-
Posts
13225 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by idusiek
-
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
idusiek replied to Milady's topic in Już w nowym domu
Sed jest psem smutnym ,wystraszonym ( moze tylko aparatu...), w kojcu piszczy jak sie od niego odchodzi...:-(Przebywa tam cały czas z sunią Fioną, dobrze się znoszą. Sedzik jak widzicie niezbyt czesto stawia uszy :roll:, do człowieka i chce i sie troche boi, ale ja mysle, ze to była kwestia aparatu i obecnosci kilku osób naraz- pies po prostu nie wiedzial co sie dzieje.:-o Sedzik jest fajny, duzy, czarny, troche zaniedbany- widac ze linieje... na smyczy też za często nie chodzi chyba.... [B]Ech, ciotki, trzeba ruszyc sprawę Seda on nie moze tam gnic tyle czasu !!!! :placz:[/B] -
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
idusiek replied to Milady's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21959128_sed.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21959129_sed1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21959132_sed3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21959134_sed4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21959135_sed5.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21959136_sed6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21959137_sed7.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21959138_sed8.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21959139_sed9.jpg[/IMG] -
a co ma byc? jak nam nikt nie pomoze to temat zginie a sunie beda sie mnozyc na potęgę ! :-(
-
ZNALEZIONA w Siedlcach SUNIA... PILNE!!! MA DOM
idusiek replied to tifet's topic in Już w nowym domu
nie ma żadnych :placz: -
podnoszę, podnoszę, podnoszę :crazyeye:
-
ja zaglądam...ale wiesz, ze ja zapsiana po kokardkę...:-(
-
Mrówka - malutka, pogryziona - MA WSPANIAŁY DOMEK W KRAKOWIE
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fela']koty kocha :-) :loveu: konie - nie wiadomo :oops:[/quote] Zapomniałam dodac, że jest jeszcze koza....która nie nadawała się na mięso, więc jakis chłop oddał ją im za małe pieniądze zwie się Gabrysia...:cool3: Podobają mi się Ci ludzie :lol: malagos- kogo możesz ruszyć w sprawie wizyty? Ja znajomosci w Krakowie nie mam :oops: -
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
idusiek replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
a oto i Meluśka - zdjęcia z dzisiaj - nic tylko brac i kochać, Melka to prawdziwa matka Polka...jak się od niej odchodzi zaczyna płakać...musimy znależć jej szybko domek!!! :roll: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21956069_dscf0103.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21956089_mela12.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21956090_mela13.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21956091_mela14.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21956083_mela4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21956085_mela7.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21956086_mela8.jpg[/IMG] -
ZNALEZIONA w Siedlcach SUNIA... PILNE!!! MA DOM
idusiek replied to tifet's topic in Już w nowym domu
przy tym jest słodka i powabna :loveu: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21955610_andzia_6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21955611_andzia_7.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21955609_andzia_9.jpg[/IMG] -
ZNALEZIONA w Siedlcach SUNIA... PILNE!!! MA DOM
idusiek replied to tifet's topic in Już w nowym domu
a oto Andzia- Gandzia ( bo niezłe z niej ziółko )- zdjęcia z dzisiaj ;) Troche niostre czasami, ale to przez jej szaleństwa z ciotką Idą :evil_lol: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21955375_andzia_.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21955376_andzia_1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21955381_andzia_12.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21955382_andzia_13.jpg[/IMG] Andzia Pędziwiatr ;) [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21955383_andzia_14.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21955386_andzia_17.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21955390_andzia_20.jpg[/IMG] na zdjęciach widac guzy po prawej stronie. Andzia właściwie nadaje się już do kolejnej operacji. Bez problemu można już zamawiać termin :cool3: Swoją drogą to dzis dowiedzialam się ciekawej rzeczy - Andzia skacze z 4 łap naraz jak królik ... ding, ding,ding - to urocze :loveu: -
kORNELIA- młoda ON wyciągnięta ze schronu !- JUZ W NOWYM DOMKU !
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
nie przeginaj Lara :cool1: ;) Ona przy innym psie nigdy sie nie oswoi, bo bedzie miala przyjaciela w nim a nie w człowieku. Będzie dobrze, mówię Wam, jestem w konakcie z ludzmi i na bierząco mnie informują ;) -
dwa razy był bliski śmierci- Stefan znalazł dobry dom :-)
idusiek replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[B]a to te smieszne:evil_lol:[/B] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21954326_dscf0037.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21954325_dscf0035.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21954328_dscf0042.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21954320_dscf0032.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21954339_dscf0054.jpg[/IMG] -
dwa razy był bliski śmierci- Stefan znalazł dobry dom :-)
idusiek replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
a oto i Stefanek - zdjęcia z dzisiaj :lol: najpierw pokażę te najlepsze :cool3: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21954337_dscf0052.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21954341_dscf0055.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21954342_dscf0057.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21954314_dscf0022.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21954351_dscf0085.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21954344_dscf0062.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21954353_dscf0087.jpg[/IMG] -
kORNELIA- młoda ON wyciągnięta ze schronu !- JUZ W NOWYM DOMKU !
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Ciotki mam dobre wiesci : jeszcze nie jest super i pewnie jeszcze troche nie będzie, ale: Nelka ( bo też tak ją nazywają ;)) już nie ucieka przez płot.Nadal nie podchodzi do Pana Marka, ale lepiej troszke z żoną. Przykre jest natomaist to, że nie śpi w budzie tylko gdzies pod drzewami, Jutro szykują dla niej "pułapkę", zeby zwabic ją do kojca. Już mają nadzieję, że będzie dobrze, tylko zajmie im to wiecej czasu, bo rozmawiali dzis ze znajomymi, którzy mają też przygarniętego psa i im oswajanie zajęło to pól roku, ale za to teraz pies jest jak marzenie... no ja myślę, ze z Nelką szybciej pójdzie ;) W kazdym razie- ja juz zaczynam spac spokojnie ! Będzie dobrze ! -
Mrówka - malutka, pogryziona - MA WSPANIAŁY DOMEK W KRAKOWIE
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[B]a oto i Kochane Małe Mrówczydło dzisiaj :loveu:[/B] [B]Lubi koty, inne psy też są dla niej ok, przytulaśna, do ludzi lgnie jak mucha, aż jej się ogonek od merdania mało nie urwie, cały czas zadowolona i komiczna :evil_lol: Zajebista jest po prostu :loveu:[/B] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21954264_dscf0074.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21954270_dscf0089.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21954258_dscf0058.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21954267_dscf0079.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21954268_dscf0080.jpg[/IMG] -
a co z tymi ludzmi? onek zamilkła jakby z lekka...:roll:
-
Mrówka - malutka, pogryziona - MA WSPANIAŁY DOMEK W KRAKOWIE
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
zaraz wkleje zdjęcia Mrówy ;) a i moge zdjęcia kotów Państwa tez wkleic, zobaczymy jaka wyjdzie z tego konstelacja ...? :cool3: -
Mrówka - malutka, pogryziona - MA WSPANIAŁY DOMEK W KRAKOWIE
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
olaboga, odezwali sie :lol: szukamy kogos kto odbędzie z chęcią wizytę w Krakowie. Pan pomaga kotom bezdomnym i koniom- wiec mysle, ze do dobrzy ludzie, ale wizyta musi byc ;) -
Mrówka - malutka, pogryziona - MA WSPANIAŁY DOMEK W KRAKOWIE
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
MRÓWCZYDŁO dzisiaj jedzie do hoteliku - oczywiscie u cioci Idy na kolanach;) Ludzie- mili wczoraj jeszcze dzwonic, po naradzie rodzinnej...i cisza..:roll: -
OBRZUCONY KAMIENIAMI! Lord..ZBIERAMY NA KARMĘ I LECZENIE!! SZUKAMY DOMKU
idusiek replied to tifet's topic in Już w nowym domu
łoł ,Wy to macie sponsorów....szkoda, że Hammer takich nie ma ...:cool1: -
Mrówka - malutka, pogryziona - MA WSPANIAŁY DOMEK W KRAKOWIE
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
ok, dam znac na tel. bedziemy gadac po 17 i jakby coś sie udało ,to potrzebna będzie wizyta przedadopcyjna w Krakowie....ktoś chętny? :cool3: -
Mrówka - malutka, pogryziona - MA WSPANIAŁY DOMEK W KRAKOWIE
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Wszystko ok, zabieg się udał;) mało tego..... sunia jest już do odebrania.... i teraz pytanie- [B]jest ktoś chętny, zeby ją dziś zawieżć do Otrębusów? :oops:[/B] My możemy dopiero jutro, pojutrze... -
Mrówka - malutka, pogryziona - MA WSPANIAŁY DOMEK W KRAKOWIE
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
a numer czyj podajesz? :cool3: