Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. [quote name='ronja']Misia dziś nikt nie odwiedził:([/QUOTE] e tam od razu nie odwiedział odwiedził ino się nie odezwał ;)
  2. [quote name='gusia0106']Fiśnięte jesteście :):) Tyle Wam powiem :loveu:[/QUOTE] my Ciebie też ;) [quote name='Nutusia']Mi z tym jest bardzo dobrze, nie wiem jak Tobie, 3x?...[/QUOTE] mi zajebiaszczo ;) mysza - fajny ten Brunolec jak sobie przypomnę o tych jego krwawych biegunkach to aż mi ciarki przechodzą
  3. banerek podlinkowany jest do 16 strony tam gdzie jest inf o nieodpowiedzialnych deklaracjach sa gdzies zdjecia Tigera? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179607-Nie-dla-mięsniaków!-Bullowate-wszelakie-przytulisko-w-Klembowie!/page16"][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/606/beztytuubzf.jpg[/IMG][/URL] czy Tiger będzie miał osobny wątek?
  4. [quote name='__Lara']Cioteczki, jak wygląda sprawa u Biafry? dawno mnie nie było, miałam awarię komputera, i teraz nie mogę się połapać ze wszystkim :([/QUOTE] w skrócie: ciagle nie ma decyzji geologów byli patrzyli zaznaczali coś na swoich mapach ale nic nie powiedziali poza jednym zdaniem:"Pani pies nie wygląda przyjaźnie" ;) co do stanu zwierzecego powyzej sa zdjęcia Maciusia Utopka doszła Izie Mała Dzielna Kicia po makabrycznym wypadku samochodowym która jest juz po amputacji łapki cały czas w szpitaliku watek Małej Dzielnej Kici na miau: [URL="http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=113566"]Mała Dzielna Kicia potrzebuje wsparcia[/URL] konie potrzebują kantarów psy nowych legowisk ewikS jesteśmy jeszcze winni 130 zł za leki które zawiozła do Nipołomic Baca ma DS u Izy Fred po raz pierwszy wyszedł na plus z hotelowaniem kojce jeszcze nie zrobione bo ciagle nic nie wiadomo to juz prawie 2 miesiące jak zaczeła się powódz a Iza ciągle w zawieszeniu bo nei ma ekspertyzy w pierwszym poście na dole starałam się dawac linki do najważniejszych wydarzeń w drugim poscie starałam się na bieżąco wypisywac głowne potrzeby - oznakowane to jest datami wiec myślę, ze mozna się tam odszukac chociaz czytanie pewnie i tak będzie niemało
  5. [quote name='sleepingbyday']cześć wam, lecę wypoczywac. tzrymam kciuki za c.d. akcji popowodziowej. oby więcej niespdzianek nie było. [B]już sobie wyobrażam ilośc cyztania po powrocie :-/.[/B] [/QUOTE] systematycznie będe Ci dokładac nowych linijek ;) inf w sprawie Kici Mała Dzielna Kicia nie ma FIV coś nie zagrało "na łaczach" i doszło do nieporozumienia Kicia dostaje rozcieńczonego "conva" i go dzielnie i z ochotą chłepcze :) poza tym nasza Kicia jest szalenie towarzyska i odpowiada gdy sie do niej mówi :)
  6. Maciuś miał coś z okiem coś jakas gula mu się zrobiła czy coś takiego dlatego pewnei Iza robiła mu zdjęcia z profilu zeby nam pokazac niestety nei znam się na koniach więc nawet dokładnie nie powtórze co sie Maciusiowi działo Iza podejrzawała jakies paskudne ukąszenei równie paskudnego robala
  7. [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/594/maciek5.jpg[/IMG] [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/7260/maciek6.jpg[/IMG] Poniżej Macius ukradł swoje cukierki ;) [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/2928/maciekukradswojecukierk.jpg[/IMG] i tutaj Maciuś próbuje znów zabrac co jego ;) [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/7803/kolejnaprbaprzechwyceni.jpg[/IMG]
  8. jak coś będę wiedziała o Kici - będę meldować :) poki co mam zdjecia Maciusia - utopka :) zdjecia z serii - Macius i jabłkowe przysmaki :) [IMG]http://img804.imageshack.us/img804/7669/maciek1.jpg[/IMG] [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/1904/maciek2.jpg[/IMG] tutaj widać Maciusiowe kopyta: [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/1188/maciek3l.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/2360/maciek4.jpg[/IMG]
  9. [quote name='Nutusia']Ale i tak się w niej kochamy - przynajmniej JA! :)[/QUOTE] ja tez pałam miłościa pierwszą i prawdziwą zwłaszcza do pomarańczowego ;)
  10. [quote name='Tora&Faro']Kochana dysponuj jak uważasz:)...lada moment będą jeszcze wpłaty z bazarków, mam nadzieję że uda się pokryć długi...[/QUOTE] Gosia a może się zbuntujemy? i się mysza nauczy ze jak pisze "rozdysponujcie wg uznania" to nie będzie się pytac ;)
  11. [quote name='Nutusia']Gusi się gust wypacza jak za długo ma do czynienia z jakąś psią pięknością! [B]Glizda, Pokurcz, Larson Goopol[/B]... a o mojej łysej Tośce, że... piękna! No ale cóż - o gustach się ponoć nie dyskutuje! :)[/QUOTE] tja właśnie u Trymera przeczytałam że wykąpała [B]DZIADA[/B]:shake: olaboga :crazyeye:
  12. [quote name='ludwa']Co z kicią? Bo mocznik i kreatynina plus brak apetytu to zła wróżba u kotów niestety[/QUOTE] cytuję z maila: [QUOTE]u kici niewielka poprawa smopoczucia. Po kroplówkach podniosła się z pozycji szmatki na brzuszek i trochę się rozgląda. Nawet patrzyła za jedzonkiem i jest bardziej obecna. Rokowania dalej są niepomyslne. Wyniki masakryczne: mocznik 610, kreatynina 7,4 :( [/QUOTE]
  13. super wieści karusia :) ja puściłam własnei przelw allegrowy dla Drwala - 600 zł jak dojdą prosze potwierdz i teraz czekam na wieći i będę was gnębić i męczyc o tę wizytę i konsultację żebym miała co w podziękowaniu napisać :)
  14. skoro wszyscy o rozliczeniach to i ja ;) moja deklaracja tez poszła dodatkowo wysłałam na konto fundacji 23 zł z bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187372-Rozliczamy!-dziękuję-!-słodkości-i-alkohole-o-godz.-21?p=14863637#post14863637"]słodkości i alkohole[/URL] z przeznaczeniem na stare kaukazy i z tegoż sameg bazarku 80 zł dopisuję do konta zwierzaków [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187372-Rozliczamy!-dziękuję-!-słodkości-i-alkohole-o-godz.-21?p=14863637#post14863637"]bazarek słodkości i alkohole[/URL] oraz 150 zł z bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187437-Roliczamy-dziękuję!-filmy-i-ksiązki-rózne-na-rózn*****-do-24.06-do-21?p=14869704#post14869704"]filmy i ksiażki[/URL] również dopisuję do konta zwierzaków w zamyśle i w porozumieni z Iza - pieniązki te mają iśc na kantary dla koni otrzymalam także wpłate bazarkową od Jany jutro postaram się wszystko uzupełnic miau tez pięknie zorganizowało się na Małą Dzielną Kicię na którą równiez wpływają mi pieniązki - dziekuję :)
  15. moja deklaracja dla Mojo też już poszła dodatkowo rozliczyłam bazarki i tak z jednego dostało się Mojo 10 zł słodkości i alkohole z drugiego 25 zł płyty i ksiażki te 10 zł i 25 zł to będą dwa rózne przelewy z dwóch róznych kont ale podpisane ze to bazarki takie urozmaicenei sobie wprowadziłam ;) jak dojdą pieniążki prosze o potwierdzenie w w/w wątkach
  16. super wiesci :) dostalam jeszcze jedna wpłatę dla Drwala :) uzupełnię ja dzisiaj wieczorem i przeleję wam pieniązki
  17. dziękuję :) o Małej Dzielnej Kici na razie nic nie wiem, Iza nie dzwoniła, jak cos będe wiedziec - dam znać
  18. [quote name='Cantadorra']3x, ja nie rozumiem tego posta? :) :) :)[/QUOTE] Trymer był u weta dostał jakies leki a ze u Trymera jestem z doskoku to nie wiem czy były gdzieś wymienione jakie to leki (antybiotyk, przeciwbólowe itp) a jak były a ja nie widzialam to ślepa cysta jestem ;)
  19. jakie leki bierze Trymer teraz? gdzieś jest i wychodzi ze slepa cysta jestem czy nie ma?
  20. przekopiuję się z miau odnośnie Małej Dzielnej Kici [QUOTE]przed wyjsciem z pracy (moim) zadzwoniła jeszcze do mnie Iza nie jest dobrze z Kicią na baaniach krwi wyszły chore nerki mocznik ilestam razy przekroczony i coś jeszcze (wybaczcie ze nie zapamiętałam) ale wyniki jednoznacznie wskazują na fatalny stan nerek znów Mała Dzielna Kicia nie je. Przykro mi, ze muszę wam o tym pisac ale szanse Kici drastycznie maleją :-( to nie tak miało się układać :([/QUOTE]
  21. rozmawialam z Iza dzisiaj dosłownie 30 sek Kicia przeżyła noc zaczeła znów jeść wczoraj nie chciała ma robione dodatkowe badania krwi tyle wiem jak będę wiedziała coś więcej dam znac uzona rozmawialam pisalam maila do magazynu dzisiaj/jutro bedzie wstepny zarys tekstu konsuttujemy się z Iza i coś nam się już w głowach porodziło mamy do dyspozycji stronę A4 to cała masa miejsca więc bedziemy robić wszystko zeby zdążyć niestety w odpowiedzi z redakcji nie było podanego terminu więc poza tym ze JUZ to nic więcej co do terminu nie wiem a w pracy mam takie urwanie głowy ze nie wiem jak się nazywam wiec dopiero wiezorami jakoś funkcjonuję
  22. przeopiuję się z miau: [QUOTE]rozmawiałam własnie z Iza Kicia miała załamanie nie jest dobrze stan sie pogorszył, Kicia nie trzyma ciepła leży na termoforze wetki zrobiły dodatkowe badania testy na białaczkę ujemny FIV dodatni :placz: jutro mam nadzieję, będa nowe wieści oby lepsze [B]![/B] Iza jest bardzo zainteresowana tym olejkiem z dziurawca ale teraz ze względu na to że stan kotki nie jest stabilny i w nocy może zdarzyć się wszystko nie będziemy prosić o wysyłke jeśli Kici się uda i jej stan się ustabilizuje wówczas będziemy się przypminac dziękujemy :) [/QUOTE]
  23. [quote name='scarabae']A ja właśnie wpłaciłam 20 zł, i jeśli można to chociaż część z tego chciałabym, żeby trafiła też na tego biednego kociaka... Bo widzę, że jakoś został tu pominięty przez użyszkodników :roll:[/QUOTE] pieniązki doszły dziękuje :) a oto [B]Mała Dzielna Kicia[/B] [img]http://img269.imageshack.us/img269/2680/kotkapoamputacji.jpg[/img] [img]http://img96.imageshack.us/img96/2913/kotkapoamputacji1.jpg[/img] [img]http://img683.imageshack.us/img683/4600/kotkapoamputacji2.jpg[/img]
×
×
  • Create New...