Jump to content
Dogomania

idusiek

Members
  • Posts

    13225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by idusiek

  1. Fela mówila mi, że Cukierek napastuje chorego Wskazówkę...- dziwić się mu ?! W końcu miał chłopak szansę, jedyną w życiu ...ale nie na długo, bo Pan Wskazówka ożył i juz ma brata pod swoim pantoflem:evil_lol: [U]Oba to istne ancymony na maxa - nic co rusza albo sie nie rusza- nie umknie ich uwadze !!! :evil_lol:[/U]
  2. [quote name='Fela'][LEFT]A teraz Pan Wskazówka (UWAGA, OŻYŁEM!)[/LEFT] [CENTER][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img381.imageshack.us/img381/9436/wskazowkacw6.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/5579/wskazowka1jh8.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/1707/wskazowka2fd4.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/5277/wskazowka4yr8.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img381.imageshack.us/img381/5878/wskazowka5qs7.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/6744/wskazowka6fb9.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/1363/wskazowka7xh5.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/5720/wskazowka14dc0.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/1041/wskazowka18pp0.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/6950/wskazowka16wx6.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img381.imageshack.us/img381/5452/wskazowka17ta5.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [/quote] A ze Wskazówki to rośnie Amstaff moim zdaniem, po zębach i zacięciu do gryzienia absolutnie wszystkiego - widać :diabloti: To mamy labradora i amstafa z tego samego miotu :evil_lol:
  3. [quote name='peate']on wygląda jak mały labradorek :loveu:[/quote] No, niestety mogę dać sobie obciachać łapę- że labradora to z niego nie będzie :) Mamusia całkiem nie labkowata a tatusiowie...ech, a kto to wie ...;) Najważniejsze, że kochane słodziaki !!!:loveu:
  4. Najpierw Ciasteczko zwany Cukierkiem [CENTER][/CENTER] [CENTER][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img381.imageshack.us/img381/1231/cukierek2ab2.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][/CENTER] [CENTER][/CENTER] [/quote] najlepsza psia mina pod słońcem- w stylu " jeeezu, znowu zdjęcia.." :evil_lol:
  5. Napastujmy ją razem.:diabloti: Ja nie wstawię bo mam tylko na komórze i nie mam kabla :roll: lipa. a jutro ...jutro będzie coś- ale nie powiem na razie co !;)
  6. Z tego co mi sie wydaje to sam- ale pewna nie jestem. W schronisku mowią tylko kategoryczne NIE, ale z drugiej strony ja go widzialam ostatnio siedzacego obok małych psiaków i nie szczekał z nimi non stop- więc może byłaby szansa na skolegowanie go- ale w jakimś fajniejszym miesjscu - a u nas takiego na razie BRAK...
  7. Małe, małe- Fela mówi prawdę :) Dostałam kilka zdjęc na komórę a dzis filmik jak demolują jej mieszkanie:evil_lol:
  8. hmmm, na to pytanie zna odpowiedz Fela a ja ją poznam jutro :) Są 2 razy takie jak na zdjęciach - czyli jak pinczerki powiedziałabym :cool3:
  9. wiemy, pracujemy nad tym :cool3:
  10. i nic..... tzn. były 2 telefony z Wyborczej- ale nie w jego sprawie, tylko Nory ( terierki walijskiej )- jedna babka chciała ją na podwórko:angryy: a druga ze mną smsowałaa jak jej napisalam,że piesio w Ostrowi - to było "ojej, daleko..." i cisza....:roll: [B]a Rubens jak zaklęty............:-([/B]
  11. Szukają ,szukają ....a tu nic :placz:
  12. Pimpuś i Skarpetka szukają nadal domków !!! Może warto Allegro wystwić co ?:)
  13. Skąd? - ktoś przywiózł "przy okazji" wirusa jakiegoś..:shake: no bo jak inaczej ? Dziarska ta Fela nasza, cooo ? :cool3: Przekaż buziaki mojej kochanej Wskazowce za jego dzielność przy codziennym podawaniu kroplówek:loveu:
  14. Najnowsze wieści od Feli- Pan Wskazówka je i biega ochoczo po pokoju :multi: Cytuję" jak od nich wychodzę, to mam 2 czarne kulki przyczepione zębami do nogawek :) " Widać, że wróciły do formy !!!:evil_lol: Reszta w Teresinie też w porzadku. Jupiii - mam nadzieję, że będzie juz dobrze ..
  15. Toć ono w pierwszym poście jest :cool3: skopiuj sobie na pulpit i wstawiaj ;)
  16. To znaczy, że Rubin nie pognał przez płot, jak to ponoć zazwyczaj robil? :)
  17. [quote name='Ewusek']jaki jest sens kupowac karme, jechac szmat drogi, skoro mozna zamowic duzo taniej w [URL="http://www.dogomania.pl/forum/www.telekarma.pl"]telekarmie[/URL] z dostawa gratis. Jak to sie stalo, ze szczeniory maja parwo ? Czy inne psy tez podlapaly ?[/quote] Sens taki, że przy okazji zobaczy się psiaki, jakie tam hotelikujemy, a wiadomo, żę warto im się przyjżeć i warto z nimi pobyć;) Nie wiemy skąd parwo i czy to parwo. Test wyszedł " słabo pozytywny". Cholerstwo jakieś:shake:Szczeniaki na razie ok. Tylko Wskazówka bardzo powoli podnosi się na nogi, ale jest codziennie wożony na kroplowkowanie przez Felę i stale monitorowany przez nią u niej w domku.
  18. taki duuuuży czarno - brązowy ze schroniska :lol: Obecnie nazywa się już Rubin.:loveu: Piesio wzrostem niczym kaukaz tyle, że czarny. Bardzo kochany i uczuciowy :cool3:
  19. niestety..nikt nie dzwonil ani nie pisał........:shake:
  20. reksio50 - ale co miało mu się stać ...? Dobra wiadomości wczoraj do domku pojechał Klif :multi: a dzisiaj baaardzo, bardzoo daleko do nowego domku pojechała nasza kolejna schroniskowa podhalanka, która w międzyczasie została dokladnie obejrzana, wykąpana i ostrzyżona :multi:
  21. a ..szkoda:razz: Do góry dupkę moja ślicznoto !!
  22. Trójka w Teresienie jak na razie ok - i oby tak dalej ! Pan Wskazówka od kilku dni jest kroplowkowany, nie je ale z dnia na dzien nabiera sił. Fela jeżdzi z nim codziennie do lecznicy na kolejne dawki. Dziś juz nawet grał w pilkę :) ale nadal nie je... mam nadzieję, że jak odzyskaw pełni siły- będzie ok ! Jego brat Cukierek- ma się aż za dobrze:evil_lol:biega skacze i masakruje Feli dom :cool3:
  23. reksio50 - bylam w piatek w schronie i nie kojarze psiaka- ale popytam jeszcze
  24. Na razie z resztą nie jest źle. Dostały surowicę, są pod ostrą obserwacją przez cały weeekend. Kazda kupa psia to telefon z opisem "jakości ,wielkosci i rodzaju" - opiekunka się przejęła i sprawuje pieczę nad psiakami. Trzymajmy kciuki, żeby było dobrze !!!!!!!! :roll:
×
×
  • Create New...