Felu, czy to dziś jest ten dzień ?:cool3:
Dzis też wielki dzień Perełki. Za 1-2 godziny będzie miała zabieg. Stan ogólny dobry...tylko przestraszona bidula :shake:...mam nadzieję, że jak już w końcu znajdzie się w swoim upragnionym, spokojnym, nowym domku, to zapomni o wszystkich wydarzeniach z ostatniego roku...życie dawało jej w kość:roll: