Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. obiecałam zdjęcia z przywracania wody: 1. zastępcza/awaryna kuchnio-pralko-łazienko-wodopój dla zwierzaków zlokalizwana na działce ok 300 m o domu [IMG]http://img808.imageshack.us/img808/1271/awaryjnakuchniopralkoaz.jpg[/IMG] 2. grzęzawisko w zaroślach - wyprawa w poszukiwaniu studni, przesunietych przez błocko [IMG]http://img576.imageshack.us/img576/4012/grzzawiskowzarolachszuk.jpg[/IMG] 3. Studnie zostały namierzone i odkopane z zalegającego błocka [IMG]http://img121.imageshack.us/img121/8774/studniezlokalizowaneiod.jpg[/IMG] 4. nowa rura poprowadzona po powierzchni gruntu to dzięki niej Iza ma wode w domu [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/1007/nowaruradostudnipuszczo.jpg[/IMG]
  2. [quote name='gusia0106']No dobrze. Jutro Tora&Faro jedzie na przedadopcyjną na Pragę. Się zobaczy ;)[/QUOTE] gdzie na Pragę?
  3. [quote name='APSA']Przekazuję na prośbę APSonima: "[B]Apsonim zadeklarował w skrytości ducha 50 zł miesięcznie na Siwą i Dakotę w 2010 roku. Wpłacił z góry w dwóch ratach po 300 zł w styczniu i w czerwcu. Jak dobrze pójdzie to deklaracja zostanie przedłużona na 2011 rok [FONT=Wingdings]J[/FONT].[/B]"[/QUOTE] rozumiem, ze dopisek był "Dakota i Siwa"? bo nie wiem czy mam sie dopytywać bo w Bacowo Fredowym zestawieniu nie ma takiej kwoty w czerwcu irenaka - nie wiem ja to bym chciała juz wiedziec ale trzeba czekac Iza obiecała dać znać jak tylko cos się bedzie wyjaśniać wiem, ze państwo chcieli tą suczkę ale ze ona ma dom Iza zaproponowała Freda wysłała zdjęcia i rozważania trwaja czyli czekamy na decyzje Państwa może byc róznie, bardzo różnie co wszyscy wiedzą ale chyba każdy z nas marzy żeby Fredzioch miał dom
  4. dziewczyny za 12 godz kończy się allego może jeszcze jakiś ostatni zryw reklamowy? przypominam linkę allegro Drwala
  5. [quote name='gusia0106']Tia.....wiszę na telefonie od 7 rano ;) Owieczko, daj znać co z tą jego przepukliną .[/QUOTE] ja dopiero od 8 o tym wiem,jak czytam metro i zawsze mi sie micha cieszy jak widzę znajomego psiaka :)
  6. [quote name='Tora&Faro']Pewnie że poogłaszamy Trymerka...jutro będzie już Gusia to zadecydujemy o jakimś terminie kastracji...[/QUOTE] dzisiaj Trymer jest w metrze :)
  7. kolejny bazarek na rzecz Biafry :) dla fanów muzyki, radia RMF Fm, Darka Maciborka a przede wszystki dla chcących posiadać nową płytę Grzegorza Markowskiego i Ryszarda Sygitowicza [URL="http://www.dogomania.pl/threads/188361-*!*Markowski-Sygitowicz*!*-od-Darka-Maciborka-z-dedyk.-do-08.07.-dla-Biafry?p=14958336#post14958336"]Bazark z płytą Markowski/Sygitowicz[/URL] uzona - dziekuje :)
  8. [quote name='Kejsi'] Nie mogę się doczekać na informacje o Fredzie :D[/QUOTE] nie ty jedna ;) edit: napiszę co wiem Państwo zainteresowani byli innym psiakiem Biafry ale suczka od jakiegoś czasu ma już dom więc Iza zaanonsowała Freda - jako godnego następcę suczki ;) Państwo są na etapie podejmowanie decyzji co do bliższego poznania Freda a warunki? dom z ogroden, na wsi pod lasem niedaleko Biafry (niedaleko w sensie max 20-30 km) z pełnym dostępem do domu
  9. Szarotka sprawdze pod wieczów\r teraz nie bardzo mogę buszowac po necie jak się dowiem coś więcej o domku Freda - będę pisać Iza ma się wieczorem odezwać jak nic nie pokrzyzuje planów bo mówiła coś dzisiaj, że Maciuś ma problemy z okiem :(
  10. [quote name='logowanie_nie_dziala_gos']A który koń jest który?[/QUOTE] nie wiem dzisiaj zapytałam Izę o tego małego beżowego - Barburka :) ale ale ... trwają rozmowy w sprawie adopcji Freda trzymajcie kciuki wieczorem mam znać szczegóły kciuki potrzebne bardzo !
  11. [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/2593/031lz.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/9046/033ar.jpg[/IMG] i pozostają w temacie koników - skompletowała się wyprawka dla Maciusia i jest już w drodze do Biafry, jutro, najpóźniej pojutrze Maciuś będzie szczęśliwym posiadaczem SWOICH rzeczy :) jeszcze raz ogromne podziękowanie dla[B] jkp [/B] :loveu: i dla wszystkich, którzy są obecni czy chociażby podczytują :) jednak szczerze powiem, że obecność daje dużą mobilizację do działania jak się wchodzi na wątek i widzi iż nie jest się samemu - dziękuję :loveu: i ciagnąc dalej tamat Maciusia - pamiętacie że Maciuś nie jest z innymi końmi Biafry ? tam nie ma już miejsca Maciuś jest u dobrych opiekunków jednak trzeba płacić za jego hotel - podobnie jak za hotel mini wilczki Diuny (ale o niej rozpiszę się jutro, dzisiaj niech już będzie konikowo) [B]Maciuś poruszył serce pani Izy z Warszawy (okolic Warszawy - nie pamiętam dokładnie :oops:) która miesięcznie dokłada 50 zł do hotelowania swojego ulubieńca :loveu: [/B] Pani Izo, ja nie wiem czy Pani podczytuje dogo - niemniej bardzo bardzo dziękuję :loveu::loveu: miesięcznie na utrzymanie Maciuś potrzebuje 400 zł (albo 450 ?? zabijcie mnie ale muszę sprawdzić) [COLOR="#800080"][B]może ktoś jeszcze by chciał wirtualnie zaadoptować i wziąć na siebie koszty utrzymania kawałka konika?[/B][/COLOR]
  12. i jeszcze kolejne zdjęcia - nadrabiam to co obiecałam a ciagle zapominalam :oops: [B]Fart, Hiszpana[/B] [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/5277/024qu.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/3696/025px.jpg[/IMG] [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/3893/026ma.jpg[/IMG] [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/8554/028lg.jpg[/IMG]
  13. a tutaj z holenderskim sianem :) [B] Mroczna, Greka (?) , Miętek[/B] [IMG]http://img121.imageshack.us/img121/372/013unf.jpg[/IMG] [B]November[/B] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/5228/014sr.jpg[/IMG] [B]November z Miętkiem[/B] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/327/015jh.jpg[/IMG] [B]Greka[/B] [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/2798/018gj.jpg[/IMG] [B]Chiara[/B] [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/4952/020vya.jpg[/IMG]
  14. skoro dziewczyny już się poumawiałay ja nadrobię zaległości ;) pamiętacie koni Izy ? jak dostały holenderskie siano? :loveu: obiecałam zdjęcia - oto one: od lewej: [B]Miętek, Barburka, Miraż.[/B] W tle [B]Hiszpana[/b] z [b]Fartem[/B] i ... (?) [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/9374/003hgl.jpg[/IMG] [B]Hiszpana[/B] [IMG]http://img693.imageshack.us/img693/7067/004pya.jpg[/IMG] [B]Nuria, Chiara, Miraż, Barburka[/B] [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/3293/005ev.jpg[/IMG] [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/4980/011wv.jpg[/IMG] [B]Miętek, Greka, Hiszpana[/B] [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/5572/012neq.jpg[/IMG]
  15. po powrocie do domu wstawię zdjęcia od Izy - zdjęcia w budowy "wodociągu"
  16. rozbrajacie mnie swoimi rozliczeniami trzy baby usiadły jedna nie powie ile dostała ale za to inna pamięta ile tamta wydała na paliwo którego ta wogole nei chce wliczac tylko na zasadzie gorzkich zali podala a trzecia ma powpisywac ale nie chce jej się sprawdzać ile boskie jesteście ;)
  17. [quote name='logowanie_nie_dziala_gos']3 x - dotarłam do końca Twojego eseju;-) Chociaż łatwo nie było. Głównie przez informację o Bacy. Ja tu w pracy, a mało się nie pochlipałam nad kompem! [B]Kto mi uwierzy, że mnie tak nowy projekt, nad którym powinnam właśnie siedzieć wzruszył?![/B] ;-)[/QUOTE] nikt dlatego ja się cieszę ze mnie ta inf dopadła w domu ;) naprwdę w najśmielszych marzeniach nie przypuszczałam, że los chłopaków tak się odwróci aż chce się żyć ;) tyle mieisięcy się gimnastykowaliśmy, wypruwaliśmy sobie żyły pamiętam jak sonikowa się cieszy że w którymś miesiący udało sie poprzedni zakończyc z plusem i zanim przyszło następne rozliczenie chłopaki kilka dni byli na plusie potem zapaść Bacy która jakby nei patrzeć sprawiła że ma dom, myślę że o lepszym nie mógłby marzyć :) ech się człowiek wzrusza i niech mi ktoś powie "to tylko pies" a pozostająć w temacie Bacy wczoraj miał pranie poszły na niego dwie butelki szamponu i balsam i efekt jest taki ze pies jest uprany tylko na grzbiecie po praniu był tak zmęczony ze padł i nawet na kolację nie wstał tylko spał ale za to pranie miał iście w mistrzowskim stylu - nawet ja tylu kosmetyków nie używam do mycia swojego włosia ;) Do prania Bacy zostały użyte: Szampon nabłyszczający- szampon z odzywką- odżywka ułatwiajaca rozczesywanie. co dało efekt taki, ze Baca ma włos mięciutki jak szczeniak :) ps. dziękuję Wam, że ciągle jesteście na wątku i wspieracie kaukaziki i Biafrę :loveu:
  18. [quote name='Aska7']Przestraszyłam się, że z bazarku z pendrivami nie doszła kasa, ale jest (to te 104,50 na głowę). Moi rodzice do dotychczasowej wpłaty (50,00 zł.) dokładają jeszcze 5,00 zł. i dzielimy to : 25,00 dla Freda i 30,00 na Siwą i Dakotę.[/QUOTE] dziekuję :) tez się zastanawialam co to za bazarek bo nijak mi go Iza nie opisała ale fajnie ze się zidentyfikował :) dziękuję za deklaracje poczekam jeszcze trochę może jeszcze ktos coś napisze a jak nie to będę dręczyc i męczyć na pw ;) bo ja to wolęmieć jasnośc co do deklaracji Ewa z OS - również dziekuję :) Bjuta - dziękuję :)
  19. [quote name='marysia55']Zaglądam na "Nasz" wątek. Sary nie ma, ale jesteśmy MY. Ciągle mam tę psinę w pamięci:-(. Taki pies zasługuje aby mu zagrać "Ciszę" Nini Rossi. Ostatnio często słucham ten utwór. i ja i ja jestem :) nawet nocną pora mi się udało ;)
  20. a oto Diuna: [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/3035/diuna1.jpg[/IMG] [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/751/diuna2.jpg[/IMG] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/8528/diuna3.jpg[/IMG] [B]pmożemy utrzymać Diunę do znalezienia domu?[/B]
  21. [B]rozliczyłam Bacę i Freda[/B] i muszę powiedzieć, że się popłakałam tym razem ze szczęścia dzięki niesamowitej mobilizacji udało się zniwelować dług Bacy za leczenie maj chłopaki zakończyli z plusem od nie_pamiętam_kiedy nie mieli ujemnego salda na koniec miesiąca byli niecałe 1,5 zł na plusie ale byli w czerwcu natomiast stał się nawet nie wiem jak to określić cud jakiś, no coś niesamowitego w wielkiej mierze dzięki gigantycznej wpłacie Nanhoo :mdleje: chłopaki znów sa na plusie [I]i szczerze powiem, ze nie wiem co teraz robić bo to jeszcze nie koniec rewelacji[/I] wszyscy pamiętamy jak zachorował Baca wszyscy pamiętamy jak Iza o niego walczyła wszyscy pamiętamy rachunek który udało się spłacić ale nie wszyscy wiedzą, ze od tamtej pory Iza walczyła ze sobą [B][COLOR="#2e8b57"]no i w końcu stało się, BACA nigdy już nigdzie nie pojedzie bo nikt go nigdzie nie odda! Fundacja Zwierzę nie jest rzeczą czyli Biafra adoptowała Bacę, czyli Baca ma dożywotni DS! :loveu:[/COLOR][/B] nie wiem jaki wpływ na to miało umaszczenie Bacy ale podobno miało - Iza ma słabość do beżowych kaukazów coś przebąkiwała co prawda o wyjątkach typu Mojo czy Fred i takie tam inne jeszcze więc mi wyszło ze Biafra ma ogólnie słabość do kaukazów, co chyba nikogo nie zaskoczyło ;) dobrze ze Iza nie ma dostępu do netu to nie będzie na mnie krzyczeć, że ją z maila zacytuję: [quote] ponieważ Baca jest starszy niż myśleliśmy i ma bardzo poważne zmiany zwyrodnieniowe w kręgosłupie, które wyszły przy robieniu zdjęć rtg - jak wymiotował krwią - [B]do końca życia musi dostawać steryd w zastrzyku cotygodniowym żeby nie cierpieć z bólu i żeby zwyrodnienia nie powodowały stanu zapalnego.[/B] Baca i tak miał spore tyły i długi a chętnych na dom starego wraka, który jeszcze gryzie OBCYCH nie ma - więc żeby uciąć niepotrzebne dyskusje na wątku czy odesłać go w paczce do Boguszyc czy też nie- adoptowałam go sobie :-) To znaczy nie sobie ale na Fundację - jednak ma status rezydenta tak jak Granda. Mam teraz beżową parkę :-) (...) Baca już długo nie pożyje, a przynajmniej odetchnie od ciągłych przeprowadzek. Jak bardzo cierpiał gdy trafił do hotelu na czas powodzi wiem chyba tylko ja :-( (...) Jeżeli zostanie jakaś nadwyżka dla niego a ludzie zechcą to można mu zapłacić za szczepionki, leki na odrobaczenie czy steryd.[/quote] Ponieważ Baca i Fred byli rozliczani razem - sumarycznie wyszło iż są na plusie :) Jednakże wpływy są rozpisane osobno, także wiadomo ile na którego wpłynęło. Nie wiem jak teraz będzie z deklaracjami tzn. kołacze mi się po głowie pewna idea ale o tym ciut później tutaj chciałam tylko napisać, ze ja osobiście swoją niewielka deklaracje zostawiam na Freda bądź na pomysł, który mi się w głowie klaruje jednakże jeśli ktoś zechce zmniejszyć swoją deklarację, lub zrezygnować w związku z tym, iż Baca ma DS - zrozumiem(y) [COLOR="#0000ff"]przerywnik! dotrwał ktoś w ogóle w czytaniu moich wynurzeń do tego miejsca?? :razz:[/COLOR] to teraz o tym, co mi chodzi po głowie: większość z nas pewnie wie, że u Biafry są również Siwa i Dakota z Boguszyc, są w Kojcu Borysa i na tyle na ile się orientuję w idei Kojca Brysa - sa na bezpłatnym hotelowaniu ale co innego hotelowanie a co innego nakłady na leczenia, szczepienie czy specjalistyczna karmę w wątek i finanse dziewczyn w tej kwestii kuleją, oj bardzo kuleją :( i chodzi mi po głowie że [B]może ktoś zechce swoje deklaracje z Bacy przerzucić ogólnie na stare kaukazy z Boguszyc pod opieką Biafry?[/B] czyli w domyśle: Baca (steryd, szczepienie, odrobaczenie, leki chociązby na stawy) Siwa i Dakota (to samo, co u Bacy). drugi pomysł to [COLOR="#ff0000"][B]Diuna [/B][/COLOR]- mini wilczka Utopka Diunka jest mini oneczką, o której chyba pisała Anna_33, która została wyrzucona w czasie powodzi i tak trafiła pod opiekę Biafry, która wtedy była na etapie ratowania kaukazów i przewożenia ich do hotelu niestety nie znalazł się nikt, kto zaopiekowałby się Diuną na zasadzie DT, więc Diuna trafiła do hotelu. Tam została przebadana i zaszczepiona p/w wściekliźnie. i jak to jest z hotelami wszyscy wiemy - trzeba za nie płacić - za Diunę [B]15 zł/ doba[/B] trzeba też zaszczepić na wirusówki i wysterylizować - obecnie niunia ma cieczkę z opisu Izy (znów cytat z maila) [QUOTE]Jest bardzo kontaktowa i odważna. Taka miniaturka wilczura :-) Niestety ma jakiś uraz do psów, a do suk jest wręcz agresywna. W domku powinna być sama.[/QUOTE] [QUOTE]Może ktoś chciałby wesprzeć dziewczynkę, może znajdzie się jakiś tymczas albo dom.[/QUOTE] i tak mi się przy niedzieli w tej mojej łepetynie zrodziło, że może część deklaracji przerzuciłby na niunię? Diuna jest psem adopcyjnym, tzn. nie wymaga żadnego leczenia i nakładów z tym związanych (tak mi się wydaje, ale dokładnie dopytam jeszcze Izę) i wydaje mi się również, że powinna powiedzmy "w miarę" szybko znaleźć dom. Ale wiadomo ile to w miarę szybko czasami trwa. tutaj jak zdobędę dodatkowe inf o niuni i więcej zdjęć, będę się uśmiechać do [B]bahlsa[/B], która robi cudowne ogłoszenia :) i tak mi się wymarzyło, że może chociaż część z Was się zgodzi wesprzeć Diunę w hotelowaniu. Bo jak wyszło mi z wyliczeń Fred jest zabezpieczony finansowo na ładnych kilka miesięcy, wiadomo ten plus się będzie uszczuplać ale na chwilę obecną jest, że tak powiem znaczący. [COLOR="#800080"]a teraz w skrócie: w związku z adopcją Bacy przez Fundację Biafry i odejściem jego kosztów hotelowania a także w związku z dużym plusem z jakim na koniec czerwca wyszedł Fred [B]czy deklarujący na Bacę zechcą utrzymać swoje deklaracje i przeznaczyć je :[/B] 1. na stare kaukazy pod opieką Biafry - bieżące potrzeby (leczenie) Bacy Dakoty i Siwej? 2. wesprzeć hotelowanie Diuny - mini wilczki Utopki 3. lub przerzucić deklarację na Freda?[/COLOR] zaraz wyślę pw do wszystki deklarowiczy Bacy tylko najpierw pokaże wam Diunę (jesli młoda bierze kilka deklaracji - założe(my) jej osobny wątek [COLOR="#0000ff"]btw dotrwał ktoś do końca? ;)[/COLOR]
  22. rozmawialam na szybko z Izą [B]1. sprzęty ambulatoryjne[/B] te kupowane na allegro wszystkei juz zostały jej przywiezione w zeszłym tyg - DZIĘKUJEMY ! [B]2. znów lało[/B] - więc wykopki przy pomocy wolontariuszy zostały odwołane wczorajjak trochę przestało lać Iza okopywała się sama [B]3. dzisiaj wyszło słońce[/B], więć dobywac się bedzie szał ciał i uprzęży - czyli kąpiel psów Iza dostała szampony zamówione przez kogoś?? w animalii - DZIĘKUJEMY! (nie sa to te szampony co ja zamawialam z wyprawką dla Maciusia - to zamówienie siejeszcze relizuje) [B][B]4. doszły tez krople przeciwkleszczowe[/B][/B] - ale nie wiem które, bo kilak osób deklarowało wysyłkę niemniej wszystkim wysyłającym - DZIĘKUJEMY! [B]5. Iza z sąsiadami naprawia drogę dojazdową[/B], jeden sąsiad odsprzedaje gruz z domu co się zawalił jako pierwszy za symboliczne kwoty, Iza mówiła, że są to spore całe płaty ścian (spore w sensie ze się mieszcza na przyczepkę a nie ze całe ściany) i że t wrzucają w botnistą wyrwę w drodze i słychać tylko "siup" i "ściana" znika w dole [B]6. Iza była w gminie[/B] prawie cały piątek i prawie nic się ne dowiedziała, w każdym bądź razie na razie na pomoc z tamtej strony nie do końca można liczyć - czyli nikt nic nie wie [B]7. Iza wszystko dokumentuje zdjęciami[/B], ma mi je podsyłac - ale kiedy - nie wiem ;) [B][COLOR="#ff0000"]8. SIANO dla koni - trzeba zacząć robić zapasy[/COLOR][/B] aż boję się myśleć ile na to potrzeba pieniedzy aby konie miały co jeść przez całą zimę koni jest 22 sztuki o ile musli można dokupić zawsze o tyle siano i słomę trzeba zaczać gromadzić już teraz :shake: [B]9. dostałam rozliczenie Bacy i Freda[/B] - bo t ich watek ;) zaraz postaram sie ogarnąć z tym i rozliczyć chłopaków wszystkim wspierającym chłopaków - DZIĘKUJĘ :)
  23. [quote name='Asior'] o jasny gwint, w czasie jak robiłam banerek to się już kilka innych pojawiło :roll: no ale co tam :) skoro zrobiłam to wrzucę ;)[/QUOTE] łoo nie to co moje niewydarzone ;) też sobie wziełam im więcej osób zobaczy Emi tym większa pomoc będzie dla niuni
  24. przestałam zaglądac gdy eskimo zdejmował plakaty a teraz gdzies indziej przeczytalam Viza się odnalazła przyszłam patrzę - faktycznie bardzo się cieszę :) historia wręcz niesamowita
  25. banerek na szybko ale błagam niech ktoś zrobi ładniejszy
×
×
  • Create New...