Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. [quote name='jola_li']Mysza nie wystawiła tego w bazarku, a więc 30 zł na Misiowe konto, a odbiór w Śródmieściu lub na Bemowie :-)[/QUOTE] jola_li poszło pw
  2. [quote name='APSA']Zakochałam się w mikro-zabytkach :loveu: (oba z geriatrii)[/QUOTE] o jakie pokurcze ;) zupełnie jak ostatni nabytek Biafry - Desi
  3. faktycznie nie ma na co czekac z ogłoszeniami za chwile dojda wydatki za hotelowanie psiaków w lipcu czyli 900 zł juz w tej chwili jest dług 550 zł inf do ogłoszeń odnośnie Diuny. [B]Diuna[/B] to młoda suczka ok 5 lat sięga do kolanważy ok 23 kg. Wyglądem przypomina ON/mini wilczka. Ma krótką sierść. Ładnie chodzi na smyczy. Nadaje się zarówno do zamieszkania w bloku jak i w domu z ogrodem. Jednak ze względu na swój charakter powinna być jednym zwierzakiem w domu. Została wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona. Przebywa pod Krakowem. Do pokochania od zaraz :) Inf. do ogłoszeń odnośnie Mavericka [B]Maverick[/B] to nieduży, puchaty młody psiak. Ma ok 3-4 lat. Sięga do połowy łydki - niewiele wyższy od jamnika. Jak najbardziej nadaje się do zamiaszkania w bloku jak i w domu z ogrodem. Kiedyś byl psem domowym - pozostawiony sam w domu nie niszczy i zachowuje czystość. Łagodny w stosunku do dzieci. Ładnie chodzi na smyczy. Mały pies wielki duchem dlatego do innych zwierzęcych lokatorów musi sie najpierw przyzwyczaić, na poczatku moze być zaczepny i nieufny. Został wykstrowany, zaszczepiony i odrobaczony. Przebywa pod Krakowem. Do pokochania od zaraz. Inf. do ogłoszeń odnośnie Desi [B]Desi[/B] to malutka, urocza sunia. Ma ok 3 lat. Jest drobna i delikatna. Sięga do połowy łydki, ma chude długie łapki. Jest przyjaźnie nastawona do otaczającego świata, ludzi i innych czworonogów. Garnie się do człowieka i uwielbia pieszcoty. Umie chodzić na smyczy. Została wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona. Przebywa pod Krakowem. Do pokochania od zaraz :) w przypadku obydwu psiaków kontakt do Izy: [B]e-mail: [email][email protected][/email] tel. 0692 334 433 [/B] Jeśli chodzi o Desi - najpierw trzeba ją ciachnąc. sterylizacja Desi będzie kosztowac [B][COLOR="#ff0000"]200 -230zł [/COLOR][/B]. Mozna taniej ale :[B] potrzebujemy kogoś kto przetrzyma sunie kilka dni po zabiegu a także ma możliwośc zorganizowania sterylizacji - tzn przewiezienia suni z hotelu do kliniki a potem odebrania jej.[/B] Niestety jeśli nie znajdziemy chętnego koszty sterylizacji Desi wyniosą 200 - 230 zł. Ale w przypadku tej kliniki odpadają problemy logistyczne, sama Iza ma zdecydowanie lepszy dojaz (Iza nigdy nie doliczała za dojazdy do weta - a te tez kosztuja), w przypadku jakichkolwiek komplikacji czy podejrzeń że coś może być nie tak, Desi może zostac kilka dni w klinice. ijeszcze jedno mnie męczy - myślałam, ze tego da sie uniknąc ale chyba się nie da [B][COLOR="#ff0000"]potrzebujemy deklaracji na hotele dla suniek[/COLOR][/B] u Biafry nie ma miejsca, kojce nie są jeszcze naprawione
  4. [quote name='aka_nina']Tak tak, pamiętałam, żeby bez owsa poszukać. Czyli najlepiej w ramach tych 106 zł zamówić 36 cegiełek? Dobrze rozumiem? I koniecznie podać nazwę Fundacji.[/QUOTE] rozmawiałam z Izą musli co jadł Maciuś jest bardzo dobre jest lepsze od tego cegiełkowego - chociaż to tez jest bardzo dobre tylko w przypadku animalii trzeba się liczyć z kosztami transportu można zapytac czy dla Fundacji zgodziliby się wysłać za darmo - jesli zdecydowałabyś się jednak na animalię dołożymy do tego musli brakujące 30 zł przypominam się z kolejnym bazarkiem szubienica dla Mavericka - tym razem odgadujemy przysłowie :) banerek w podpisie - zapraszam :)
  5. [quote name='aka_nina']106 zł z bazarku, jaką karmę kupić dla koni? [URL]http://animalia.pl/produkt,16755,508,Besterly_Coldmix.html[/URL] razy dwa? Wiecie, że ja lubię sama kupować :P Aha i adresu znowu nie mam do wysyłki.[/QUOTE] Maciuś miał kupowane takie: [URL="http://animalia.pl/produkt,10661,508,Hartog_Balance_Musli.html"]musli dla Maciusia[/URL] Natomiast pozostałe knie te w Niepołomicach - takie: [URL="http://www.horsepower.pl/sklep/?p=productsMore&iProduct=84&sName=ovator-pega-plus-aktiv-musli-(basis-musli)-pasza-dla-koni"]musli jabłkowe dla koni Ovator[/URL] to musli Ovator końskie zdrowie sprzedaja także w postaci cegiełek [URL="http://allegro.pl/item1152245505_aukcja_charytatywna_1kg_ovator_apfel_musli_kzd.html"]na allegro[/URL] bądź u siebie [URL="http://www.horsepower.pl/sklep/?p=productsMore&iProduct=100&sName=cegielka-pomagam-zwierzakom-o-wartosci-3-zl-(obiad-dla-konia)"]w sklepie[/URL] wówczas płaci się 3 zł za kilogram czyli za 20 kg - 60 zł (normalnie opakowanie 20 kg w sklepie mają za 65 zł) współpracują oni z Fundacją Biafry i transport jest darmowy -jak się nazbiera trochę lub jak Iza ich wydzwoni to dowożą przy składaniu zamówienia należy zaznaczyć że to dla Fundacji Zwierzę Nie Jest Rzeczą jeśli zdecydujesz się jednak na to z animalii - byleby bez owsa (ale to co pokazalas jest bez owsa) to daj znać podam adres do wysyłki
  6. dzisiaj wam trochę poprzunudzam ;) wczoraj rozmawialam z Iza i staneło na tym że przelalam jej na konto wszystkie pieniązki z konta budowlanego czyli [B]917 zł[/B] dlaczego? do tej pory czekało się na opinię geologów ale na nasze oko nic z tej opinii nie będzie już kiesyś pisalam, że się kręcili po Izy terenie ale nic nie powiedzieli bo bez odwiertów orzekac nie będą wczoraj też byli ci sami plus jeden nowy akurat jak Iza wyjezdzała więc się ich spytała czy u niej też będa chodzić bo wolałaby być przy tym ze względu na te wiecie "nieprzyjaźnie wyglądające psy" Panowi stwierdzili że skoro nie widac żeby się coś złego działo to nie ma potrzeby żeby tam chodzili więc sprawdzali coś "nad" Izą w zeszłym tyg tez była naprawia sieć elektryczna wymianilai całą trakcję/wielki gruby kabel no po co by wymienili gdyby nikt miał tam nie zostac mieszkać? opinii geologów wciąż brak ale nie można już czekać tak naprawdę u Izy przymrozki zaczynają się czasami już we wrześniu wiec tak w najgorszej opcji pozostał tylko sierpień na zabezpieczenie terenu a przede wszystkim domu na zewnątrz w środku można zrobić coś zawsze ale na zewnątrz jak przyjdzie minusowa temperatura nie zrobi się nic stad decyzja - nie zwlekamy! poniżej będzie [B][COLOR="#ff0000"]rozliczenie naprawy studni i doprowadzenie wody[/COLOR][/B]: częśc pieniązków z knta budowlnego była przelana na konto Fundacji (na prośbę Izy) dlatego część Faktur wzięta jest na Fundację bo woda nie jest tylko fanaberią Izy jest niezbędna do godnego bytu zwierząt cześc pieniążków przelałam na prywatne konto i z tych pieniązków Iza mogła zapłacić chociażby sąsiadowi który jej pomagał najpierw zestawienie materiałów i robocizny potem opis Izy co i jak: bez rachunków: [B]480 zł [/B]= 80 zł * 6 dni - sąsiad [B]80 zł [/B]= 60 zł + 20 zł - betonowy krąg + załadunek rozładunek i transport [B]suma bez rachunków: 560 zł[/B] z rachunkami: [B]32 zł[/B] - rury i złączki [B]34,32 zł[/B] - klej do kregu [B]75,84 zł[/B] - kalosze i folia [B]165,01 zł[/B] - nowa rura 40 mb i złączki [B]suma rachunki: 307,17 zł[/B] [B][COLOR="#800080"]SUMA wydatków na studnię i wodę: [/COLOR]560 zł + 307,17 zł = [COLOR="#ff0000"]867,17 zł[/COLOR][/B] a teraz Iza: [quote]Najpierw studnia. W zasadzie to jest wybijające z ziemi źródełko, kóre jak wszystkie źródełka znajduje się na szczycie tej wielkiej skarpy nade mną w strasznych zaroślach i bagnie wciagającym po pas :-) Jedno większe mam (miałam) "ujarzmione" i zabudowane kręgami betonowymi ,pozostałe mniejsze wybijają tuż obok tworząc bagniste rozlewisko, które spływa z całej skarpy tworząc koło mnie niewielki staw a dalej płynie w formie strumienia na sam dół góry. Koło studni i źródełek nie tylko jest ciężko wejść ze względu na błoto, ale także przez komary mutanty i inne dziadostwo , które ma tam cudowne warunki ... o wszelkiego rodzaju pijawkach gigantach i innych błotnych istotach nie wspomnę. Skarpa nade mną sporo się osunęła i wraz z nią i zwałami błota, studzienki spłynęły w bliżej nieokreśloną czeluść, którą dowaliły masy błotne spływające na mnie wraz z sąsiednią działką. Mój sąsiad, postawił sobie za punkt honoru pomóc mi zlokalizować te studnie i naprawić co się da , pod warunkiem , że kupię mu gumiaki. Gumiaki kupiłam- są na fakturze z castoramy. Następne trzy dni z kosą, maczetą i szpadlem, karczował, kopał aż znalazł studnie a nastepnie odkopywał fragmentami załamaną rurę prowadzącą wodę do domu - 40 mb. Za te 3 dni zapłaciłam po 80 zł za dniówkę = 240 zł. Mogło isć szybciej i sprawniej ale żaden inny sąsiad nie chciał mu pomóc. Każdy powiedział , że za nic tam nie wejdzie. Następnie trzeba było pojechać ciągnikiem i kupić dodatkowy krąg- bo studnia za bardzo zapadła się w ziemię i całe błoto waiło się do środka. Zaplacone 60 zł za krag i 20 zł za transport , załadunek i rozładunek giganta. Czyli razem 80 zł. Kolejne trzy dni: Krag gigantyczny trzeba było pociąć piłą do betonu na 3 części, zeby je zaciągnąć na tą wielką skarpę na linach a na górze złożyć na studni i na nowo skleić specjalnym cementem do napraw. Później trzeba było wymienic w studni starą połamaną rurę i zawory, założyć nową rure , zakopać ją koło studni. Wybrać ze studni wiaderkiem całe błoto, które tam się nawaliło .Poskrecać i zamontować nową rurę do domu 40 mb - która na razie tylko fragmentem przy studniach i fragmentem przy domu jest zakopana w ziemi, reszta lezy na gruncie do czasu az ta skarpa w końcu podeschnie i przestanie się usuwać. Przed zimą trzeba zakopać resztę rury. Później trzeba było pompami wypompowywać wodę z resztami mułu i innych zwłok, które tam poległy naniesione przez masy błotne :-( typu kreciki , myszy i inne biedaki zyjące w ziemnych norkach. Na koniec kilkakrotne płukanie i dezynfekcja studni. Zapłacone 3 dni po 80 zł = 240 zł Kupione materiały na które mam rachunki : rury i złączki - 32 zł klej do kregu - 34,32 zł kalosze i folia - 75,84 zł nowa rura 40 mb i złączki - 165,01 zł Zdjęcia rachunków w załączeniu. Czyli razem cała naprawa dwóch studni i wymiana 40 mb rury do domu wyszła 867,17 zł [B][COLOR="#800080"]Radość wykąpanych i wymoczonych psów bezcenna :-)[/COLOR][/B] [/quote] linki do faktur: [URL="http://img10.imageshack.us/img10/724/dsc02996f.jpg"][B]32 zł[/B][/URL] - rury i złączki [URL="http://img210.imageshack.us/img210/6166/dsc02997k.jpg"][B]34,32 zł[/B][/URL] - klej do kregu [URL="http://img248.imageshack.us/img248/6378/dsc02998ls.jpg"][B]75,84 zł[/B][/URL] - kalosze i folia [URL="http://img204.imageshack.us/img204/4571/dsc02999g.jpg"][B]165,01 zł[/B][/URL] - nowa rura 40 mb i złączki
  7. [quote name='Anna_33']Ladne pieski, ja mysle, ze trzeba z biegu zaczac im szukac domow. Wiadomo, ze zwlaszcza te malutkie maja wieksze szanse. Na pewno na poczatek potrzebne nam ogloszenia, moze sie ktos umiejacy zlituje i pomoze?[/QUOTE] myslę, ze pomoc w ogłoszeniach będzie bo też licze na to że psiaki szybko znajda domy tyle ze okres wakacyjny jest wiec moze mnie chętnych? tylko myślalam, zeby jeszcze chwilę poczekac az psiaki w miarę dojdą do siebie po ciachnięciu ? chociaz z drugiej strony to domy zazwyczaj nie znajdują się w jednej chwili ylko psinka musi swoje odczekac wiec moze faktycznie juz je zaczac ogłaszac? tyle, że Desi jeszcze nie ciachnięta :( poki co zrobiłam na dług Mavericka bazarek szubienice tylko poki co chętnych nie ma :( (link w podpisie)
  8. [quote name='aka_nina'][url]http://www.dogomania.pl/threads/189694-Ekskluzywny-bazarek-BIOTHERM-do-31.07.10[/url] Nowy bazar Biotherm, tym razem na dogomanii a nie na miau. 1/2 wpływów na koniki Biafry.[/QUOTE] dziekujemy :)
  9. [quote name='jola_li']A proszę bardzo ;-)!!! Odbiór w Warszawie czy wysyłać :-)?[/QUOTE] a to tak mogę bez bazarku? jak tak to komu pieniązki i ile ? i jak odbiór w warszawie to gdzie? btw. mysza uruchomiłam znów bazarek szubienica - tym razem przysłowie banerek w moim podpisie
  10. [quote name='mysza 1']Dostałam maila, zrobiłam skromny przelew, bo sama mam kiszkę ;)[/QUOTE] dziekuję :) przeraza mnie ewantyualne zbieranie deklaracji na hotelowanie mam nadzieje, ze po ciachnęciu to bedzie kwestia max kilku tyg kiedy pojda do domów okres wakacyjny ludziki powyjezdzane z deklracjami ciężej niż zawsze :shake:
  11. ja mogę wziac w ciemno ;) zestaw od joli li ;) edit: mysza tez sobie pw do ciebie wysłałam a co tylko jedna gosia cie bedzie atakowac ;)
  12. [quote name='Nanhoo']3x dostałam numer konta, pieniążki poszły wczoraj. Mogę na ten sam numer podesłać te 130 zł i przeznaczcie je na to co najpotrzebniejsze. [/quote] dziękujemy :) numer konta jak najbardziej ten sam przedyskutuję z Iza co jest najważniejsze, te posłania to mnie strasznie męczą czekam tez na maila odnośnie rozliczenia leków od ewikS niewykluiczone więc ze znów będziemy inwestować w leki pogadam z Iza [quote] Napisałam maila do firmy produkującej karmę Consult N+H i czekam na odpowiedź, prosiłam ich o ofertę na dostawę w dużych opakowaniach i promocyjną ceną dla fundacji. Te opakowania po 3 kg nawet przy korzystnej cenie 19,5 eur sa kosmosem w przypadku wielkopsów :placz: jak coś zaoferują to będę szukać sponsorów, mam już nawet pomysła :diabloti:[/QUOTE] dziekujemy :)
  13. [quote name='Nanhoo']wyrównam dług na leki 130 zł, proszę o numer konta na pw[/QUOTE] Nanhoo wysyłałam pw odnośnie bazarku szubienica ale nei dostalam odpowiedzi, podejrzewam ze pw nie doszło coś ostatnio wybiórczo dochodzą :shake: jesli chodzi o leki to brakuje 30-40 zł zenobiusz flores przekazala mi do reki 100 zł własnei na leki i jeszcze Bambino się oferowała dorzucić 20 zł (ale na razie cisza, nie wiem czy moje pw doszło dlatego dopytywalam teraz na watku) ale nawet gdyby Bambino nie mogła wpłacic pieniązków to i tak na leki dzięki Zenobiusz flores brakuje tylko ok 30-40 zł proszę napisz mi chociazby pustego maila na [email][email protected][/email] wyśle nr konta no nie wiem co się dzieje z tymi pw do myszy tez nie podochodziły wczesniej do innych tez kilka nie doszło :shake: jesli chodzi o finanse - to na dniach w końcu zakupimy kantary dla koni własnie potwierdza sie zamówienie tzn kantary, maść dla Okiego i żloby dla psów, bo one mordują wiadra ;) pieniązki na to są z moich bazarków plus 100 zł od moich rodziców natomiast psy nie mają posłań do osoby która deklarowała zakup dwóch pierwszych (ok 145 zł) nie mogę sie dostukac na pw ostatni raz była na dogo pod sam koniec czerwca wiec nei wiem czy podtrzymuje swoją deklarację :-o więc ew jesli chciałabys przeznaczyć jednak te pieniązki dla Fundacji to móże własnie na posłania? za niedługo bedzie jesień i posłania staną się niezbędne zeby psiaki leczone na stawy nie lezały na gołej zimnej ziemi po południu stawię rozliczenie studni i mam tez zdjęcia Bacy podczas kąpieli :)
  14. wczoraj po rozmowie z Iza uzupełniłam jeszcze dokładniesze inf o psiakach. Diuna po "otworzeniu" okazała się starsza niż mógłby to sugerowac wygląd Zaś Mav po remoncie zębów okazał sie młodszy :)
  15. torebek u mnie brak wszystkei wyszły ostatnio ;) mam jakieś kolczyki handmade to najwyżej tez podeslę i jakiego prawie niśmiganego ubrania tez mam to tez podeslę\ (musialam to napisac bo jak nie napisze to wiecie ile u mnie trwa obfacanie :oops:)
  16. co do kózek to: Pelusa - to jest własciwe imię i to jest kozioł :) Ten tricolor z rogami. Fajnie , że ma nową przyjaciółkę. On jest bardzo towarzyski i namolny. To drugie beżowe trochę strachliwe to jest Fibi i ona jest dziewczynką nie capkiem :)
  17. zrobiłam jeszcze jeden banerek do allegro dla Emi: i zareklamowałam allegro na watku: Masz piataka - kup cegiełkę !
  18. allegro dla Emi - psiego szkieleta :( kliknij w banerek [URL="http://allegro.pl/item1152919868_pomocy_emi_szkielet_psa_blaga_o_wsparcie.html"][IMG]http://img837.imageshack.us/img837/7007/aemi4.jpg[/IMG][/URL] Wątek Emi na dogo: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/188177-SZKIELET-ONka-Emi-3ma-łapami-na-tamtym-świecie.-Walczy-o-życie./"]Emi - KLIK[/URL] EMI w chwili zabrania ze schronu wyglądała tak: [IMG]http://img803.imageshack.us/img803/5787/emi004.jpg[/IMG] [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/8066/emi003.jpg[/IMG] [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/2637/emi002.jpg[/IMG]
  19. [quote name='Tora&Faro']Na szczęście allegro jeszcze się nie kończy, mam nadzieję że cegiełek przybędzie:) czekam też na wpływy z ostatniego bazarku...no i chyba następny trzeba wyprodukować;), nie ma na co czekać... jaki? bo może mam coś w temacie ;)
  20. dzisiaj Mojo był kąpany :) podobno podczas kąpieli tak się ozywił ze wskoczył na "beczkowóz" wiecie to co jak Iza nie miała wody to miała na przyczepie taki zbiornik duzy na wodę to własnie tam wskoczył Mojo ;) potem dostał wielką kość (półmetrową) z która się rozprawił nie bez problemów tzn nie wiem czy kośc została bardziej umęczona czy Mojo ;)
  21. Bambino - czy dotarło moje pw z numerem konta? (wysyłałam juz jakiś czas temu) jesli nie proszę o inf. na maila: [email][email protected][/email] coś się dzieje z tymi pw
  22. [quote name='Ania+Milva i Ulver']600zł? może zaszła jakas pomyłka...toż to rozbój w biały dzień...czy to były sterylki czy kastracje? edit- już doczytałam na tamtym wątku[/QUOTE] jakby ktoś jeszcze zabłądził ze sterylkami kastracjami Wakacyjnych Wyrzutków na ten temat wyjaśniam: 350 zł - sterylizacja Diuny (23 kg) 120 zł - kastracja Mavericka 130 zł - remont zębów Mavericka co w sumei dało 600 zł a teraz zdjęcia kózek :) iwoniam - byłabym wdzięczna za identyfikacje "naszych" bohaterów :) [IMG]http://img838.imageshack.us/img838/5585/mp1100029.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/682/mp1100114.jpg[/IMG] edit: tutaj też dam inf nt fantów na bazarek na pierwszej stronie
  23. [quote name='mysza 1']3x wymyśl jakiś odjechany bazarek, bo z kasą u mnie krucho, może ludzie pograją. Słuchaj, a za tą szubienicę to na Twoje konto? Bo nie dostałam pw a Twojego nie pamiętam, Biafry mam.[/QUOTE] mysza, bazarek z gra kroi sie w mojej łepetynie ;) taki nawet "odnawialny" i troszkę dłuższy terminowo niż szubienice a że kroi się też urlop więc ew zabawa będzie dopiero po urlopie ;) poszedł mail z kontem do szubienicy - nie wiem czemu nie wszystkie pw dochodza :shake: Nanhoo - dostałas pw z kontem? bo od Ciebie tez nie mam wpłaty za szubienice i teraz sie zastanawiam czy pw doszło ? jakby nie doszło możesz mi podesłac swoj adres mailowy? (mój: [email][email protected][/email]) co do sterylizacji: kosztów Diuny już nie zmienimy w tej klinice policzyli tak a nie inaczej ze sterylizacją Desi trzeba się wstrzymać ze względu na pogodę w takie upały klinika na osiedlu Podwawelskim to bardzo duże wyzwanie logistyczne [B]dlatego szukamy osoby która mogłaby poświecić swój czas na sterylizację Desi *[/B] Desi bezpośrednio po sterylce nie może wrócić do hotelu bo hotel ma dużo mieszkańców i nie ma możliwości doglądania Desi co jest niezbędne w te upały Nanhoo czy pani Ania ma możliwość przetrzymania psa przez kilka dni? i czy wiążą się z tym dodatkowe koszty? i czy orientujesz się może jak jest z płatnością? czy trzeba płacic od razu czy jest możliwosć załaty później? prezpraszam, ze tak dopytuję ale po prostu tego nie wiem(y) a jest to ważne [B]*)[/B] jesli chodzi o czas i finanse poświęcone Desi to wymagałoby to: 1. zabrania suczki z hotelu (Siepraw) 2. przewiezienie jej do kliniki (osiedle Podwawelskie) 3. ew przetrzymanie kilka dni u siebie na DT 4. odwiezienie suczki do hotelu może znajdzie się taka osoba z Krakowa bądź okolic? edit: iwoniam - zaraz wstawię inf na pierwszej stronie ze szukamy kogoś kto wystawi bazarek ja niestety ze względu na odległośc jak i planowany urlop nei mogę się tego podjąc
  24. Nanhoo rozmawialam z Izą - bardzo prosimy o namiary na ta klinike została jeszcze Desi do wysterylizowania co do Mavericka to kwota 250 zł zawiera 120 zł - kastracja 130 zł - remont zębów Diuna: 350 zł - sterylka, szwy rozpuszczalne może to faktycznie drogo ale z Tego co mówiła Iza to w tej klinice takie mają ceny za sterylizacje suczka jamnikowata - 200 - 250 zł ale znów za opieke nad Mała Kicią, pobyt w szpitaliku i amputacja - niecałe 400 zł nic to, Diun ajuz po sterylce, tej ceny nie zmienimy jeśli Twoja klinika okaże się w zasięgu mozliwości izy - będziemy próbowac tam wysterylizowac Desi
  25. [quote name='mysza 1']Ja też widzę wszędzie, może mamy z 3x szersze pole widzenia:evil_lol:[/QUOTE] albo wieksza wyobraznie ;)
×
×
  • Create New...