Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. 3 x

    Zosioblog

    Tosia z Klembowa? czy jakaś inna Tosia?
  2. [quote name='mala_czarna']E tam, czego tu zazdrościć. Toć nie ma jak miejskie spaliny, korek, wkurzający szef, deszcz za oknem. żyć nie umierać, a nie jakieś tam Bieszczady :cool3:[/QUOTE] ja bym jeszcze dołozyła złośliwego chłopa co stwierdził, ze sam sweterek mi wystarczy bo będzie ciepło :mad:
  3. 3 x

    Zosioblog

    jakie cudne zdjęcie : tja powiedzmy ze udało mi się wkleic linkę :oops: sprobuję się poprawić: [url]http://www.flickr.com/photos/kaasik_91/4568880006/[/url]
  4. [quote name='Tora&Faro']Fotki będą pewnie dopiero w czwartek bo Wczasowicze wracają w środę wieczorem z tego co wiem:);)[/QUOTE] o kurde ale im zazdroszcze :)
  5. uff, dobrze ze moja wpłata doszla coś mi w mbanku sie popitoliło i w końcu nie wiedzialam/widzialam czy wyszła btw. na allegro zeszło 19 zdjęć jakoś na tyg bedą to ogarniac szału nie było ale zawsze coś :)
  6. [quote name='karusiap']jak najbardziej masz racje,musimy znac konkrety[/QUOTE] to jakbyscie coś wiedziały konkretnie a ja bym sie ne pojawiala to wezcie do mnie najwyzej na pw puknijcie ;) bo moge sie zagapić :oops:
  7. [quote name='mysza 1']Rozdzielę potem, na razie w pierwszym poście są osobno wpłaty i wydatki na psiaki. Misio waży 42 kg :)[/QUOTE] a jest zabezpieczony przeciwko kleszczom?
  8. [quote name='karusiap']p.Olu moze byc do reki i bardzo dziekujemy:loveu::loveu: co do allegro-bardzo jestem wdzieczna za chec pomocy:loveu:,nie wypowiadam sie bo kompletnie sie na tym nie znam....spytam Asie na jakie koszty mamy sie nastawiac,moze zadzwoni i cos wypyta w klinice[/QUOTE] dobrze by było wiedziec bo chcialabym uniknac sytuacji ze zbieram(y) ale nie wiemy dokładnie ile i kiedy i na c no chodzi o to , ze sama powatpiewalabym w słusznośc takiej aukcji i bym się na nią "nie skusiła"
  9. [quote name='mysza 1'] Rozdzielenie wątków- można, chociaż tak jest wygodnie ;) mniej szukania dla mnie. [/QUOTE] jak dla mnei to ładne w sensie rozdzielne rozliczenia na pierwszej stronie czy tam nawet po jednym poscie dla kazdego psiaka (jak nie ma, trzeba poprosic moda to doda puste posty myszy) i będzie git :) chyba ze chodzi o zbieranie pieniązkow na psiaki to pewnie w dwóch osobnych watkach byłoby łatwiej btw ile waży Misiek?
  10. [quote name='mysza 1']Obstawiam pełnię szczęścia. Pańcia obok:eviltong::evil_lol: , piękne plenery, niczego więcej mu do szczęścia nie potrzeba.[/QUOTE] w sumie mu się nie dziwię tego zachwytu morzem nie rozumiem ale co do gór to sie z nim całkowicie zgadzam a jak się okaze ze mu sie nie podoabło to może on faktycznie Łajzucha jest? ;)
  11. [quote name='ronja']byli - rodzina z dwójką dzieci. Maja szalała z dziećmi, chyba się spodobała. państwo mają dzwonić do Ciebie, Mysza.[/QUOTE] trzymamy zatem kciuki :)
  12. fajnie że Pax zmienił miejsce :) nie chce sie wypowiadac na temat warunków w poprzednim hotelu bo zwyczajnie nie wiem jakie były ale cena była powalajaca jak za bezdomniaka
  13. [quote name='Ania+Milva i Ulver']I jeszcze zbiorowe;) [/QUOTE] czy tam ktos po Fibuli gania? czy to nie ona?
  14. [quote name='mysza 1'][B]Sama do siebie piszę[/B], ale trudno :D Dzisiaj widziałam Majeczkę- cudo, normalnie cudo. Wesoła, szczęśliwa, kochana, rozdaje całusy, przymila się, fantastyczna. Marta, ta Pani dojechała?[/QUOTE] ale jakasz masz satysfakcję ze rozmawiasz z kimś dokładnie na swoim poziomie ;)
  15. nie trzeba ja wiem, ze to jest temat różnie interpretowany ja do tej pory w wiekszości "aukcji cegiełkowych" ze swojego konta na allegro robiłam zbiórki na prywatne konto i nie miałam problemu dlatego zaproponoowałam swoją pomoc oczywiscie można w tresci aukcji podac nr konta fundacji ktora użyczy konta ale wowczas nie mogę zrobic innego allegro ze swojego profilu bo musialabym w mailu powiadamiającym podac prywatne konto co wowczas zmyliłoby ludzi kupujacych na allegro z podanym numerem konta fundacji btw ja nie chę nikogo ze tak powiem na siłe uszczęścliwaic jesli bedzie potrzeba i chęc to tak jak pisze mogę zrobić allegro cegiełkowe tak jak robiłam do tej pory innym psiakom
  16. skoro nie można robic na niego bazarków to trzeba sobie radzic inaczej akurat allegro jest jedna z form pomocy której tworzenie w mniejszym badz większym stopniu udało mi się opanowac ;) tylko dobrze byloby znac konkrety nie znam sie na tym zupełnie ale może jest możliwośc jakiejś wstepnej wizyty w celu chociazby wstepnych badań i oszacowania kosztów? albo moze mozna płacić z opoznieniem ? nie znam sie na tym kompletnie ale tak jak napisałam, jak juz bedziemy zbierac pieniązki zrobię mu allegro cegiełkowe :) (przykład wizualny - allegro dla Mojo w podpisie, tylko tam sprzedajemy zamiast cegiełek zdjęcia na tapetę :))
  17. kurcze tyle że łatwiej zbierać na konkretny termin, konkretny czas ja wiem, ze to nie takie hop siup i wogole no ale wiecie ze łatwiej bedzie ? (btw moge wtedy zafundowac drwalowi allegro cegielkowe ? co wy na to? przy bardzo dobrej reklami sądzę ze byłoby ok 400 zł)
  18. i to jak koszmarnie zadłuzone trwaja moje bazarki ale to bedzie kropla w morzu potrzeb bardzo mała kropla w bardzo wielkim morzu ech
  19. przesyłka dla Morgany poszla dzisiaj :) bez hepatiale pieniązki już wpłacamy czy jak będzie akcja pt. jestem umówiona - jedziemy?
  20. Apsa zgubiłam linkę do bazarku z piłka dla Opalika (chyba) a piłkę jużsobie przywłaszczyłam ;)
  21. [quote name='mala_czarna']Na głodnego to on mi nie wyglądał. :shake: Zwróciłam baczną uwagę na to, czy listki kwiatków niepoobgryzane, czy dywan w całości, a jak Gusia wyszła to próbowałam Marlejka poczęstować moim tostem, ale w ogóle nie zwrócił uwagi. :evil_lol:[/QUOTE] hmm, od gremlina ciacha psie brał ciacha przyniosła Gusia taka wymiana marcean za psie ciacha ;) najwyzej przy podpisywaniu umowy to się sprawdzi dokładnie :) gusia, jak będziesz miała ładny tekst (taki zniechęcający) to podrzuć mi na siakoś - zrobię mu najśliczniejsze allegro jakie umiem będzie tak śliczne ze nikt się nie odważy nawet pomyslec o zadzwonieniu ;)
  22. [quote name='mysza 1']Dlaczego nie zaglądacie do Majeczki? Na weekend się wszyscy pakują czy jak? ;)[/QUOTE] ja to se kulturalnei w korkach stałam bo wział i się kolejka popsuła na śródmiesciu
  23. wiecie co ja jeszcze jak wracalam z pracy to sobie wszystko przemyslalam ten dom trzeba sprawdzic, chyba ze mała czarna wczoraj mże zwrciła na to uwagę bo zaniepokoiła mnie jedna rzecz odnosnie jedzenia jak byliśmy z michałem wtedy co marlej srednio towarzyski sie okazał na wste gusia powiedziała takie coś: "schowam mu miskę, ..." nie wiem czy to nie chodziło to żebyśmy przypadkiem nie zobaczyli czym ona go faktycznie karmi :crazyeye: bo raczej z obecnoscią Michała i ew zazdrością o miskę nie miało to nic wspolnego przeciez emerytowi nie wypada zagladac do cudzych misek ;)
×
×
  • Create New...