Jump to content
Dogomania

idusiek

Members
  • Posts

    13225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by idusiek

  1. Wskazówka juz od 3 dni ma normalne kupy..żeby nie zapeszyc- ale chyba idzie na dobre.:multi: mozna powoli zacząc poszukiwania domku dla niego i Buby.
  2. Czeka i czeka a nikt nie reaguje ..:-(
  3. ale co to znaczy, że nie dostałaś? chyba nie tylko Fela ma w tych sprawach głos....nie rozumiem- ile osób było za a ile przeciw?:roll: Bo raczej wiekszość sie po prostu nie wypowiedziała niż powiedziała NIE. Dobrze obie wiemy, ze gdyby miała sterylkę zaraz po cieczce, to taka sytuacja nie miałaby miejsca. To normalne, że urodziła, taka kolej rzeczy..:shake:
  4. [B]Beam6[/B] - zadeklarowałaś chęć ogłoszenia Meli w Moim Psie- pytałas o koszty: 55 zł za zdjęcie z ramką plus 10 zł za każdą linijkę tekstu/ w necie 15 zł za linijkę. I co z tym sponsorem ?:cool3: a małe rosną, rosną..
  5. [CENTER]A oto Pchełka, ktora jak widać po zdjęciach- ma się bardzo dobrze. Uczy "jak polować na myszy i gruszki pod drzewem" kota, który do tej pory polował na chrupki z miski, chodzi na spacery i coraz mniej szarpie, generalnie- wszyscy ją kochają i ma tam jak w niebie :loveu: kosmicznie długie uszy:cool3: [IMG]http://images31.fotosik.pl/357/80b2b0c4ac91c19e.jpg[/IMG] sie rozciągam, po zabawach z moim kocim kumplem ;) [IMG]http://images37.fotosik.pl/8/8c3f270a7580bc88med.jpg[/IMG] i po raz pierwszy z klapniętymi uszami z cyklu "padł pies";) [IMG]http://images41.fotosik.pl/8/d5d9d8bd3e4f5e0a.jpg[/IMG][/CENTER]
  6. Dzisiaj jadę do schronu, więc będę widziała Bohuna. Z relacji schroniska wynika, ze ma się juz nieco lepiej. Dostał antybiotyk i leki przeciwbólowe. Ponoć zaczyna trochę wstawać- okaże się dzisiaj. Nadal nie wiemy jednak co z tą łapą...:shake: Kiniaa - czekamy na zdjęcia;)
  7. Kurdę, własnie dlatego zostawiając psiaka w hoteliku trzeba się nim interesowac, zaglądać.... A kiedy byłaś u niej ostatnio? Jak w ciagu ostatniego miesiąca - to na pewno byłoby widac cos...:roll: Sterylka w tym momencie też odłożona na 2 miesiace przynajmniej...:roll: Shit...
  8. o kurdę... ale nuemr jakby to był ten pies.. moze ktoś sprawdzic szybko czy reaguje na to imię ?:)
  9. jak ma się Przypadek? wiem, ze udało się trochę zbić cenę zabiegu...;)
  10. Rubi hop, niech cie swiat zobaczy !
  11. została?:roll: a jakie kupy? ..... Kiedy ciachniemy Perełkę?
  12. kiniiaaa miała jechać dziś do Teresina...czekamy na wiadomości.:roll:
  13. Rudolfik to też ciotka ?;) Jeszcze trochę i Wskazówka wygryzie Ci Twoje psy z domu:evil_lol:
  14. :) czyli bardzo dobrze:evil_lol: - Dzięki za info GameBoy:thumbs: P.S, nie wiem czy wiesz, ale ona miala pierwotne imię własnie Gryzia :D .......... Teraz tylko Bubę trzeba wzmocnić i znależć chociaż tymczas a Wskazówkę pozbawić biegunki i mamy towarzycho w normie ;)
  15. to jest tak jak z moim Koralem... Trzymajcie się.
  16. możan poznać po cyckach=- nabrzmiałych , mozna poznać po tym jak sunia się porusza- zwykle wolniej i juz tak nie skacze, przed rozwiązaniem opuszcza się też brzuszek - szczeniaki kierują się do wyjścia ;)
  17. [B]Wskazówkę [/B]nosi, nosi go po całym łóżku, schodach i wszędzie, gdziekolwiek jest w stanie się zmieścić :evil_lol: Terroryzuje inne psy i wariuje od rana- jego nie sposób uspokoić jak już się zacznie dzień i zabawa :crazyeye:Kupa taka sobie, ale nie czerwona. Dzis druga dawka surowicy. Odddać go jeszcze nikomu nie można ze względu na kupy, you never know.. ................ [B]Cukierek[/B] ma się lux, wszystko jest w porządku. Duzo je i też jest niesamowitym potworem jezeli chodzi o zabawę:evil_lol: ............... Dzisiaj zabrana będzie też [B]Buba z Teresina[/B] do Konstancina- Bubuś ponoć miała się gorzej, teraz jest lepiej -ale kto to wie, skoro nikt nas nie powiadomił, że miała się źle.....:roll: [B]Szukamy domku DS i DT dla Buby po leczeniu w Konstancinie.[/B]
  18. a oto zdjęcia Bohuna - czyli ww. doga [CENTER][B]pomożesz mi ? ...[/B][/CENTER] [CENTER][IMG]http://images36.fotosik.pl/7/dbddb798003c46e8.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER][B]nudzi mi się tutaj...[/B] [IMG]http://images34.fotosik.pl/355/2336667aaa1f94c5.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][B]i czekam..może ktoś mnie przygarnie ...[/B][/CENTER] [CENTER][IMG]http://images50.fotosik.pl/7/4200ff43354359ca.jpg[/IMG][/CENTER]
  19. to fajnie, że psina ma się dobrze. nie rozumiem, czemu jesteś taka wrażliwa na punkcie Natki i przekazania nam numeru kontaktowego do jej nowych włascicieli.:roll: Pisalam Ci, że prosimy o ten kontakt tylko ze zwykłej troski a i może wyjaśnienia sprawy- skoro są na nas zdenerwowani.:roll: A sunia najwyraźniej nie ma parwo i mieć nie będzie -właśnie dzięki podanej surowicy. A biegunka była spowodowana robalami...
  20. no jest ta coronowiroza czy cos w tym stylu, łagodniejszy przebieg niz parwo a objawy podobne. .......... A Wskazowka dzisiaj zrobil kupę z krwią..... :shake: nadal biega i skacze i w ogole nie widać po nim żadnej choroby, oprócz kupy czerwonawej... - rozpiera i roznosi go energia na całego. Dzisiaj i jutro dostanie surowicę- just in case...
×
×
  • Create New...