-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
ONka Bianka czyli Lara :) już w kochającym domu :-))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Tak ale wiesz, ja się nie lubię poddawać jednak. Nie topię się na razie. Teraz powodzie, słowo topienie fatalnie mi się kojarzy :shake: Myślicie, że ktoś ratuje te biedne psy? Zwłaszcza uwiązane przy budach :-( .[/QUOTE] krakowskie schronisko jest ewakuowane tzn ewakuacja trwa, szukaja ludzi z autami kaukazy u Biafry zostały :( ona sama z małą się ewakuowała ma dzisiaj isc do kaukazów nakarmić itd coś okropnego co się dzieje przez wodę i jeszcze ma padac prawie do czerwca :( dobrze ze u Bianki nie ma guza może brzucholja boli bo stłuczony był albo cos takiego -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ksera']Taaaaaak, Biafry teren jest zagrożony, ona sama ewakuowana z malutką Emilką, niestety góra na której mieszka zaczęła zjeżdżać, popękane i zapadnięte domy, rozerwana droga, brak jakiegokolwiek dojazdu, brak pomocy od gminy, Biafra z dzieckiem na ręce i tym co mogła zabrać do drugiej, tak schodziłyśmy wczoraj z góry, ja miałam na smyczy Bacę, którego kojec spłyną i kozę, mój syn drugą kozę niósł na rękach. Jeżeli dom Biafry będzie ocalony i nie zjedzie to dojazdu tam jeszcze długo nie będzie, pomoc potrzebna. 10 minut temu otzrymałam telefon o ewakuacji krakowskiego schroniska, potrzebne pilnie miejsca dla 600 psów...[/QUOTE] pytanie jak my (po drugiej stronie kabla) możemy pomóc? co z pozostałymi psami? kaukazy, Lucky jeszcez chyba jakas suczka była? czy ja juz coś mieszam? kurde zajebiście niewsoło :( -
ONka Bianka czyli Lara :) już w kochającym domu :-))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1'] Dzwoniłam do lecznicy- jest bardzo, bardzo grzeczna, nie sprawa kłopotów (nic dziwnego po schronie to jest w raju, w ciepełku, wykąpana, najedzona. Po 11 usg, trzymajcie mocno kciuki.[/QUOTE] trzymamy mysza trzymamy i zobaczymy cio wyjdzie na usc teraz nie ma co gdybac btw. Ciebie mysza to strach z domu wypuszczac czy przed netem sadzac ;) -
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
3 x replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
chyba Karmelka w metrze dzisiaj jest :) tznnie jestem pewna czy to ta Karmelka od Lorka, ale tak mi wygląda :) -
Kochany Paxik już w nowym domku. Powodzenia, słodziaku :-)
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Nie strasz, i tak się denerwuję. Ale, wg mnie powinyśmy wszystkie nasze psy chipowac na nas. Tak na wszelki wypadek.[/QUOTE] tez mam takie zdanie ale chcialam byc obiektywna ;) -
Kochany Paxik już w nowym domku. Powodzenia, słodziaku :-)
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Ogrodzony, zresztą na początku zabroniłam puszczać luzem. Zachipować mają Ci Państwo, myslicie żeby to zrobić na mnie na razie?[/QUOTE] pozniejsze przepeisanie to pewnie dodatkowy koszt ? ale tez nie ma co zmuszac ludzi zeby czipowali swojego psa na jego poprzedniego opiekuna - taki brak zaufania ale z drugiej strony ludzie sa rózni i jakby sie miało coś stac z Paxem i dzwoniliby do nich a oni mieliby go gdzoies to wówczas zbawieniem byłby czip na mysze -
Kochany Paxik już w nowym domku. Powodzenia, słodziaku :-)
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='beka']Mysza a może go jeszcze [B]zachipowac[/B], Dom w Kampinosie ogrodzony??[/QUOTE] dokładnie zaczipowac go -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
z moich szybkich obliczeń wynika ze kaukazy kwiecień zakończyły na minusie ok 230 zł kiepsko ale z drugiej strony udało się w znacznej mierze zniwelowac dług Bacy za lecznie i widzę, ze u mnie deklaracja majowa jest ujeta juz w kwietniu (zeszła ostatniego kwietnia) -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tora&Faro']Ha....udało się:bigcool: 3 x dzięki za pomoc:loveu: [/QUOTE] fajnie ze się udało :) -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Ja będę próbować u Misia, a Gosia u Mai ;) Dzięki za pomoc.[/QUOTE] jeszcze jedno bo mi ten twoj link nie dzialał wiec link do filmu wzielam z postu ronij - "odpowiedz z cytatem" i tam są linki do filmów pewnie to wszystko mozna jakoś inaczej ale a inaczej nie umim ;) -
[quote name='zozolina']Witam przegladalam bazarek i mam troche rzeczy które nadawały by sie chyba do tego,sa to min ubrania ,zabawki,szkło i porcelano podobne cos tam !!!! komu trzeba nadac sprawe żeby sie dogadac i przeznaczyc to na jakies bidy?ja z tego nic nie chce zpakuje i wysle jak co.Pozdrawiam[/QUOTE] najlepiej wejdz na watek konkretnego psiaka i tam zaproponuj swoją pomoc raczej na pewno ktoś się zgłosi i zgodzi zrobic bazarek zawsze tez sama mozez zrobic bazarek - wybierajac konkretnego psa/psy i inf o bazarku na jego watku pieniażki mogą byc zbierane bezpośrednio do opiekunów psa lub na twoje konto i na koniec przelewasz całą uzbieraną kwotę na konto opiekunów psa/fundacji/schroniska wazne jest aby na bazarku napisac na jaki cel (dla jego psa) są zbierane pieniązki (link do watku psa) oraz do kiedy trwa bazarek szień i godzina - i to samo nalezy podac w tytule bazarku - inaczej wpadnie mod i zamknie bazarek w podpisie masz "mikropsiaki" może dla któregoś z nich wystaw bazarek lub zostaw inf na watku ze masz rzeczy na bazarek i chetnie je przekazesz na tego czy innego psa
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Biafra']Kaukazy toną dosłownie. Ja też :placz:[/QUOTE] kurde marne pocieszenia ale wawa tez pływa kazda osiedlowa uliczka płynie Michas miał przymusowo dłuższy spacer bo musieliśmy obchocidz jeziora deszczowe na około ;) btw Biafra bedzie jakies rosliczenie? bo nie ukrywam, ze interesuje mnie ile chłopaki maja pieniędzy a raczej ile im ciagle brakuje no i czy ktoś wpłacił z dopiskiem "na leczenie Bacy" -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
na allegro wklejcie tak: <a href="http://www.youtube.com/watch?v=9D1Baoq9Rms">Film z Misiem - klik:</a> w tekscie allegro pojawi się napis "Film z Misiem - klik" (albo inny zalezy jaki wpiszecie :)) - tak jak u mnie na alegro - napis = link po którego kliknięciu bedzie się otwierał film na youtubie inaczej nie umiem, ale chyba tak wystarczy ? czyli w skrócie trzeba przekopiowac dokładnie to co napisalam a ronja wkleiła uzywając ikony tasmy filmowej (pomiedzy ikona do wklejania zdjęc a ikoną słuzaco do nie wiem czego ale wygladajaca jak chmurka z komiksu) po kliknieciu na ikonę "tasmy filmowej" otwiera sie okn do którego nalezy wkleić link do filmu dacie rade :) edit: pomyliły mi się watki, myslalam, ze piszę u Misia ;) no ale zasada wklejania nie ulega zmianie tylko trzeba tekst zmienic zeby sie nie wyswietlało ze to film Misia ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Klementynkaa']witam, dzięki Aziza ;) wpłaciłam dzisiaj 20zł na BACE, mam nadzieje, że chociaż odrobinkę pomogę![/QUOTE] dziękujemy :) każdy pieniążek jest dla nich ważny :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
przelałam własnie 100 zł na kaukaziki które się uzbieały z bazarków: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184356-JEDYNE-TAKIE-NA-DOGO-biżuteria-handmade-(m.in-frywolitka)-do-06.05-na-kilka-psów?p=14557488#post14557488"]Bazarek frywolitka[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184256-Rozliczamy!***NOWE!-DIOR-LANCOME-YVES-ROCHER-AVON-do-6.05.-dla-kilku-psów"]Bazarek kosmetyczny[/URL] jak dojda - prosze o potwierdzenie na bazarkach wszystkim podnoszczym i kupującym - DZIĘKUJĘ :) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Ale Miś to Miś, musi mieć taką historię, żeby trafił na swojego ludzia. Dlatego poprosiłam Jolę. A napisałam, wszystkie konkrety damy na koniec.[/QUOTE] ja nie mam absolutnei nic przeciwko historii misia tylko zabrakło mi konkretów ale widze ze przewidzialas konkrety tylko ze na koniec jak z konkretami bedzie to moim zdaniem bedzie bardzo fajne ogłoszenie :) -
[quote name='mysza 1']Państwo chcą pieska, nie suczkę. A [B]sleepingbyday[/B] może dzisiaj odwiedzić ludzi? Rozmawiałam, nie czują się ignorowani, bo dzwonię co kilka dni i próbuję się umówić.[/QUOTE] ostatnio malibo szukala kogos do wizyty na zoliborzu Lulka jest z zoliborza albo ktoś kto ma blisko metro , bo mickiewicza to przeciez rzut beretem a nawet nei od placu wilsona gdzie jest metro
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
ja bym wogole na poczatku dodała konkrety: wiek wzrost umaszczenie cechy charakteru, usposobienei do dzieci i innych zwierzat (psów kotów ...) i inf o kastracji osobiscie wolę jak mamczarno na białym napisane co i jak nie lubię łzawych historii i "lania wody" i sama nie umiem takich pisac (taka luzna uwaga, ten tekst sie do lejacych wode nie zalicza) w tym tekscie zabrakło mi konkretów bo tak naprawde w tym tekscie jest opisana historia Misia ale nie jest opisany sam Miś - czywi te konkrety co pisalam na poczatku edit: moj typ tytułu [B]JEDEN Z WIELU – JEDYNY W SWOIM RODZAJU[/B]