-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
3 x replied to Saththa's topic in Foto Blogi
łojezusicku się narobiło ;) -
Myszka -w domu jest dziecko uczulone na sierść. PROSZĘ O RADY :(
3 x replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']No i stało się :-(jestem załamana.... i proszę nie pocieszać.. rady i sugestie mile widziane... Od 3 tyg walczę z wysypką u Olisia, było podejrzenie skazy białkowej.... wczoraj było mega zaostrzenie... Dzisiaj otrzymałam wyniki... Oliwier ma bardzo silne uczulenie na sierść psa :-(:-(:-(:-(:-(:-(:-( Idę się rzucić z mostu... bo nic innego mi nie przychodzi do głowy :-([/QUOTE] Martuś współczuję :( nie znam się kompletnei na alergiach mam nadzieje tylko, ze faktycznie wet poszedł na łatwiznę i stwierdził alergię na psa bo akurat ten był 'pod ręką' to możliwe tak, zeby alergia tak nagle po pół roku się objawiła? jak Olis od poczatku był z Myszką? -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='inka33']A ja się tak paczam i paczam, i paczam... [URL]http://imageshack.us/a/img46/74/klqu.jpg[/URL] ...i wciąż nie mogę wymyślnąć, dlaczego Prodziakowi nie odczepicie tej smyczy z... spod ogona, chociaż mina jego wyraźnie mówi, że nie jest mu tam z nią dobrze i nawet skarży się Fredziowi, który stara się go pocieszyć, utulić...[/QUOTE] to patrzaj dalej a powinnaś dojść do wniosku, że to smycz Fredzia ;) a ta jest od niego nieodczepialna bo wole wrócić ze spaceru z nim niż z sama smycza ;) a miny Prodziaka nie będe kometować tak jak fredziosmycz jest nieodczepialna tak prodziakominy sa niekomentowalne ;) wczoraj popołudniowym wieczorem 'dorwał' nas na spacerze jeden Pan (tradycyjnie panfan Freda) pan: "to kaukaz?" my: "tak" pan: "ja tez takiego miałem, w bloku?" my (przygotowani już na pogadanke, że nie te psy nie potrzebuję się wybiegać przez 7 godzin dziennie, że wystarczy im tylko osobny pokoj ;) ): "tak" pan, ładując nam telefon pod oczy: "o takiego mam, dwa: kaukaza i owczarka niemieckiego i też miałem w bloku ale na działkę wywiozłem kaukaza, bo Panstwo wiedza jak to urośnie wielkie? my: "urośnie :crazyeye: a dlaczego?" pan: "to szczeniaki przecież?" my w śmiech ;) "tak, jeden ma 7 miesiecy a drugi 8-9 lat ;)" pan: mina bezcenna i niekomentowalna jak u prodziaka na zdjęciach ;) także jakby ktoś kiedyś coś to mamy dwa szczeniaczki :loveu: btw na tym samym spacerze spotkalismy 3 panie i 3 psy i padło sakramentalne pytanie (jedno z wielu ;) ) " a co to za rasa?" my tradycyjnie: "który?" a panie, zadowolone i uśmiechnięte chyba nowa rasę odkryły :evil_lol: kiedyś siedząc pod castoramą i czekajac na Grema i jakieś mimośrody itp rzeczy powiedzialam panu jednemu ze to kundelki :eviltong: ale mi nie uwierzył :obrazic: następnym razem powiem, ze to burki bez szkoły ;) to już kłamstwem nie będzie :grins: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek']A co to? [url]http://imageshack.us/a/img29/6827/cw6u.jpg[/url] [url]http://imageshack.us/a/img29/6827/cw6u.jpg[/url] Zdjęcia z cyklu "znajdź 10 różnic"? :eviltong: :diabloti:[/QUOTE] nie nie nie to było 2 x to samo zdjęcie sprawdzalam waszą czujnośc ;) a tak naprawdę to miało byc zamiast dubla takie zdjęcie: [IMG]http://imageshack.us/a/img402/9255/7c8o.jpg[/IMG] Brawo Kasiu, wygrałas możliwość tygodniowej opiki nad Gamoniem i Fredziem w terminie oczywiście dla nas wygodnym ;) -
Kasia pewnie to wiesz ale są też takie klimy ze jest wszystko w jednym a ciepło wyrzuca na zewnątrz przez rurę/przewody (rurki) wyedy ustawia sie takowe coś pod ścianą w której robi się dziurkę (np tą z balkonem ;) coby dziurka w ścianie nie raziła innych ) bo co do rurek/przewodów to chyba musza być jakies insze okna tzn z otworkami przygotowanymi pod rurki tutaj jet pokazane jak to się montuje [URL="http://www.borysowski.com/klimatyzacja/jak_to_dziala.html"]- klik[/URL] ceny są przeróżne od 400 zł do kilku tysięcy monoklimatyzator to sie nazywa lub klimatyzator stojący tudziez klimatyzator przenośny szczerze współczuję ostatniego piętra
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmmonika'][B]widać, że jaka pogoda takie zabawy - czyli leniwe.[/B] i albo mi upał mi się na oczy rzucił, albo Fredzioch się zaokrąglił troszkę ;-) a i tak najlepsze jest przywołanie Freda: komenda........................................................................................................................................................informacja znalazła mózg................................machnięcie ogonem................................................................................marsz :) Skąd ja to znam :)[/QUOTE] nie nie nie oni tak zawsze dzisiaj Fredus nawet kilka razy bryknał do Prodziaka ;) moim zdaniem Freduś nie tyle się zaokrąglił co się spuchacił może jutro przejdziemy się na zważenie do weta jeść dostaje mniej niz jak miał futro wiecie ... remont, musieliśmy ciąć inne wydatki ;) czasami ale zaznaczam, czasami Fred reaguje od razu na Grenlina tak nie reaguje ;) ale Grem do niego mówi tak oschle: "Fred, chodź tu" i po cichu dodaje "albo i nie" i Fred się słucha : przychodzi albo nie ;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
3 x replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ulana']Nie dość, że upał to coś grzebią w klimatyzacji i jeszcze podobno bomba w budynku obok jest. Wokół pełno policji, pogotowie, a my się zastanawiamy czy jak wybuchnie to do nas doleci? Pewnie jakiś student bał sie egzaminu, wrrr.[/QUOTE] na pewno bedzie podmuch czuć tylko pytanie czy taki podmuch jest teraz wyczekiwany ? ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://imageshack.us/a/img46/74/klqu.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img843/8695/trt3.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img221/1379/84sc.jpg[/IMG] i jszcze specjalnie dla wielbicieli Fredźka :) [IMG]http://imageshack.us/a/img845/2416/cyq.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img40/9128/8v2.JPG[/IMG] dziekujemy za uwagę :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
a skoro już coś wrzucam to jeszcze kilka zdjęc :) (btw wiecie , ze jeszcze nie wszystkie zdjęcia z majówki wrzuciłam ? :crazyeye: :oops: ) [IMG]http://imageshack.us/a/img209/4619/h7vb.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img29/6827/cw6u.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img402/9255/7c8o.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img547/1019/iu46.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img593/7372/bqbw.jpg[/IMG] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Zaglądam do Was... W sumie to codziennie zaglądam, tylko sie nie odzywam :oops:[COLOR=#000000] [/COLOR][/QUOTE] a co tu pisać jak nie moa co oglądać ;) nadrabiamy zaległości filmik Prodziak kontra gałązka i Freduś :loveu: [video=youtube;-LuuOysLByU]http://www.youtube.com/watch?v=-LuuOysLByU&feature=youtu.be[/video] dzisiajsze zabawy o poranku :) [video=youtube;fjFqneR1-EA]http://www.youtube.com/watch?v=fjFqneR1-EA&feature=youtu.be[/video] i jeszcze (ten dzwięk w 35 sek to pomruk Freda zachęcający do zabawy ;)) [video=youtube;5SPBcjwLS68]http://www.youtube.com/watch?v=5SPBcjwLS68&feature=youtu.be[/video] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='inka33']Tu masz kudły: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239708-Miejskie-przytulisko-Kozienice-ZNOWU-OGROMNE-PRZEPE%C5%81NIENIE!!!?p=20962520#post20962520"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239708-Miejskie-przytulisko-Kozienice-ZNOWU-OGROMNE-PRZEPE%C5%81NIENIE!!!?p=20962520#post20962520[/URL] O której dziś zaczynata iść popołudniem...? :hmmmm:[/QUOTE] nie wiem w te upały chodzimy na szybkie sik i dopiero pozniej na jeszcze jedno i pozniej na jeszcze jedno (chyba, bo ja już spię ;) ) wolalabym jutro na luzie albo w sobote na luzie tez ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='inka33']Tendencyjnie :p wybieram wersję pierwszą i zapytuję: - czy już/wreszcie zrobiłaś się na bóstwo...? ...bo te kudełki proszą o pomoc... :oops:[/QUOTE] a czego ty dokładnie szukasz? bo jakies szczoty mamy na wierzchu wiec mozemy użyczyć gdzieś w lesie ;) poka kudły? -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
wypisz wymaluj Fredzko :) tylko on nie łapie much on jest ponad to ;) w sumie to on jest ponad wszystko inne tez :evil_lol: btw a pałąki się zbierają i zbierają ;) -
[quote name='Jasza']Określenie "okno na wschód" wyjaśniają dlaczego "da się żyć".;) Polecam okna na południowy zachód i mieszkanie pod samym dachem.:bigcry::grab:[/QUOTE] dokladnie to chyba mamy na południowy wschód i chyba na północny zachód po drugiej stronie a za mieszkanie pod samym dachem dziękuję miałam wątpliwą przyjemnośc kilka lat wynajmowac na 4 p. ostatnim (bez windy) i powiedzialam NIGDY WIĘCEJ ! :diabloti:
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
jakby kogos interesiło to u nas bez zmian Fredzko fenomenalny jak zawsze :loveu: a Prodziak, no cóż ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img856/9909/in87.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img526/6016/w3ml.jpg[/IMG] ja wiem, że on jest hmm.... inny ;) ale wiecie co? dzisiaj i wczoraj na spacerze spotkaliśmy sunię która nie lubi Prodziaka i go normalnie pogoniła szok jak można nie lubic Prodziaka ? nic to, od teraz my nie lubimy tej suni o! możecie się do nas przyłączyć w tym nielubieniu ;) -
Kasia nie wiem jak macie okna usytuowane ale my w tzn duzym pokoju gdzie głównie rezydują psy (w końcu z racji rozmiaru nie wsadze ich do nienajwiększego ;) i tak szok, ze mają jeden wspólny pokój a nie dwa osobne ;) ) mamy okno na wschód i żeby przeżyć dzień nie odsłaniamy żaluzji i po pracy o dziwo nie ma zaduchu ani nie jest strasznie gorąco w tej cześci mieszkania okno zostawiamy uchylone tylko nie odsłaniamy zaluzji i da się zyć ;)
-
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4']No mają coś w sobie ;) [url]http://images10.fotosik.pl/4349/5a253f208791cdbcmed.jpg[/url][/QUOTE] raczej obok siebie i nie coś tylko Kotę ;) Luśka zrobiła minę wypisz wymaluj kaukazio Fredzio ;) -
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
3 x replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Zapomniałam napisać, że mieliśmy ponad 40-minutowy poślizg, bo pan doktor na 3 razy prześwietlał berneńczyka :evil_lol: Słowo daję, że jeszcze tak wielkiego na oczy nie widziałam, a mam dwa na osiedlu :) Wet się spocił, ponoć pies istny postrzał, a właściciele nie chcieli się zgodzić na uśpienie do zabiegu. Istny cyrk ponoć z nim był.[/QUOTE] to w takim razie nie był berneńczyk ;) z doświadczenia wiem, że Berneńczyki nawet do jakiegoś prześwietlenia co się psy usypia bo 'zawsze' wychodzi niedokladne zdjęcie to berneńczyka Michała nie trzeba było usypiaś bo to był pies jakiego już więcej nigdy nie będzie :loveu: -
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
3 x replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Ja się szczepiłam, ale te szczepionki jakieś chyba słabe, bo na mnie nie działają. A wizyta wypadła ok, [B]Frocia zdrowiutka jak rybka[/B]! :multi:[/QUOTE] oby tak dalej :) -
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
3 x replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Juro mamy drugą kontrolę po operacji. Kto by pomyślał, że to już dwa miesiące minęły?? Macam codziennie, ale wszystko ok :) I [B]zaszczepimy[/B] na wściekliznę, bo kurcze, termin minął w maju :oops:[/QUOTE] Frotka jak Frotka ale ty się zaszczep koniecznie widziałam u myszy że jakas nerwowa jestes ;) a Spajk znajdzie dom, kiedys nie bój zaby :) -
[quote name='moris1001'] I nie wiem co mam zrobić.Płacić czy nie?[/QUOTE] nie płacić, skoro ktos może odpisac na pw ze numer konta sie zgadza to moze tez podac link do bazarku i tak musi go monitorować żeby na koniec rozliczyć więc powinien miec go pod ręką napisz jeszcze raz pw z prośba o podanie linku do bazarku przeciez nie jest to Twoja zła wola i nie jest tak, ze nei chcesz zapłacić chcesz tylko nie wiesz za co ;) może ktos odpisując na pw odpisywał na szybko i zapomniał wkleic linku do bazarku
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
3 x replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Saththa'] Zapraszam :lol:[/QUOTE] zdjęcia byś zapodała lepiej :) tak sobie myślę, że Fix to niewiele starszy od Prodziaka i az żal dupę ściska, ze moje jeszcze takie matołowate ;) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
3 x replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='WATACHA']Ha,ha,ha dobra jest Twoja siostra. Ja idę do dentysty 24-tego i to jedyny lekarz do którego lubię chodzić :).Do jednej takiej chodziłam 3 razy i zawsze mnie wyrzucała, bo dziurka za mała.I tak 3 lata ;).Teraz idę do innej, może się ulituje :).[/QUOTE] a może tamta miała wiertło za duze? btw a propo dziwności ja do dentysty lubię chodzić ;) i nigdy nie biore znieczulenia bo wydaje mi sie ze jak mnie tak igła kolnie w dziąsło to chyba padnę ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
Żwirek ? [IMG]http://images10.fotosik.pl/4345/f4d0db4079d4fbb3med.jpg[/IMG] -
[quote name='ocelot']Myślimy o założeniu PayPala[/QUOTE] załóżcie to się mailowo zakłada i na maila przychodzi ;) a potem się wypłaca na wczesniej podane konto nawet prywatnego załóżcie wy i zagraniczni wpłacając oczywiście :)