Jump to content
Dogomania

idusiek

Members
  • Posts

    13225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by idusiek

  1. w tamtym tygodniu, dzisiaj nie .. dam mu przerwę umieszczę na gumtree i .....i gdzie jeszcze mogę?
  2. chyba robaków nie da sie zlapać, przenieśc na innego psa? Moj drzyzdnął w nocy a teraz już tylko trochę luźna, ale dużo lepsza. :lol: Wskazowka jest w dobrym stanie...nie wiedzialam , że reszcie się pogorszylo.. i że Gryzia się boi? kurdę, ona byla najodważniejsza.... Martwię się o nie..:shake: Z tego co wiem co one jadły ryżyk, Brita oraz jakies puszki ( nazwę zna Fela, kupowała w Arze). A z tymi robakami to juz przesada, skad ich tyle? Moze dlatego, że za pierwszym razem dostały Perantelum i to jest za słabe......:shake:
  3. dokładnie :evil_lol: 1 Pan Cukierek jest od wczoraj w nowm domku.:loveu: 2. Pan Wskazowka nocuje jeszcze dzisiaj u mnie a jutro idzie do domku:loveu: 3 Gryzia u GameBoy :evil_lol: 4. Kamyczek u auraa :cool3: 5 Buba została na razie z mamą, ale dla niej też musimy znależć tymczas, bo juz pora sterylizowac i oddać mamę Perełkę No ! :lol:
  4. Potrzebują socjalizacji ....wiem ...:-( na poczatku w stodole z mamą, potem pod dachem starego pociągu z mamą i ze mną przez 4 wieczory w tygodniu...a potem Teresin- jedzenie i sprzatanie i tyle i my 2 razy w odwiedziny.................. Powiem tylko, że Wskazowka nie byl dziki ,no ale był z bratem. Dla nich wszystko jest totalnie nowe no i bez rodziny, bez mamy i rodzeństwa.............. też bym sie bała ...:-( Będzie lepiej. Oe po prostu potrzebują człowieka i tyle ! :loveu:
  5. nieee :) 26.06 to ja watek rozpoczelam :) a ona chodzila jeszcze z brzuchem :) a urodziły sie 03.07 :) A matka jest malutka Perełką- wcale duza nie jest, taka burkowata czarnulka mała, przed kolana :)
  6. Ty mylisz maluchy Meli z Perełką :) One sie urodziły dokładnie 3.07.2008 - wiec mają 2 miesiące :)
  7. nie taaaam . Perełka jest mniej niż do kolan. jest na 1 stronie na zdjęciu. Małe wieksze niż ona nie będą. A nie gryzie Gryzia? :evil_lol: Wskazówka się wybawil, wyspal, najadł i poszedł znowu spać na torbę podróżną mojego TŻ :D
  8. gryzia pojechala -gameboy - życzę Ci spokojnej nocy :evil_lol:
  9. a ja wiem ,ja wiem - Kamyczkos:loveu: urwisek mały ;) a ze mną dziś śpi Wskazowka - co juz spała z nami we 3 na łożeczku do 20.30 po zabawach wszyscy padli ;)
  10. a zgadnijcie kto dzisiaj ze mną śpi w łożeczku ?:loveu:
  11. hopsaj moje kochanie !!! Czemu Cie nikt nie chce .......:-(
  12. Wydamy, wydamy- ale jak sprawdzisz domek, zeby nie bylo potem kłopotów.... Dowóz też mozliwy jak najbardziej :) A co ze sterylką?
  13. GameBoy - Nora jest w Ostrowi w schronisku. Cichnięta nie jest - chyba ze ja to jakoś mogę poznac, to dokladnie sprawdzę- ale tu jej jeszcze nie ciachali. Jest superowa, zna podstawowe komendy, bardzo lgnie do człowieka, ma ponad rok ale nie wiecej. Młoda zabawowa a jednoczesnie juz ułożona..dogaduje się z innymi psiakami, ale widać, że jest kanapowcem i wcale nie jest jej tam dobrze....:roll: Sunia naprawdę jest miluśna i nadaje się do domku od zaraz.:cool3: Oczywiscie jako terier jest energiczna i skora do zabaw. Na smyczy jej nie prowadzałam, ale myślę, że umie, biorąc pod uwagę, że jest taka mądra i wychowana.
  14. [B]GameBoy[/B] - od nas od nas- ja się nią zajmuję :)
  15. [quote name='auraa']Ciotka!!!!.........uchyl rąbka...:lol:[/quote] Nic nie uchylę, bo dupa z tego wyjdzie - najpierw ma być wszystko ok, a potem będzie uchylanie, wychylanie i chylanie i chlanie ;)
  16. Jam nie chwaląc się taka twórcza :evil_lol: A propoś niego...Fela wlasnie jest z nim w lecznicy.....żesz kur.... znowu biegunka.....:shake: Trzymajcie kciuki, żeby było dobrze !!!
  17. Yogi dziś a jutro............kto wie ....;)
  18. SKO sie nie liczy:eviltong: Kurdę z jakim tupetem ta baba ...:angryy: i błędach i czcionce nie wspomnę
  19. Proszę Państwa !!!!!!!!!! Uwaga- dzisiaj do domku poszedł [B]Pan Cukierek vel Ciasteczko[/B] !!!!!!!!!!! :loveu:
  20. szukamy............ a ja juz nie wiem gdzie szukać :shake:
  21. Zobaczcie, jakiego maila dziś dostalam w sprawie terierki walijskiej - ja osobiście Panią odrzucilam juz rozmowie telefonicznej, jak powiedziała, że suczki nie będzie sterylizować, bo chce ją "dla siebie do domu a jak nie bedzie się lubila z kotami, to ją gdzieś zamknie, bo ma duzo pomieszczeń" - a Wy po mailu co sądzicie? "MAM JESZCZE JEDNO PYTANIE PANI STWIERDZIŁA , ŻE SUCZKĘ NALEŻAŁO BY WYSTERELIZOWAĆ A CZY MOGŁA BY ONA SŁUŻYĆ MNIE DO HODOWLI BYM DOKUPIŁA JEJ PIESKA JA BARDZO DOBRZE TRAKTUJE ZWIERZĘTA MAJĄ ZAPEWNIONE CIEPŁY POSIŁEK I SCHRONIENIE .HODOWLĄ KOTÓW ZAJMUJE SIĘ OD 5 LAT KOTY SĄ W DOMU NIE WYCHODZĄ NA DWÓR NIE MAJĄ KONTAKTU Z INNYMI ZWIERZĘTAMI TAKŻE MI BARDZO ZALEŻY NA SUCZCE NIGDY ZWIERZE NIE ZAZNAŁO U MNIE Z MOJEJ STRONY ZŁA PRZEMOCY LUB GŁODU .JA ROZUMIEM ,ŻE PEWNIE PANI NIE UFA LUDZIOM I DLA TEGO PANI CHCE BY SUCZKA BYŁA WYSTERELIZOWANA .PONIEWAŻ PSEŁDO HODOWLE JAK SIĘ NIERAZ SŁYSZY ,ŻE MAJĄ SUKĘ DO ROZMNAŻANIA A POTEM WYŻUCAJĄ NA ULICE .JA NIE NALEŻE DO TAKICH OSÓB BARDZO KOCHAM ZWIERZĘTA .W SZKOLE PODSTAWOWEJ NALEŻAŁAM KIEDYŚ DO LIGI OCHRONY ZWIERZĄT MIAŁAM LEGITYMACJĘ .TAKŻE PANIĄ ZAPEWNIAM ,ŻE JESTEM OSOBĄ W POŻĄDKU PROSZĘ O ODP POZDRAWIAM." ja już nie skomentuję ...:angryy:
  22. Jaka bida... Ja moją dobkę znalazłam w lesie przywiązaną do drzewa i bez połowy sierści na sobie, dodatkowo po dzieciach ... Strasznie mi szkoda takich pieknych psin... Neruś - hopsaj po domek !!Trzymam kciuki !!
  23. Dokładnie ! :cool3:
  24. Hop hop do góry ,aż pod same chmury !
  25. nie dziw się nasze psiaki są zawsze boooooskie :) A ja się będe upierać - twierdzić, ze On- Gwiazda mial dość fleszy po oczach :evil_lol: No , mógl powiedzieć, ze "Lala zaraz Cię zjem bo mam dość tych zdjęć" ;) i uwaga dobra o tym Yogim- rzeczywiscie jak Yogi tylko czarny - bo to diabeł czarny jest :D
×
×
  • Create New...