[quote name='gdgt']dlaczego dopiero dzisiaj? czy to znaczy, że bez sensu przywoziłam ją we środę?[/quote]
[B]gdgt[/B]- nie bez sensu zawiozłas ja w srode- poniewaz zabieg miał się odbyć w czwartek rano. Niestety do tego nie doszło, ponieważ nie było 2 lekarzy obecnych naraz w lecznicy. Jeden z nich został wezwany na interwencję i zabieg Perełki musiał poczekać. :roll: Nie fajnie, że sunia siedzi przestraszona w klatce, ale my na to wplywu nie mieliśmy. Prawdopodobnie za to przesunięcie, będziemy mogli przetrzymac jak w lecznicy dłuzej- co akurat nam pomoże. Tyle z tego dobrego ...