Jump to content
Dogomania

idusiek

Members
  • Posts

    13225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by idusiek

  1. siemienie lniane jest na osłonę żoładka i jelit ;)
  2. dzisiaj robie mu allegro- tylko nie wiem co napisac a propos jego chorob bo i oko jest leczone i antybiotyk działa i jest lepiej a jednak na starośc mogą sie pojawić lekkie probmey ze stawami... Onek- trzymaj się ! Dasz radę a my mu od juz szukamy domu !!
  3. a co z tym domkiem co mu sie szykował ?:roll: Jest jakas odpowiedz?
  4. Kurde, a pluszową piłkę to miał w nosie...a z Kubusiem się bawi- to może jednak Tigger ?:) Jak go nazwiemy Hammer, to go nikt nie weżmie....bo sie będzie bał :p Onek, a jak Twoje pociechy? Trzymaj się, jestem z Tobą całym psim sercem !!! To gdzie teraz mieszka Hammer/Tigger? - skoro furtka połamana..
  5. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy32/190482/655922/20318883_2.jpg[/IMG] [CENTER][B][SIZE=4][COLOR=red]Skarpetka w nowym domku:loveu:[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]
  6. Kurdę, zachodzę w głowę czemu on taki pewny siebie nagle się zrobil... W schronie tez siedzial w dużym psem- podhalanką i było ok... Onek, powoli i na razie w izolacji. Dzisiaj też rzucał sie na Twoje pociechy?:roll:
  7. Onek - To może Tygrys albo Tygrysek, albo wiem, wiem wiem, - [B]Tigger [/B]:) ( ale czytaj tiger -jak z Kubusia P. a nie tajger :cool3:). Co do socjalizacji, powinien wypowiedzieć sie fachowiec- ja to zwykly burek jestem...jak probowalam zsocjalizować szczeniora z Felą razem to mało się ze strachu nie zsikałysmy obie jak jeden pies szczeknął ( a szczeknal, bo coś sie działo na zewnatrz :oops:). żeby nie było -Feli potem się udało:p Ja to umiem tylko poradzić : spokojnie, i najlepiej poznawać na obcym dla obu stron terenie i żeby to wygladało jak spotkanie a nie na silę poznawanie;). Wtedy 2 strony nie będą takie ważne i dominujące. P.S. ale jutro Ci fotek nie daruję, ok ?:)
  8. zdjęcia, zdjęcia !!! postuluje o zdjęcia ! :cool3: Bohunek, tak jak juz wcześniej gdzieś pisałam.., to kochana psina i zrobi wszystko dla nowego domku ! A to ze się nie lubi z Twoimi pociechami - to poczatek ,daj mu czas. Jest dzisiaj bowiem zmeczony, w nowym miejscu i jeszcze śmierdzi - to musiał chłopak czymś zaimponować nowym kolegom, nie ?;) - to siłom swoiom :cool1:;) [B]Bedzie dobrze, trzymam kciuki ! Onek, jeszcze raz sedrecznie Ci dziekujęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę !!!!:buzi:[/B]
  9. ech, czemu masz rację rita60.... ?:-(
  10. dzwoniły do mnie 3 osoby- 1 z Łodzi - powiedzial, że nie przyjedzie... 2 z Krakowa chciała przyjechac ,ale ma drugiego psa i odpada, bo Rubens sie nie dogaduje...3 mieszka pod Warszawą ale nie ma samochodu...i sama nie wie czego chce :roll: takie mam na razie wieści...:-(
  11. OlimpiaK - Mam wrażenie, że Ci ludzie robią wlaśnie coś takiego. Krotkie wyjazdy kojarzące się z czyms fajnym. Dbają o nią i starają się naprawdę bardzo, żeby było jej jak w niebie !:loveu:
  12. Pimpuś ma allegro ( i alegratkę i gumtree )....tylko jakieś przechylone w lewo jakies, nie wiem jakies dziwne jakies... miejmy nadzieję, że nie wpłynie to negatywnie na zainteresowanie, bo ja tego przesunąc naprawdę nie umiem. :angryy: Wystarczy ze 2 razy skasowalam i robiłam od nowa :shake: pierdoła ze mnie ...:oops:
  13. Ty mnie straszysz :mad: czy się chwalisz ? :cool3: [SIZE=1]*żarcik taki ;)[/SIZE]
  14. To chyba będzie seria "Bohun w odsłonie nocy", bo to przeciez cały dzien Ci zajmie przejechanie taaaaakiej drogi ;)
  15. znalazła i to takie zajebisty, ze nie posiadam się z radości. Panstwo mieli identycznego terierka przez 10 lat, ktory niedawno odszedł. Są boscy i będą o nią dbać jak o księzniczkę swoją- jestem tego pewna ! :loveu: A co do Rubiego- to ja uważam ,że on ma po prostu ogromnego pecha ..:placz: a ja razem z nim :roll:
  16. ok ,teraz juz mogę aczkolwiek powinna to zrobić kiniaaa, bo ona opiekowała się sprawą :roll: no ale nie mogę wytrzymać ! [CENTER][COLOR=magenta][B][SIZE=4]Oświadczam oficjalnie wszem i wobec, [/SIZE][/B][B][SIZE=4]że...[/SIZE][/B][/COLOR] [B][SIZE=4][COLOR=magenta]Panna Skarpetka ma dom !!!!! :loveu: [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=magenta]Bardzo dobry, dystyngowany dom :cool3:[/COLOR][/SIZE][/B] [B][/B].... [B][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#f4a460][COLOR=royalblue][U]Teraz Czas na Pimpusia i Melę ![/U][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#f4a460][COLOR=royalblue][U]Szukamy im domków !!![/U][/COLOR] [/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]
  17. a ja coś wiem a ja cos wiem ...:eviltong:ale nie powiem, bo znowu zapeszę !!!:roll:
  18. Sunia będzie miala operację usunięcia guzków 23 wrzesnia , dodatkowo, jak się uda będzie też wysterylizowana. Guzki wygladają trochę niebezpiecznie, bo jeden z nich ma ok aż 3 cm......:roll: Przed zabiegiem trzeba zrobić jej badania kontrolne. Czy ktoś miałby czas, żeby z zawieźć ją na badania?:roll: [B]Ona jest taka sliczna i taka rozkoszna....i taka smutna bez prawdziwego domu..............:-([/B] Potrzebna pomoc !!!
  19. musi ,bo aż mnie za serce ściska jak oglądam zdjęcia taka - fajna z niego pisna ,ze musi znależć szybko domek i być zdrowy jak ryba !:p
  20. Super sprawa i super pomoc ! :thumbs:
  21. Bohun ma wątek...który zupełnie nikogo nie obchodzi ....:placz: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=120379[/URL] zajrzyjcie proszę...
  22. no tak ,bez vatu w Polsce to sie chyba tylko kradnie...:mad:
  23. 2 dni temu do nowego domku pojechała Norka ( teraz Diana) :loveu: Państwo są przemili, zawodowi i w ogole to chyba najlepszy domek, jaki mogła sobie wymarzyć ! Państwo mieli juz teriera wiec doskonale wiedzą co i jak. Dianka non stop dziękuję im przymilaniem, dawaniem łapy - za zabranie do ich królestwa :) Sterylka odbędzie się w ciągu miesiąca, bo Państwo nie chcą jej od razu straszyć, boi się jezdzic autem- dlatego wożą ją na krótkie 5 minutowe przejażdzki, zeby zobaczyła ze i wsiada i wysiada razem z nimi( sugeruje to, że może ktoś ją z auta wyrzucil...:angryy:. Jest bosko !!!! - OBY SAMI TACY LUDZIE ZABIERALI NASZE POCIECHY !!!:bigcool::bigcool::bigcool: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy32/190482/660230/19405355_dsc_0006.jpg[/IMG] * to zdjęcie jeszcze ze schronu.. .......... P.S. Lolek ( teraz Lotus) już ciachnięty i czuje się bardzo dobrze :multi:
×
×
  • Create New...