Jump to content
Dogomania

idusiek

Members
  • Posts

    13225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by idusiek

  1. Halo, beam6- co z tym sponsorem do GW?:cool3: Coś zamilkaś ostatnimi czasy..:roll:
  2. Hopsaj do góry Mała !:cool3:
  3. Felu, czy to dziś jest ten dzień ?:cool3: Dzis też wielki dzień Perełki. Za 1-2 godziny będzie miała zabieg. Stan ogólny dobry...tylko przestraszona bidula :shake:...mam nadzieję, że jak już w końcu znajdzie się w swoim upragnionym, spokojnym, nowym domku, to zapomni o wszystkich wydarzeniach z ostatniego roku...życie dawało jej w kość:roll:
  4. racja, niech więc zmyka i nie sika ;)
  5. [quote name='jayo'] Przypadek okrutnie sie meczy siedzac w zakmnieciu, to mlody psiak, ktory chcialby sie juz wybiegac .. Ale niestety, musi swoje odczekac... Cos o tym wiem :p[/quote] a co o tym wiesz? - z autopsji czy jak ?:p
  6. Jutro? Spij Fela, jutro piątek a za 2 dni - niedziela :cool3:
  7. znaczy - jutro Ci nasika :evil_lol: Hammer, trzymam kciuki, nie zawiedz mnie ! Zobacz jak mnie Twoja "nowa Pani" olała...:roll: [SIZE=1]*żarcik ;)[/SIZE]
  8. a niech Ci Hammer nasika na buty za to olanie mojej osoby :evil_lol: ;)
  9. ma , na maxa...:placz:
  10. Jeżeli chodzi o psy- oczywiście, że się o nie martwię, chyba tak jak każda z nas - Niczyich...:roll:
  11. a ja a ja ?:roll:
  12. Dzielny pies a jeszcze bardziej dzielna jego tymczasowa opiekunka ! :multi: Iwonko, zrobisz jakieś fajne zdjęcia, skoro jego stan cały czas Ulega poprawie ?;)Na PEWNO WYGLADA SŁODKO :lol:
  13. spox ;) dla mnie wszystko ok
  14. Próbowałam ...ale oczywsicie ponoć dzieci tej Pani twierdzą, że jej nie zawiozą...A było tak pięknie....i nawet mnie pouczała, że źle ostrzzony, że on piękny, że miała airedale....ech....kur....:placz:
  15. Mały łobuziak .... no, jest jeszcze ...
  16. [quote name='onek']Na adopcje.org juz dałam:oops: powinno lada chwila sie ukazać :) Ciekawe co zrobia z dublem ? Dzięki :)[/quote] Z alegratki duble usuwają...ale z adopcje.org to nie wiem :roll:
  17. super ! vena&vivi - bardfzo dobra robota - trochę podublowana, ale jak najbardziej ok :)Dzięki wielkie za pomoc ! Teraz tak tylko myslę, czy nie zmienić tego na Cane corso- skoro się okazał inno- podobną rasą ?:)
  18. nici z dobrych wieści ....miałam domek dla rubiego...wczoraj zadzwoniła Pani, że nie przyjedzie, bo jej dzieci nie chcą jej przywieżć z Poznania i się boją ,że jak mają kota- jej dzieci mieszkają obok- to Rubens go zje.....:placz::placz::placz: i tyle z domku nowego.... a mialam juz umowę, dane i wszystko ...
  19. Hopsaj do góry!
  20. :-(Przykro mi ...Kropka jednak wiedziala co robi
  21. Zgadzam siec , zgadzam się !!!:-(
  22. Hopsaj z rana Hammerek :cool3:
×
×
  • Create New...