-
Posts
13225 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by idusiek
-
kORNELIA- młoda ON wyciągnięta ze schronu !- JUZ W NOWYM DOMKU !
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
wow, widze, że Lara zamuje się Nelką nie tylko wirtualnie :cool3: Ech, żeby tak każdy opiekun chciał... -
śliczna bida....szuka pilnie domu !
-
[quote name='onek']Dzwoniłam wczoraj wieczorem. Wszystko OK. nadal potrzebna pomoc w szukaniu domku dla Hammera. Ma byc ogłoszenie w lokalnej prasie, ale wiecej wie rotek_ :)[/quote] a i ja wiem :) w GW i WW ( to chyba cos Waszego ..) ;)
-
TERIEROWATY RUBENS- ma w końcu cudowny domek !!!
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Rubens - hopsaj !!! -
kORNELIA- młoda ON wyciągnięta ze schronu !- JUZ W NOWYM DOMKU !
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
no pewnie pod koniec roku...nie ?:roll: -
[quote name='Fela']Lika, ona jest sporo większa od Gumisi. Trochę mniejsza od dużego sznaucera (wielkości mniej więcej Szamnka). Młoda, ma nie więcej niź dwa lata. Bardzo ufna i bardzo, bardzo zrównoważona. Moim zdaniem doskonale nadaje się do bloku, do dzieci, dla starszej osoby. Strasznie biedna jest w schronisku :-(. A taka cudna[/quote] lika, malagos, malawaszka - ...Fela napisała o Tajdze już prawie miesiąc temu..:roll: numer miał być podany do mnie i do Feli ( to info też jest gdzies dalej ..) Nie wiem co mamy jeszcze o niej napisać..jest w Ostrowi, mieszka z Sunią Fioną. zagubiona, biedna, smutna, wlepia się w kraty boksu - tak jak widac na zdjęciach ( ostatnio nawet myslalam, że zablokowała się miedzy przesłami, bo siedziała w tym łebkiem i siedziała...:-( )...Psina bardzo fajna,spokojna,młoda, do kolan. Nie napiszę Wam wiecej, nie wiem skad pochodzi ,nie znam jej rodziców ani historii..nie wiem jak ma się do kotów ( bo ich w OM nie ma), nie wiem jak chodzi na smyczy - bo nie wyprowadzałam. Co wiemy, napisałysmy... Jeżeli możecie- ogłoście ją gdzie tylko można :oops:
-
alkohol. Dwa mioty.Młodsze za TM. 2 starsze już w nowych domach!
idusiek replied to auraa's topic in Już w nowym domu
ja zagladam ..i na zdjecia noew czekam ;) -
kORNELIA- młoda ON wyciągnięta ze schronu !- JUZ W NOWYM DOMKU !
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Kornela : [url=http://warszawa.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-KORNELIA-m-ody-owczarek-niemiecki-do-oddania-w-troskliwe-r-ce-W0QQAdIdZ79423039]KORNELIA - młody owczarek niemiecki do oddania w troskliwe ręce - Zwierzaki Psy Koty Konie Papużki i Inne - Gumtree Warszawa[/url] Baron : [url=http://warszawa.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-BARON-cudowny-owczarek-niemiecki-szuka-dobrego-domku-W0QQAdIdZ79425599]BARON - cudowny owczarek niemiecki szuka dobrego domku - Zwierzaki Psy Koty Konie Papużki i Inne - Gumtree Warszawa[/url] Bardzo Was proszę o ogłoszenia dla obu...:oops: -
kORNELIA- młoda ON wyciągnięta ze schronu !- JUZ W NOWYM DOMKU !
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lara']Niezastapiona Ciotka Ronja sie pyta na kogo podac kontakt? Na Ciebie Gajowa? :razz:[/quote] Podaj do mnie - będe robila wstepną selekcję.;) Kornelia ma gumtreei alegratkę ( na nic innego nie mialam jeszcze czasu...:roll:) -
a jak dzisiaj miewa sie Hammer?:cool3:
-
kORNELIA- młoda ON wyciągnięta ze schronu !- JUZ W NOWYM DOMKU !
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
ja w listopadzie tez moge dorzucic 50 zł - teraz nie mam :roll: Nie wiem czy zarząd zgodzi sie na dopłatę reszty, poniewaz Kornelia nie zostala zarejestrowana jako pies stowarzyszenia :roll: -
ech, mam nadzieje !;)
-
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
idusiek replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
sie szuka...oby sie znalazł.. -
Frida, Rubens, Mela i Pimpuś oraz Sed są w Teresinie nie od dzis...Sed przebywa tam od dawien dawna... wszyscy członkowie doskonale o tym wiedzą. :roll: Frida zajeła miejsce Bejbi a Rubens - Perełki. Mela od wczoraj siedzi sama, bo Pimpuś pojechał do domku.( info na jej wątku). Wobec powyższych informacji chciałabym podkreslić, iż Fela ( albo ktokolwiek inny ) nie wprowadziła żadnego zamieszania i nie ma tu żadnego niedoinformowania zarzadu z jej strony, nie zaczyna się także żadne zamieszanie chyba, że ktoś na siłę chce je wywołać... Co do "partycypowania" w kosztach hoteliku dla Hammera - proszę o przelanie kwoty 350 zł dla Uciechowa - onek z własnej kieszeni zapłacił dziś już 250. [B]Dziękuję i pozdrawiam wszystkich normalnych ludzi.[/B]
-
zaangażował się znaczy- bo to pierwszy gośc hotelowy:lol: cFajnie, oby tak dalej- bardzo Wam dziekuję za troskliwą opiekę nad Hammerkiem :loveu:
-
[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/190482/679988/20951665_new2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/190482/679988/20951657_new1.jpg[/IMG] i moje ulubione :) [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/190482/679988/20792029_ham7.jpg[/IMG]
-
[quote name='akira']a gdzie ogłoszenia się rozwiesza? Mogę pomóc jeśli chcecie.[/quote] wszedzie, gdzie tylko mozna [B]akira[/B] ;) Podaj maila, wysle ci gotowca :cool3:
-
[B][FONT=Arial]Hammer to około 3 letni pies w typie doga.[/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Przez 2 miesiące błąkał się po okolicznej mazowieckiej wsi, skąd trafił do schroniska. Ponieważ jednak jest psem delikatnym, nie potrafił odnaleźć się w panujących tam warunkach...Hammer z dnia na dzień czuł sie coraz gorzej...Został zabrany a tym samym - uratowany od śmierci.[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial]Hammer jest pięknym psem, która uwielbia zabawy i spacery. Idealnym miejscem byłby dla niego dom z ogrodem, po którym mógłby biegać do woli. [/FONT][/B] [B][FONT=Arial]Jego mądre oczy mówią same za siebie- "Dużo już przeszedłem w swoim życiu, potrzebuję ciepła i spokoju - czy możesz mi pomóc?"[/FONT][/B] [B][FONT=Arial]Jest karny i słucha się opiekuna. [/FONT][/B] [B][FONT=Arial]Uwielbia dzieci i w zabawie z nimi jest bardzo delikatny- potwierdzone. UWIELBIA SUCZKI, ZACHOWUJE SIĘ PRZY NICH JAK PRAWDZIWY DŻENTELMEN :)[/FONT][/B] [B][FONT=Arial]Obecnie - przebywa we Wrocławiu.[/FONT][/B] [B][FONT=Arial]Czeka na tego jedynego, odpowiedzialnego właściciela, który go pokocha i zaopiekuje się nim troskliwie...[/FONT][/B] KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: 0 600 075 987 0 600 101 446 0 889 174 935 [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/190482/679988/20951649_new3.jpg[/IMG]
-
pixie ,ty to jestes oblatana ;) Dzięki za namiar na ogłoszenia. Ja zajmę się pierwszą 20 - zaraz dam info i zdjęcia jakie wkadam. kto zajmie się resztą?:cool3:
-
TERIEROWATY RUBENS- ma w końcu cudowny domek !!!
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='beka']Doczytałam się że Rubens jest w hotelu. I jak z innymi psiakami?[/quote] nijak...znaczy Mela na niego gębę piłowała początku.:evil_lol: One wszystkie są w oddzielnych boksach, wiec nie ma jak za bardzo sprawdzac:roll: -
rotek ,super ! Hammer ma Allegro, Alegratkę, Gumtree...tyle ma...:oops:
-
Rotek, dzieki za te słowa...:oops: Osobiscie trochę balam się o Hammerka...wiesz, przywykł do bardzo dobrego, zadomowił się....ech a tu taki klops, z dnia na dzien coraz gorzej... Rozumiem też jednak sytuację onka i tak naprawdę wiem, że zrobiła co mogła i że wybrała najlepsze dla niego miejsce. Mam nadzieję, że będzie miał u Was dobrze, że będziecie o niego dbać jak o "swojego synka" ;) aa, i moze w takim razie pomożecie nam w jego adopcji ?:cool3: Mi opadają łapy, że nikt, zupełnie nikt się nim nie interesuje a to taki super pies !:-(
-
OBRZUCONY KAMIENIAMI! Lord..ZBIERAMY NA KARMĘ I LECZENIE!! SZUKAMY DOMKU
idusiek replied to tifet's topic in Już w nowym domu
a teraz ile?:roll: