Jump to content
Dogomania

idusiek

Members
  • Posts

    13225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by idusiek

  1. oj czepiasz się gdgt ;) Perełka potrzebuje czasu...
  2. a jak Sedzik ? Ta bida siedzi w boksie juz tyle czasu............:placz: i wszyscy go mają gdzies:placz:
  3. a co słychac u Fina?:oops:
  4. Co sie w ogole dzieje z Puniem i suczką Sieną/Ledą?:roll: On chyba został adoptowany, prawda? A ona ma DT ?
  5. Kurdę, onek i co my teraz zrobimy ...:-(
  6. widać - ale nie podziałało to na korzyść...
  7. Zolka wyglada idnetycznie jak Leo od Ewuska...:roll:
  8. Nieprawda ! Stefan jest cool i znajdzie domek ! :cool3:
  9. jak każdego z nas, ale nadziei nie można stracić NIGDY ! :-(
  10. [B]na pewno szelki[/B]...Perełka "cofnęła się" ostatnio w procesie socjalizacji...wszystko przez to ,że została w boksie sama...:roll:
  11. [B]Hammer dog, Hammer super pies[/B] [B]chciałby mieć nieszczęscia ( swego) kres !:evil_lol: [/B]
  12. Perełka już po :) Zabieg bez zadnych komplikacji, wszystko w poarządku. Może pozostać w lecznicy do przyszłego weekendu-a przy okazji, dr. Jankowski- bardzo fajny gość ;)
  13. prosze Cie nie mow tak bo ja usiade i zacznę płakac i nic juz żadna z nas nie zrobi..............Ludwa, prosze ...:angryy::placz:
  14. czyli sie skupic trzeba na szukaniu :p gdgt- masz jakis pomysl a tymczas dla Pimpusia?:razz:
  15. mi sie w koncu udało zlapać dziką sunię- trzymam kciuki i za Was. Determinacja po jakiejsc traumie całkowicie wystarczy, zeby z dzikiej suni nie do zlapania zrobiła się nagle bułka z masłem - sprawa do pokonania :)
  16. Kurdę własnie ...nie pomyslalam :oops: Mamy zdjęcia Pimpusia sprzed jakiegoś czasu-2-3 tygodni, jak juz zaczał być łobuziakiem małym, ale pewnie juz jest duuuuzym ..:roll:
  17. :cool3:Bardzo super- nawet ja sie jej nie boje...bo nie ma czego, taka kochana jest
  18. dokładnie - im nawet pasowało juz od środy, tylko pojawiło się niespodziewane "coś" i musieli przesunąc :roll:
  19. Kiniaaa a jak ty to wstawiłas? nikt tego nie widzi :( z fotosika? o tu : [URL]http://www.fotosik.pl/[/URL] ?
  20. [quote name='gdgt']dlaczego dopiero dzisiaj? czy to znaczy, że bez sensu przywoziłam ją we środę?[/quote] [B]gdgt[/B]- nie bez sensu zawiozłas ja w srode- poniewaz zabieg miał się odbyć w czwartek rano. Niestety do tego nie doszło, ponieważ nie było 2 lekarzy obecnych naraz w lecznicy. Jeden z nich został wezwany na interwencję i zabieg Perełki musiał poczekać. :roll: Nie fajnie, że sunia siedzi przestraszona w klatce, ale my na to wplywu nie mieliśmy. Prawdopodobnie za to przesunięcie, będziemy mogli przetrzymac jak w lecznicy dłuzej- co akurat nam pomoże. Tyle z tego dobrego ...
  21. nie widzę :placz:
  22. wiem ,widziałam ją tydzien temu...aż mi się łzy zakręciły w oczach ...:-(
  23. Hopaj, moja TY ślicznoto !!!:roll:
×
×
  • Create New...