-
Posts
13225 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by idusiek
-
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
mial..... kurdę.. nie pisz tak, bo będę ryczeć :-( Teraz najważniejsze, żeby było ok z pozostałymi ... -
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
idusiek replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
No cóż ,to chyba jasne, że Skarpetka musi znać się na modzie a Pimpuś lubi płeć przeciwną, prawda? :cool3: -
[CENTER][B][U]:loveu: Z notatnika szczęśliwych zakończeń :loveu:[/U][/B][/CENTER] a oto [B]Miętus[/B] juz w nowym domku - z opowiadań wiem, że: pilnuje się Pani, bardzo ładnie chodzi na smyczy, preferuje chrupki do jedzenia, byl juz na szczepieniach, szczeka na Ojca swojej Pani :evil_lol: i przychodzi rano do łóżka na mizianie :loveu:a i na dobranoc czyta Urodę, żeby dbać o linię i wygląd ;) [IMG]http://images33.fotosik.pl/359/efe6adfbea60e1damed.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/271/37a33a05afe8a88emed.jpg[/IMG] ............................... W piątek do domku prawie w gorach pojechał [B]Gryf[/B] - a oto Gryf przed tuż przed podrożą: [IMG]http://images27.fotosik.pl/270/31d05adf43286239.jpg[/IMG] Podczas jazdy zachowywał się bardzo dobrze, w nowym domku dostał na pierszą noc kocyk z podrózy...zaciągnał więc go sobie na kanapę i tak zadomowił się u swoich właścicieli :evil_lol: Gryf bardzo ładnie chodzi na smyczy, zna podstawowe komendy- wszyscy zaskoczeni i zachwyceni :) ...................... Mam też wiadomości od Pani [B]Snow'iego[/B] - jak widać na załączonym obrazku, psiak ma się baaardzo dobrze :multi: [IMG]http://images32.fotosik.pl/353/8858c1a1db189b14.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/6/52cee2278113dd4f.jpg[/IMG]
-
TERIEROWATY RUBENS- ma w końcu cudowny domek !!!
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
dostałam maila w sprawei Rubensa- zobaczymy co dalej, bo Pani od piątku się nie odezwała, no ale w koncu weekend. łudzę się, że się jeszcze odezwie.....:roll: -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[B]Kamyczek[/B] nie dał rady...........:placz: ['] ['] ['] Auraa byla z nim od południa na Gagarina. Jadąc maluch z minuty na minutę gasł... w lecznicy lało mu się z pupy...dostał leki i kroplówkę, ale tam nie chceli go przyjąc, bo podejrzewali parwo - test wyszedł słabo dodatni.Trochę poprawiony pojechał do Konstancina. Niestety w trakcie drogi odszedł na kolanach auryy....:-( Na Gagarina powiedzieli, żeby dać jeszcze raz wszystkim małym surowicę (jeszcze trochę ma ludwa) a dopiero potem, za 1-2 tyg. szczepić. Szczególna uwaga na najmniejsze- czyli w tym momencie na Gryzię/Pinię/Natkę. [B]Cukierek vel Lucky -[/B] ok- aczkolwiek zjadł wczoraj kawałek papieru i byl na kroplówce, bo wymiotował i miał biegunkę.Dzisiaj jest juz ok. [B]Pan Wskazówka[/B]- je, bawi się i wsyzstko ok, ale ma znowu biegunkę z robalami.....:shake: [B]Buba w Tersienie[/B]- wg opiekunki wszystko O.K., jest żywa, bawi się, kupy modelowe. Będzie dzwonić jakby się coś zadziało - ale najlepiej byłoby ją stamtąd zabrać .... [B]Gryzia/ Pinia/ Natka[/B]- po obrazkach O.K ,ale na sranie .W poniedziałek wizyta u weta -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
nieee :placz: Kamyczek ,trzymaj sie psiulku !!! -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
oj shit......:-( Kamykos- trzymaj się mały, będzie dobrze ,Ciocia auraa na pewno się Tobą dobrze zajmie !!! Kurczę, czemu te robaki nie dają za wygraną nooooooooo?!!! chyba naprawdę to perantellum( czy jakos tak) jest za słabe dla psiaków... ......... a jak on dzisiaj? Bo Wskazowka miał jeszcze wczoraj biegunę a dziś juz kupa z deka lepsza.No i wariat od rana. :evil_lol: -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Auraa a jak Kamyczek vel Snupi?:roll: Martwię się o niego ... -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Gameboy - to super ,mam nadzieję, że ludzie nie będą mieć nic przeciwko...to ja psiaki dogladałam do 4 tygodni ich życia i opiekowalam się sunią i nimi, więc chyba nowi szczesliwi posiadacze nie będą mieć nic przeciwko ...bo bylam ich drugą mamusią do czasu przewiezienia do Teresina;) -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
podziwia, podziwia :loveu:muzę powiedzieć, ze wyrósł na przystojego malucha ze u ha ha ;) A byl taki piekny jak Pinia na poczatku ....;) Moj Wskazówka ma sie lepiej, zrobil normalną prawie kupę i własnie gotuje mu się ryżyk z kurczaczkiem :) GameBoy a mozesz podac nam jakies namiary na tych ludzi co adoptowali Pinię ?:);) -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
słabo .... :roll:a może ten rosól jak pisala gdgt? -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Auraa jedz z nim do weta :roll: Moj zrobil dzisiaj rano prawie modelową kupę po calonocnej biegunce. Skacze jak królik i nie sposób go uspokoić :evil_lol: -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
a ja to mam wrażenie, że one wszystkie wypiękniały pod okiem człowieka. A Pinia to naprawdę wyjątkowo, aż jej nie poznałam :loveu: Wskazówka całą noc biegunkował, regularnie co 2 godziny.:roll: uspokoil się dopiero po 3 kupie o 4 rano. Teraz śmiga, bawi się, je. Tak jakby ta biegunka tylko została, bo tak to zdrowy jak ryba :loveu: Od 4 spał na lózku aż o 7 nas obudzil i było koniec spania, wstawać lenie, trzeba się baaaaawić... i jeb mnie w nos :evil_lol: -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Auraa toć to Kamyk byl :) GameBody- wyladniała Gryzia ( Pinia) u Ciebie jakoś a myślalam, że ona najmniej pociągająca jest. Kiedy można Ci wstawić Bubę- ostatnią z miotu? Wskazówka zjadł dopiero wieczorem, ale ma za to wilczy apetyt :) Do adopcji nie idzie z powodu sraki dnia dzisiejszego. Poczeka na lepsze czasy. ktore mam nadzieję juz niebawem ;) -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
to i Bubę trzeba Ci podrzucić po adopcji Gryzi:cool3: Wskazowka dzisiaj znowu ma biegunkę ....:shake: -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
nie to co nasze ;) one się rozkręcą- jak Wskazowka i cukierek- oby tylko miały szansę.... -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
idusiek replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
w Ostrowi też współpracuje sie dobrze :) -
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
idusiek replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
sama słodycz :loveu: -
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
idusiek replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
a Pimpek nie ma sesji indywidualnej?:roll: -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
idusiek replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
1.Ładna strona gemsi, gratuluję - tylko czemu reszta się nie chwali?:roll: [SIZE=1]*(może z powodu plagiatu ?)[/SIZE] 2. Na koncercie charytatywnym w tym roku zebrano około 3 tyś złotych 3. Nie trzeba dzwonić z awanturami do gazety, żeby drukowała Wasze psiaki :-o, dziennikarze chętnie pomagają a i mnie można było zapytać ;) 4. Ponoć w Kurszewie jest lepiej niż w Ostrowi... -
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
idusiek replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
taką zadumaną to ja ją uwielbiam- taka Prawdziwa Matka Polka :) a co u reszty ? jak Pimpuś i Skarpetka ?:loveu: Czy wsszystko ok?