Jump to content
Dogomania

idusiek

Members
  • Posts

    13225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by idusiek

  1. GameBoy- super, to dobre wiadomości ! a jak jej kupy? nie ma juz biegunki ani robaków? Czy dostaniemy kontakt do ludzi, ktorzy ją adoptowali ?:cool3:
  2. Gdzie zatem odbędzie się zabieg? Lemański czy Janicki? Kiedy? Wczoraj czytalam, że pies dzisiaj o 13 opuszcza Gagarina ... Dzwoniłas juz może do Feli?
  3. Mamy problem.... w schronisku przebywa od mniej wiecej 2 tygodni DOG ( zdjęcie wstawię jak wrócę do domu ). Nie dośc, że ma chore oczy i dodatkowo z dnia na dzień kulał coraz bardziej. Ma spuchniętą przednią łapę i od 2 dni nie chodzi wcale, każdy ruch sprawia mu ból. w Ostrowi ani okolicach nie ma zadnego RTG, zeby dowiedzieć się co konkretnie dolega psiakowi... Co robimy? Psa na spacer wyprowadzała Zojkaaa- z jej relacji wynika, że psiak jest kochany i wcale nie jakiś stary... Podejrzewamy komplikacje może po złamaniu... [B]CO ROBIMY?[/B]
  4. Ewusek, Esperanza, Jayo - CZY KTOŚ MA ZAMIAR ZADZWONIĆ DO FELI I PRZEKAZAĆ JEJ NIEZBĘDNE INFORMACJE ?:roll:
  5. cos tu cicho strasznie.......:shake:
  6. ..no comments... :p zgadzam się zupełnie z gamoniem.
  7. jayo zadzwoń do Feli. Ona nie jest przy kompie i nie będzie śledzić watków na dogo, żeby wiedziec o czym i z kim gadac ... [B]ZADZWOŃ.[/B]
  8. [B]Dobrze, pomożemy szczeniakowi.[/B] [B]Jeżeli pies nie będzie mogl miec teraz operacji- co z nim dalej ?[/B] ............ Jeżeli natomiast chodzi o Sokoła, nie wiem o jakim psie piszesz ( bo niby skad mam wiedziec...) - napisz na wątku, jeżeli prosisz o wsparcie. Jayo, doskonale znasz zasady, musi zgodzić się większośc a jeżeli reszta nie ma pojęcia, co i na co i po co i kto i dlaczego- too czym my rozmawiamy... :roll:
  9. [quote name='Ewusek'] [SIZE=3][COLOR=red][B]Czy Stowarzyszenie zechce pokryc koszty leczenia tego psa ???[/B][/COLOR][/SIZE][/quote] Przeciez pomoc została WYRAŹNIE zaproponowana Ewusek, a decyzja neleży do Was...
  10. [quote name='jayo']w sprawie pieniedzy czy zabiegu, bo nie wiem o co pytasz??[/quote] Dobrze wiesz :p - [U]w sprawie pieniędzy[/U] - jezeli psiakowi zaczną pracowac nerki i zabieg będzie mial miejsce ( niewazne którego dnia, ale lepiej u Janickiego ).
  11. Jaka decyzja w kwestii finalnej?
  12. Tak sie sklada, ze ty nigdy nie bylas obecna na naszych spotkaniach i nie wiesz co bylo ustalone... Mielismy pomagac WSZYSTKIM PSOM, KTORE WPADNĄ NAM POD NOGI... [COLOR=red][B]byłam na spotkaniu, to Ciebie nie było - ponadto czytalam sprawozdania, status[/B][/COLOR] :cool3: W Statucie mamy napisane "pomoc psom, a w szczegolnosci z OM" - tzn. ze nie tylko psom ze schronu - zrozum to wreszcie. [B][COLOR=red]wiem ,rozumiem i widzę od dawna.[/COLOR][/B] Nie mozecie z Ela robic terroru, ze tylko wasze albo nasz psy maja opieke... jakie nasze ? jakie wasze ? kto jest w tych grupach ??? Uzywasz takiego slownictwa a ja nie wiem kto tak jest - wyjasnij mi, prosze... [B][COLOR=red]P[/COLOR][COLOR=red]ro[/COLOR][COLOR=red]szę bardzo - główne osoby u "nas" :Zojka, Fela, Ludwa, Ja. gowne u "was" - Ty, Esperanza, jayo, gemsi. Ja nie mam pojęcia o większosci psów ostatnio przygarniętych przez tą grupę w stowarzyszeniu - a wypominacie wszyscy brak przepływu informacji.. :roll: Podzielilam więc psy na Nasze- czyli dotychczasowe stowarzyszenia oraz Wasze - czyli te 39 szt, ktore ostatnio trafiły pod Waszą opiekę bez porusznia tego na naszym wspolnym wątku.Zakładam więc, że ze stowarzyszeniem nie chcecie mieć nic wspolnego.:roll:[/COLOR][/B] Musimy wreszcie wiekszoscia decydowac komu pomoc a komu nie, nie moze to byc tylko i wylacznie decyzje twoja i Feli [COLOR=red][B]własnie decydujemy większością, tylko, że nie wiedząc o tym co się dzieje np, tutaj- jak miala zapaść decyzja? Ja nie mam wizji ani snów proroczych...[/B][/COLOR] Oczywiscie, ze Stowarzyszenie mi pomoglo, ale bardziej Stowarzyszeniu pomoglam ja i psy, ktore zarobily na siebie i innych...- [COLOR=red][B]Egoistka z Ciebie...Stowarzyszeniu pomagają i psy i ludzie, którzy ogranizują dla nich pomoc. Wolontariusz nie wypomina komu i bardzo pomógl...[/B][/COLOR] JA sie nie odcinam od stowarzyszenia ! Chce brac dalej aktywny udzial ale ... pisalam juz o tym na watku ostrowskim i w mailach... nie moze byc tak, ze decyzyjna jest tylko jedna osoba...[/quote] - [COLOR=red][B]Co ty opowiadasz Ewusek? Z tego co zauwazyłam, to na atku opisywane były przypadki i to własnie większość decydowała czy pomagamy,jak i komu..[/B][/COLOR] [B][/B] [B][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Ewusek - Będziesz się nadal ze mną kłocic na forum publicznym, czy ustalisz z osobami zainteresowanymi i mającymi pod opieką piesa, co z nim dalej ?:roll:[/COLOR][/SIZE][/B] [B][/B]
  13. Hop ,hop do góry, niech Cie zobaczą !!!
  14. [SIZE=1]Wiesz co Ewusek, przestań sie pienić, bo nie ma o co i po co i to nie miejsce ani czas na wylewanie Twoich żalów. Psu trzeba pomóc jak najszybciej i koniec.[/SIZE] Mi wiele psów wpada pod koła, wpada w ręce i wpada na ulicę, gdzie mieszkam. Nie proszę jednak stowarzyszenia o pomoc, jeżeli wiem, że na koncie mamy obecnie pewnie z 60 psów ( "nasze" i "Wasze" łącznie ) i codziennie ich przybywa. Moze nie podrózuję tak bardzo jak inni, żeby znajdować psy po całej Polsce, ale uwierz mi, że mam ich na oku wiele. Najprostrzym przykładem są 2 przypadki: [B]Misiek z Broku[/B]- pies kioskowy, nie złapany przez schronisko, mieszkający pod bramą Pani z kiosku..i wiesz co? Pani z kiosku umarła na raka a pies błąkał się po całym mieście...Było z nim coraz gorzej i gorzej a ja nie mogłam zrobić nic, bo wiem, że byłoby to "przegięcie pały". Miśka nie widziałam od miesiąca....zgadnij, co mogło się z nim stać? [B]Drugi przykład[/B], Pani, ktora osobiście prosila stowarzyszenie - dzwonila do nas z prośbą o pomoc- przybłąkała się do niej suczka ( nazwana Kropką) dzika, bojąca się ludzi, kulejąca, wychudzona. Zadzwoniła z błaganiem, żebyśmu pomogli (nie do mnie). Pies nie dał jednak do siebie podejść....Pani powiedziła, że spuścil jej ktoś łomot ( podejrzewa sąsiada, ktoremu pies nie pasował ). Suki jednak nie dało się złapać.... A jak już się trochę pozbierała i zaczęła nabierać ponownie zaufania do ludzi- zniknęła, nie ma jej w żadnym rowie, przy lesie, przy stodołach....- jak myślisz, co się z nią stało ?? Mogę mnozyć przykłady- Ewusek, uwierz mi, że nie możemy zająć się każdym psem, naprawdę nie możemy....sama dobrze wiesz. Jeżeli wokól niego są ludzie - istnieje szansa, że mu się uda. My nie mamy możliwości zaopiekowania się każdym psem, za mali jesteśmy.... Ale oddzielanie się od watku Niczyich zupełnie, bez nawet cienia wiary, że uda się pomóc- jest conajmniej gówniarskie i przykre. [B]Ewusek[/B], a w ilu przypadkach stowarzyszenie pomogło Twoim i nie Twoim psom? Te razy liczylaś czy tylko te na "nie" pamietasz? To nieuczciwe, jaką polityką się kierujecie. Psa czeka śmierć albo uspanie a Wy zabijacie wątek prosbami i umartwianiem się nad kosztami, zamiast napisać, albo nawet wspomnieć...... [B]Rozumem, że w ten sposób odcinacie się od Stowarzyszenia na zawsze i zupełnie?:roll:[/B]
  15. no nic sie nie klaruje, bo wszscy milczą jak zaklęci...:roll:
  16. ale czemu po kosztach i czemu szukacie- skoro Janicki jest najlepszym specjalistą a pieniądze na operację się znajdą?:roll: Czy ktoś może mi odpowiedzieć jasno i wyraźnie, bo ja czegoś nie rozumiem...:roll:
  17. [B]Kora[/B]- monopol na co ? Nie rozumiem o co Ci chodzi .... Ja tylko grzecznie pytam i sie dziwię- czemu nikt nic nie napisal, nie zadzwonil, że jest taka sytuacja... Przecież osoby, które znalazły psiaka [B]należą do tego wlasnie[/B] [B]stowarzyszenia[/B] a żadna z nich nie napisala nic o tej sytuacji na naszym stałym wątku....:roll:
  18. Moi Drodzy, czemu część z Niczyich nie wie nic na temat tego psiaka? :roll: Może pomoc i pieniądze znalazłaby się szybciej.... [B]Janicki zna stowarzyszenie, jest specjalistą i na pewno nam pomoże...nie warto szukać niesprawdzonych osób, tylko wykonywać zabieg ...[/B] Tak jak napisała jayo- operacja potrzebna jest na już a kosztami zajmiemy się później.. Tylko czemu nikt nic nie napisał na naszym stałym wątku ....? :shake: Przecież tu chodzi o życie psa a nie jakieś porachunki i osobiste przeprawy....
  19. i jakl z Herką? ktoś dzownił, pytał...?:roll:
  20. Na wszystko :p, więc nie ma problemu Przekazano nam jej książeczkę szczepień podczas ostatniej wizyty z schronie w piątek- więc świeża sprawa ;) Ucałuj od nas w czółko Duszkę, niech się dobrze chowa :multi:, a książeczkę jakoś doślemy.
  21. no nie taka maleńka ta zmiana ciociu Camra....;) [IMG]http://images23.fotosik.pl/270/c03d85020d91f37dmed.jpg[/IMG] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img367.imageshack.us/img367/2402/dusia4fh1.jpg[/IMG][/URL] Camra- mamy książeczkę Duszki, jest zaszczepiona. Dziękujemy Wam za tak troskliwą opiekę nad Duszką, od razu widać, że inny pies :multi:
  22. dokładnie ,nie odezwała sie juz dzisiaj...:shake: Rubi, hopsaj !!!
  23. [quote name='auraa']Jest mi tak smutno,wróciłam z pracy do domu i ryczę.:-([/quote] A ty Ciotka nie rycz, bo starałaś się jak mogłas, trzeźwośc umysłu zachowałaś, kroplówę kazałaś podłączać mimo, iż oni nie było przekonania i z Gagarina do Konstancina wiozłaś -dumnam z Ciebie. Mały przynajmniej juz nie cierpi tylko sobie bryka w psim niebie.
  24. tylko, że to cały czas niewidoma sprawa.... test, ktory wychodzi "słabo dodatni" nie musi oznaczać, że to parwo... [B]Poza tym i Wskazówka i Cukierek są ok - oba brykają , Buba ponoć też[/B]. Cukierek mial wczoraj zły dzień a juz dziś po kroplówach i RTG jest bardzo dobrze, je, skacze i wariuje. Wskazówka też je skacze jak krolik i wariuje na maxa- ja mam całe łapy zgryzione :evil_lol: ............ Ty też sama pisałaś, że Natka ma sranie i nic poza tym tzn, oprócz tego, że dzika jest - znaczy była...;) GameBoy - a czy Natka nadal ma sranie? co powiedzieli ludzie na prośbę udostępnienia nam ich danych kontaktowych ?
  25. Trzeba podać jej surowicę ....ale ona juz zaszczepiona tak? ( chyba ze coś zle przeczytalam...). Gamebody - jaka ta biegunka? Z robalami, kolor?:roll: .......... Wskazówka miał wczoraj dzieb robalowy- 4 razy bieguna i robale..... Dzisiaj juz jest lepiej. On nadal je i jest bardzo zywy i zdrowy- prócz tych kup :roll: ..... Gryzia- biegunka .......... Cukierek mial wczoraj biegunkę, dzisiaj też idzie do weta, byl wczoraj apatyczny.... ........... Buba w Teresinie - ponoć ok.
×
×
  • Create New...