONT][/CENTER] [CENTER][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/263/dbddb798003c46e8ge8.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][SIZE=5][COLOR=red][B]Aktualizacja 01.12.2008 :[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [CENTER][B][SIZE=5][COLOR=red][U]UWAGA !!!! BLAGAMY O POMOC HAMMER PILNIE SZUKA [/U][/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=5][COLOR=red][U]DS[/U][/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][SIZE=4][COLOR=magenta][B]Na wątku więcej zdjęć oraz film. [/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [CENTER][SIZE=4][COLOR=purple][B]Plakat do ogłaszania Hammerka na stronie 53 !!!!!![/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [CENTER][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/190482/679988/20951657_new1.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/190482/679988/20951665_new2.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/190482/679988/20951649_new3.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img391.imageshack.us/img391/9053/pict0122nf0.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/1641/pict0105iw3.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
-
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
OBY ...:razz: -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][FONT='Baskerville Old Face']Otó[/FONT][FONT=Times New Roman]ż[/FONT][FONT='Baskerville Old Face'] wszem i wobec informuj[/FONT][FONT=Times New Roman]ę[/FONT][FONT='Baskerville Old Face'], [/FONT][FONT=Times New Roman]ż[/FONT][FONT='Baskerville Old Face']e wczoraj domek znalaz[/FONT][FONT=Times New Roman]ł[/FONT][FONT='Baskerville Old Face']a [B]Buba-teraz Fifi[/B]:multi:[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][/SIZE] [SIZE=3][FONT='Baskerville Old Face']Dogada[/FONT][FONT=Times New Roman]ł[/FONT][FONT='Baskerville Old Face']a si[/FONT][FONT=Times New Roman]ę[/FONT][FONT='Baskerville Old Face'] od razu z Fado- innym szczeniakiem. Mieszka z rodzink[/FONT][FONT=Times New Roman]ą[/FONT][FONT='Baskerville Old Face'] z ma[/FONT][FONT=Times New Roman]ł[/FONT][FONT='Baskerville Old Face']ym dzieckiem niedaleko Warszawy. Na pocz[/FONT][FONT=Times New Roman]ą[/FONT][FONT='Baskerville Old Face']tku przestraszona, ale ju[/FONT][FONT=Times New Roman]ż[/FONT][FONT='Baskerville Old Face'] wieczorem pe[/FONT][FONT=Times New Roman]ł[/FONT][FONT='Baskerville Old Face']na zabawy, przytulania, zwiedzania ka[/FONT][FONT=Times New Roman]ż[/FONT][FONT='Baskerville Old Face']dego k[/FONT][FONT=Times New Roman]ą[/FONT][FONT='Baskerville Old Face']ta w mieszkaniu. Ludzie zachwyceni jej urod[/FONT][FONT=Times New Roman]ą[/FONT][FONT='Baskerville Old Face'] i niewinno[/FONT][FONT=Times New Roman]ś[/FONT][FONT='Baskerville Old Face']ci[/FONT][FONT=Times New Roman]ą[/FONT][FONT='Baskerville Old Face'] ;) :evil_lol:w czwartek udaj[/FONT][FONT=Times New Roman]ą[/FONT][FONT='Baskerville Old Face'] si[/FONT][FONT=Times New Roman]ę[/FONT][FONT='Baskerville Old Face'] do weta na ogólny przegl[/FONT][FONT=Times New Roman]ą[/FONT][FONT='Baskerville Old Face']d.[/FONT][/SIZE] [FONT='Baskerville Old Face'][/FONT] [FONT='Baskerville Old Face'][/FONT] [FONT='Baskerville Old Face'][SIZE=3]............[/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT='Baskerville Old Face']Zatem do rozdania pozosta[/FONT][FONT=Times New Roman]ł[/FONT][FONT='Baskerville Old Face'] Pan Wskazówka- kurcz[/FONT][FONT=Times New Roman]ę[/FONT][FONT='Baskerville Old Face'], jak to mo[/FONT][FONT=Times New Roman]ż[/FONT][FONT='Baskerville Old Face']liwe, skoro on by[/FONT][FONT=Times New Roman]ł[/FONT][FONT='Baskerville Old Face'] ( nie oszukujmy si[/FONT][FONT=Times New Roman]ę[/FONT][FONT='Baskerville Old Face'] ) naj[/FONT][FONT=Times New Roman]ł[/FONT][FONT='Baskerville Old Face']adniejszy z ca[/FONT][FONT=Times New Roman]ł[/FONT][FONT='Baskerville Old Face']ego miotu ? :cool1:[/FONT][/SIZE] -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
bo ja wiem ...taki jak kierownica ;) Nie wydaje mi się jakis szczególnie duuuzy, ale rzeczywiscie on i Buba byli najwięksi z rodzeństwa całego. -
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
idusiek replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
Ja bym dała albo do Feli albo do Ludwy- one obie dużo o niej wiedzą -
byłoby super gdyby Roan znalazł w końcu domek, czeka tak długoooo..:roll:
-
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
idusiek replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
[B]beamn6[/B]- Super !!! :lol: Komu przelać- o tym później- teraz skoro będą pieniądze na ogłoszenie, warto się zastanowić, czy akurat w Moim psie warto takie ogłoszenie dawac- trzymam przed sobą MP i widzę, że tu prawie same o hodowli, jest jedno o Rottce o DT, jest jedno o suni.... czy będzie z tego odzew? Sprawa do przemyślenia na dzis- bo tak sobie myślę, że jak ktos kupuje MP to ma juz psa i to pewnie rasowego ( nie to co ja :cool3:) i czy zachęci go takie ogłoszenie o zabiedzonej nierasowej Meli?:roll: Co myślicie? Może jakaś inna gazeta? Moze za pieniądze udałoby sie w GW ze zdjęciem? -
W sobotę mury schroniska opuściła kolejna cudowna psinka - [B]Lolek -zwany teraz Lotusikiem-[/B]:loveu: Bardzo dobrze zniósł podróż - jakby od urodzenia jezdził w samochodzie. Poznał się także ze swoją nową koleżanką Sabą. Na razie -tfu,tfu, zeby nie zapszyć- wszystko układa się dobrze. Zajada się kurczaczkiem z ryżykiem, odżywa po schronisku, jest uwielbiany i obgłaskiwany z każdej strony, niedługo czeka go też niespodzianka- będzie wykastrowany...;) zdjęcia z podróży do domku: [IMG]http://images44.fotosik.pl/9/eaddde2b3418c56fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/9/f8e4447d907f3a71med.jpg[/IMG]
-
Jutro Bohun jedzie do Warszawy na Gagarina. Pewna przemiła osoba z Molosów zdecydowala się zasponsorowac jego leczenie - [U]za co ogromne Bog zapłać !!![/U] Jutro Bohun będzie miał RTG, ktore na pewno wiecej powie nam o jego chorej nodze. Dalsze losy zalezą od tego, jaka będzie diagnoza.:roll: Trzymajcie kciuki !
-
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Trochę fot Wskazówski od Cioci Iduśki ;) Z pobytu u mnie na wczasach ;) "śpisz jeszcze? nieeee.............to niemożliwe.." [IMG]http://images26.fotosik.pl/273/4a0db981f04f393bmed.jpg[/IMG] "przecież już czas na zabawę !!! :multi::diabloti:" [IMG]http://images23.fotosik.pl/272/780e695b0b2a4714med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/9/54345c203c5fc355med.jpg[/IMG] i na spokojnie- uwaga, to się nie zdaża często :evil_lol: [IMG]http://images24.fotosik.pl/274/6c2bdf8d120ab22dmed.jpg[/IMG] i wyjazd z wakacji- "pomagam Cioci Feli kierować" :p prosze zwrócic uwage na wskazowkę w ogonie- zwrócona w kierunku prawym zgodnie z wykonywanym manewrem:p " [IMG]http://images30.fotosik.pl/273/51a4f2d704785eb5med.jpg[/IMG] "pi bip, pi bip - ech, ci młodzi kierowcy za kółkiem:shake:" [IMG]http://images28.fotosik.pl/273/d9bf3d3593e9c822med.jpg[/IMG] -
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
idusiek replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
to sie zmieści -"mela szuka domu":-? i zdjecie .. Beam6 chociaz z 15 zł jeszcze...plizzz :cool3: -
dobrze by było, zeby chociaż on odnalazł wlaściciela...:roll:
-
ja nie rozumiem : rozwiesza ogłoszenia ,daje nagrodę i nie podaje nr telefonu? Przeciez to własnie jest Przypadek! Czy z tym facetem w ogole nie mozna się skontaktować???? Nie wiecie w jakiej okolicy mieszka? Moze poszukac, popytac sasiadów jego?
-
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Buba też ma się dobrze - silna zdrowa i do adopcji gotowa ;) -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
No, Wskazówka przegryzł za to całe nogi Feli :evil_lol: I lata po calym domu z jej 3 psami, które non stop go zabawiają- takie psie nianie sobie znalazł:p